jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: jos jedna ispovest

Post by PROČITAJ ME »

ej nenormalni pozdrav.. nego da te pitam koji te onda vid lječenja privlači :?: onako radoznala sam. Ali bitno je braca da nadu ne gubiš... a opet, smoje strane meni je u jednom momentu sve dosadilo, milion terapija, recidiva, samoncijativno rješavanje propisane terapije, ko mogu je, a ovamo jada zadnja samo ja znam najbolje kako sam se osjećala... Pitam te dokle ćeš tako gurati :?: nekome nije izlaz komuna.. nema veze.. meni je pomogla masu i danas sam dobro.. guram dalje, borim se trezne glave kroz život... tek sada je nastao pravi proces suočavanja sa svakodnevnicom.. nekada teško a najviše lako.. prihvatam ok stvari, stare i ružne odbacujem i može se... Meni je drago da si dobro, samo sam te željela ohrabriti da može i bolje... volja je čudo... pozdrav od Jace.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

O, dobrodosao nazad na forum
dragi, dragi "N a LUDACEEEE" :wink:
Cujem tvoju pricu, pa znas sta cu ti ja ovakva kakva sam samo reci,
bravo za blokatore, drz se i guraj napred ... ispocetka! :smt023

Sta da ti kazem o sebi, ja i dalje idem na AA/NA sastanke, jer da nije tako
100% ne bih bila danas ziva, veruj mi!
Ucim, polako kako da zivim trezna - cista i SRECNA.
Zasad ti mogu reci da sam danas sigurna da necu piti alkohol ni uzimati psihoaktivne tablete.
I to je to. Ljubi Baba PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

Na Winstonovoj temi si napisao:
ako zelis da se sknes skinuces se bez bilo kakvog centra,komune i sl. samo volja je bitna,ako je imas,svi je imamo u pocetku,samo treba istrajati
E, pa da je MOJA VOLJA bila mocna,
ja ne bi ni blejala ovde na forumu i na onom drugom forumu http://www.aasrbija.com
Moja volja je da se obeznanim i pobegnem iz stvarnog i realnog Sveta, a kad sam pozelela da sa tim prekinem,
shvatila sam DA NE MOGU SAMA, da mi je potrebna pomoc ... i ... nasla sam je :wink:
Prihvatila sam da sila koja je jaca od mene MOZE da me vrati u tok normalnog zivota!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

pa bako moja da li je normalan zivot po tebi visiti po ovom forumu,stalno pricati o tim anonimcima,i stalno se potsecati,pricati,razmisljati o alkoholu,gudri,nebitno,da li je to normalan zivot i cemu vodi to,jedino ako imas neke koristi od toga pa da razumem,ali sve to raditi samo da bi ostao/la cist.......
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by Akkasha Come Back »

pajdoforce wrote: Sun May 18, 2008 7:54 pm Brate prochito sam tvoju ispovest na prvoj strani i ono da ne bi sad pametovo puno i ponavljao fraze evo nechega shto bi nam svima moglo pomoci. Naime ona tvoja pricha o nemogucnosti uspostavljanja veze sa psihijatrima, e to se i meni dogadjalo i previshe puta i znam tachno o chemu prichash. E pazi sad, pre mesec dana il tako neshto sam iskopo dokumentarac preko DC++ na tu temu i poshto sam vec pisao RIVJU za jedan moj neki interni forum evo samo cu to kopirati ovde, pa se nadam da ce nekoga mozda navesti da pogleda film jer je zaista shokantan :
Psychiatry: An Industry of Death (2006)
This riveting presentation, two years in the making, lays bare the destruction wrought by psychiatrists upon every sector of our society. Graphic footage from archival and current films depicting psychiatrists-in-action, eye-opening interviews with medical experts and moving accounts from victims and their families, make this the most complete and devastating documentary of psychiatric abuse ever produced. .."Powerful and disturbing but ultimately inspirational"..Martin Whitely, Member of Parliament..." Through rare historical and contemporary footage and interviews with more than 160 doctors, attorneys, educators, survivors and experts on the mental health industry and its abuses, this riveting documentary blazes the bright light of truth on the brutal pseudoscience and the multi-billion dollar fraud that is psychiatry.
http://www.imdb.com/title/tt1197332/

Ovo sam sinoc gledo, znachi nisam verov'o... :shock:
A najveci bedak je shto je u nashem drushtvu sramota ako si bio u nekoj ustanovi za mentalno zdravlje pa niko nece da svedochi o tome, a kad bi se ljudi oslobodili tih blamova i stega bogme imali bi svashta da kazu na temu zlostavljanja i josh mnogo chega shto se deshava iza zatvorenih vrata bolnica poput Laze Lazarevic.
Mada za sve sam ovo znao i ranije jer sam rad tih psihijatara osetio i na svojoj kozi. Uzas. Ceo dokumentarac je baziran na tome da se pokaze koji su to licemeri i kako zapravo nikad nikog nisu izlechili, samo su izmisljali nove imaginarne bolesti, menjali dijagnoze da bi uzeli ljudima shto vishe para, lechili ljude lobotomijom, elektro-shokovima, kljukali zeshce zajebanim lekovima, zatim tu je i vezivanje za krevete i razne stolice tj. ristrejning se zove taj fazon. Shto je nagore zaista je tako. Meni je prva gijagnoza bila PTSP, navodno skroz bezazlena, pa onda posle toga neka shifrovana depresija, ni ja ne znam koja je, pa mi onda jedan privatnik uvalio da pijem Prozak od koga mi stvarno bilo super jedno 3 meseca al kad je jednom prestalo to ULTRA-HIGH stanje onda sam pocheo sa pokushajima suicida u kakav bedak sam zapao, da bi na kraju naravno zavrshio u Lazi gde su mi bukvalno sprzili mozak injekcijama Haldola (oni to zovu "resetovanje pacijenta" :shock: ) a bash taj Haldol pa i Prozak se pominju u dokumentarcu kao najzajebaniji lekovi jer veliki broj suicida i ubistava je izvrsheno kao posledica uzimanja Prozaka, Zolofta i slichnih lekova, a i onaj klinac shto je uchestvovo u po zlu chuvenom Columbine High Masakru je imao prepisan bash Zoloft i redovno ga je uzimao. Onda Haldol, ljudi svedoche da to bukvalno sluzi da ti povredi mozak da bi bio kao miran i pitom, znachi o trajnim ostecenjima mozga se radi a ja se josh pitam zashto sam posto tolko spor i izrazito glup u poslednjih godinu dana. Onda ovo vezivanje za krevet ja sam tripovao da to ne postoj vishe a onda sam se i lichno uverio da ipak postoji kad mi je u sred noci jer nisam mogao da spavam doshla jedna brkata midget sestra i dovela dve gorile u uniformama medicinske brace koji su me onda vezali nekim chudima, nekim kaishevima za krevet da bukavlno nisam mogo ni malkice da mrdnem, sva sreca pa sam ja na to dobrovoljno pristao jer sam vidjao sluchajeve kojih naravno ima i u ovom filmu gde choveka obore te gorile na pod pa nekom tom ristrejn tehnikom ga skroz onesposobe da bi ga vezali za krevet. I tako sam ja celu noc bio vezan, a nije mi bilo nimalo bolje, samo im nisam pravio problem i frku dok su gledali DVD plejer u sobi za osoblje. Ujutru mi se tolko pishalo da sam kukao pola sata da me ova brkata oslobodi, a vidjao sam da neke ljude nisu oslobadali po dva dana pa su pishali svuda po sobi, jedan je bio bez gaca pa je popisho suprotni zid, znachi neverovatne stvari, strashne stvari. Aj da sam bar bio komiran pa da me bolelo dupe nego sam bio skroz strejt i svemu tome sam morao da budem svedok. Mislim uzas, sad kad bi pricho shta sam sve video za ta 2 meseca kolko su me drzali u toj shtali zvanoj i Laza Lazarevic mogo bi knjigu da napishem. I to aj da su neshto postigli da su mi kao postavili dijagnozu neku da se kao lechim, nego me bezveze izdrkavali sve iz fazona NEKA TE JOSH MALO i na kraju samo otpusna lista a na listi nishta, samo stoji neka shifra kao ovo, ono, trt-mrt, evo ti jedan bensedin i bezi kuci da te vishe ne vidimo. :shock: Al keve mi ko nije doziveo to vezaivanje za krevet tim specijalnim kaishevima taj ne zna shta je strah jer ono, osecash se totalno ali totalno bespomocno, neverovatno, nikad se tako sjebano ranjivo nisam osecao u zivotu. I svo to sranje samo zato jer sam zbog istih tih lekova (Prozak) koje mi je privatni psihijatar prepisao isekao vene, trovao se, ja sam zavsrhio u Lazi da bi me sjebavali drugim lekovima i tako sve u krug. Sva sreca pa sam odbio da idem na bilo kakve daljnje preglede u buducnosti u tu ustanovu jer mi ama bash nishta nisu pomogli a i ko zna mozda bi mi nashli neku novu, najnoviju dijagnozu pa opet u zatvoreni paviljon na 2 metra. A shto je najgore : sve je pochelo tako shto sam bio LENJ i BEZVOLJAN, nisam izlazio chesto iz kuce, iz sobe, a moja okolina je to protumachila kao da sam ko zna kako bolestan, da sam shizofrenichar ili ko zna shta. Na kraju se naravno pokazalo da nisam ali dzaba kad sam proshao FULL tretman, a povratka nema. Ne mogu ni da pishem vishe normalno jer mi se ruke abnormalno tresu, sva sreca pa postoje tastature, ne mogu se koncetrishem, nekad sam se bavio pisanjem a sad nemam inspiracije ni za shta osim da kukam i da bacam hejt i tako to. Hvala im i neka hvala, izlechili su me alal im vera. Pogledajte ako budete imali prilike ovaj dokumentarac pa procenite sami jbga da ne bude kako sam ja pristrasan jer su mi naudili ili sam isparanoisao ili shta vec. :D

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0344&hl=en
Rekla sam na početku da ću na temi "Moj kutak" da skupljam sve što smatram da treba biti sačuvano od zaborava.
Post Reply