Karakterne promene kod zavisnika

Na ovom forumu ćete moći čitati stručne tekstove u vezi narkomanije, tretmana i drugih srodnih tema. Korisnici foruma neće imati mogućnost komentarisanja tekstova.
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: Karakterne promene kod zavisnika

Post by misty »

U principu se slažem sa tobom azraaa!
I ja mislim da je presudna tačka u pubertetu, ali dete treba usmeravati od malih nogu, znači bukvalno od rodjenja, ali ipak najviše pažnje treba posvetiti detetu u pubertetu...
Od samog početka ga pravilno usmeravati i u potpunosti upoznati svoje dete..naučiti da slušate njegove želje, njegova interesovanja, naučiti ga da se izgradi kao ličnost...
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: Karakterne promene kod zavisnika

Post by Sonja »

misty wrote:U principu se slažem sa tobom azraaa!
I ja mislim da je presudna tačka u pubertetu, ali dete treba usmeravati od malih nogu, znači bukvalno od rodjenja, ali ipak najviše pažnje treba posvetiti detetu u pubertetu...
Od samog početka ga pravilno usmeravati i u potpunosti upoznati svoje dete..naučiti da slušate njegove želje, njegova interesovanja, naučiti ga da se izgradi kao ličnost...

Slazem se...
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Karakterne promene kod zavisnika

Post by Modesty »

Nemam riječi Pappa......toliko me je pogodilo to što si napisao...nešto tako dobro sročeno ,tako istinito(barem sam se ja 100% našla u svemu napisanom a i mojha majka je potvrdila jer sam joj pročitala)upravo sam bila takvo djedte od a do ž a ni danas nisam bolja stom razlikom što sad postajem svjesna toga i dtrudim se to promjeniti.

Hvala ti na trudu i vremenu koji odvajaš da nas ovako kvalitetno prosvjetliš(barem mene)
Post Reply