Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

StopBup

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu Apr 22, 2021 3:27 pm
Koliko li ces ti jos prica izmeniti, ova verzija nije poslednja
Samo se ti trudi, a ni ovo ti nema smisla, odmah da ti kazem, navuci se konacno i ispricaj nesto smisleno, idi bre vise
Ne znam zasto obracam paznju na ove gluposti
Ne razumem zasto si bezobrazna, no tvoja stvar...
“Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta može.”
StopBup

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 22, 2021 3:31 pm
Samo sam se jednom skinuo sa bupa, a dosta puta pokusao, pre onog, nadam se konacnog puta, maksimalno 2 i po meseca sam uspeo bez bupa, i to sam vikendom uzimao brzine. Posle sam ga svega nekiliko puta uzeo, pravio sam recidive sa onim drugim govnetom, bup sam samo par puta uzimao nakon tog skidanja i to kad sam vec raseravao sa onim drugim...
xxxana wrote: Thu Apr 22, 2021 3:27 pm
Koliko li ces ti jos prica izmeniti, ova verzija nije poslednja
Samo se ti trudi, a ni ovo ti nema smisla, odmah da ti kazem, navuci se konacno i ispricaj nesto smisleno, idi bre vise
Ne znam zasto obracam paznju na ove gluposti
Ovo sto sam dodao ovde, ispricao sam na Japancovoj temi jos u decembru 2019.-e. To je konacna, prava dopunjena prica, da nije bas klasicna, nije, ali je tako, ti misli sta hoces.

P.s. Ne trudim se ja u opste da potrefim neki smisao kad pisem kako je bilo kod mene pre svega, samo pisem kako je bilo i u opste nisam jedini sa slicnim iskustvom. Idi ti bre vise, smaras.
“Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta može.”
VanHelsing37

Post by VanHelsing37 »

Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
sanela

Post by sanela »

VanHelsing37 wrote: Fri Apr 23, 2021 12:54 pm Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
Sretno! Dan po dan, sat po sat... ;)
VanHelsing37

Post by VanHelsing37 »

sanela wrote: Sat Apr 24, 2021 9:33 am
VanHelsing37 wrote: Fri Apr 23, 2021 12:54 pm Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
Sretno! Dan po dan, sat po sat... ;)
Hvala Sanela u Nedelju ce biti tacno 3ca nedelja..ja sam mislio 15 dana.Ali mi kobajagi drugari rekose 25dana sto me dodatno ubi...ali ne vracam se nisam LUD :O .Danas mi je bolje cim sam upalio Pc :)
Post Reply