Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu Apr 22, 2021 3:27 pm
Koliko li ces ti jos prica izmeniti, ova verzija nije poslednja
Samo se ti trudi, a ni ovo ti nema smisla, odmah da ti kazem, navuci se konacno i ispricaj nesto smisleno, idi bre vise
Ne znam zasto obracam paznju na ove gluposti
Ne razumem zasto si bezobrazna, no tvoja stvar...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu Apr 22, 2021 3:31 pm
Samo sam se jednom skinuo sa bupa, a dosta puta pokusao, pre onog, nadam se konacnog puta, maksimalno 2 i po meseca sam uspeo bez bupa, i to sam vikendom uzimao brzine. Posle sam ga svega nekiliko puta uzeo, pravio sam recidive sa onim drugim govnetom, bup sam samo par puta uzimao nakon tog skidanja i to kad sam vec raseravao sa onim drugim...
xxxana wrote: Thu Apr 22, 2021 3:27 pm
Koliko li ces ti jos prica izmeniti, ova verzija nije poslednja
Samo se ti trudi, a ni ovo ti nema smisla, odmah da ti kazem, navuci se konacno i ispricaj nesto smisleno, idi bre vise
Ne znam zasto obracam paznju na ove gluposti
Ovo sto sam dodao ovde, ispricao sam na Japancovoj temi jos u decembru 2019.-e. To je konacna, prava dopunjena prica, da nije bas klasicna, nije, ali je tako, ti misli sta hoces.

P.s. Ne trudim se ja u opste da potrefim neki smisao kad pisem kako je bilo kod mene pre svega, samo pisem kako je bilo i u opste nisam jedini sa slicnim iskustvom. Idi ti bre vise, smaras.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
VanHelsing37
Posts: 2
Joined: Fri Apr 23, 2021 12:36 pm

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by VanHelsing37 »

Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by sanela »

VanHelsing37 wrote: Fri Apr 23, 2021 12:54 pm Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
Sretno! Dan po dan, sat po sat... ;)
VanHelsing37
Posts: 2
Joined: Fri Apr 23, 2021 12:36 pm

Re: Odoleo HEROINU, pao na BUPRENORFINU

Post by VanHelsing37 »

sanela wrote: Sat Apr 24, 2021 9:33 am
VanHelsing37 wrote: Fri Apr 23, 2021 12:54 pm Vise od godinu i po uzimam BUP ,NE da se skinem sa heroina,sa heroina sam skinuo jos 2007 ..nego sam na ovo djubre naleteo na ulici .Uzimao sam 8mg prvo svaki vikend>.stara prica<< onda na 4,pa na 3 pa na 2 dana....zadnjih 2 meseca na 4 dana.I sad resio da ga odjebem ....ZASTO? Da budem iskren od uvek znam da je OTROV.Ali nije me to navelo nego cena koja je skocila na 2k + nema ga skoro nigde sto je idealna prilika za budalu ko sto sam ja.6 dan trenutno >hladan znoj i ponekad me peku oci.Nemam nista od lekova osim Bromazepama koji inace pijem 15 godina.
Sretno! Dan po dan, sat po sat... ;)
Hvala Sanela u Nedelju ce biti tacno 3ca nedelja..ja sam mislio 15 dana.Ali mi kobajagi drugari rekose 25dana sto me dodatno ubi...ali ne vracam se nisam LUD :O .Danas mi je bolje cim sam upalio Pc :)
Post Reply