Rekreativno drogiranje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
NemamFejsbuk

Rekreativno drogiranje

Post by NemamFejsbuk » Wed May 01, 2019 10:50 am

Pozz ljudi imam pitanje....
Sta mislite o rekreativnog drogiranju, ali ne da tako pocnete da se drogirate... nego ono prosli ste sve to, prosli ste period kad niste imali kocnice sa tim stvarima i sada znate da morate oprezno i ponekad.... Znate da se necete vratiti na staro jer to ne vodi nigdje (upoznati ste sa tim licno).. naravno ovdje mislim samo na travu, kokain i to.....
Zapitao sam se jer imam drugara koji ima super posao, djevojku, ima sve u zivotu i drogirao se jako kao mladic sa hemijom i travom... sad ima oko 30god i samo na taj jedan festival na balkanu uzme ekstazi (jednom ili dva puta godisnje) ostale stvari su mu se zgadile....
Takodje imam drugara koji je isto sve to prosao, i eto bas bas rijetko zapali dzoint, ono kad ode na more ili na planinu...
Ili imam drugare koji uzimaju kokain ali samo na moru ( a udarali su nekad po njemu jako)...
Ali posto su prosli razbijanje sa tim gudrama sada to rade oprezno i bas u rijetkim trenucima..

ziki

Re: Rekreativno drogiranje

Post by ziki » Wed May 01, 2019 2:34 pm

I sta ti sad ocekujes..da ti neko kaze ma slobodno se ti drogiraj jednom nedeljno, vikendom ili kad je Exit u novom sadu pa malo da se dignes itd...
Ovde ljudi ne znaju kako da se rese te bede..a ti bi rekreativno malo belo ili ekstazi...
...

Post Reply