Sta je ovo?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Swan

Sta je ovo?

Postby Swan » Wed Jan 16, 2019 1:42 am

Zdravo svima...Zovem se Kristina.Imam 33 godine. U srecnom sam braku . Nisam imala nesto posebno tezak zivot, a ni lak. Sasvim prosecan. Isla sam u medicinsku skolu, upisala istoriju nakon toga..Imala momke, drustvo, porodicu..Ok bilo je tu i tamo ljubavnih i porodicnih drama, kao i problema na fakultetu, sa ucenjem, ali ko to nema?! Izlazila, pila alkohol, nista epohalno...Tu i tamo neki bromazepam, xanax i to..za spavanje i opustanje.. Iz obicne radoznalosti sam pre godinu dana probala spid..jako dobar spid..i otkrila potpuno novi svet..Od tada ga uzimam svake dve nedelje. Jedan gram mi traje dva dana. Svaki put kazem samo jos sad..Upisala sam neku prekvalifikaciju i dosta mi pomaze u ucenju..Ono, procitam i podvucem knjigu za noc i pola zapamtim..Jos uvek sam sokirana i na zalost i moju sramotu, ali moram biti iskrena, ODUSEVLJENA. Nakon konzumiranja me puca uzasna depra, placem, tresem se, sve me boli, nemam snage....To potraje oko 5 dana.. Tada se rokam xanaxom. Onda se kao vratim u normalu i posle nedelju dana opet. Verovatno zvucim kao budala, verovatno i jesam...ali eto....nesto me natera veceras da se registrujem na forum i da napisem ovo...U najkracim mogucim crtama...

W.White29

Re: Sta je ovo?

Postby W.White29 » Sat Jan 26, 2019 6:03 pm

Ja sam spid odbio i za N.Godinu,,a prije toga ga nisam uzeo sigurno 1,5 do 2 godine...meni je to toliko odbojno postalo samo zbog one muke kad skontam da dodjem kuci i ne mogu zaspati,rostiljam se po krevetu pa sam cijeli sljedeci dan umoran i nervozam.Dzaba volim odspavati svojih 7-8 sati ne zelim da mi droga to remeti lol,

Return to “VAŠE ISPOVIJESTI”