Ejakulacija

Na ovom forumu ćete moći čitati stručne tekstove u vezi narkomanije, tretmana i drugih srodnih tema. Korisnici foruma neće imati mogućnost komentarisanja tekstova.
Caty

Re: Ejakulacija

Postby Caty » Sat May 27, 2017 2:26 pm

Topi2 wrote:Izvini, ja bas nisam u toku sa svim efektima buprenorfina i suboxona ali mi je potrebna pomoc.
Moj muz je navucen na buprenorfin vec godinu dana. On ga ne uzima pod jezik kako pise u uputstvu vec ga smrce.
Nasa komunikacija i odnos su uzasni. Skoro smo se vencali ali bojim se da cemo krenuti ka razvodu jer mi propadamo.
On nema zelju za sexom. U pocetku je hteo ali nije mogao da svrsi. Ubrzo su se odnosi proredili i sad ih uopste nemamo. Mene krivi za sve lose i kaze mi da je moje ponasanje uzrok njegove zelje za tim a cak i kada nemamo nikakve rasprave i nervoze on uzima. Sto mi dokazuje da nije stvar u meni.
Uvece nije u stanju da ispali cigaru do kraja vec mu ispada po krevetu. Jedno vreme je sav bio izgoren od cigara i sva posteljina je busna.
Molim vas dajte mi neki savet kako da.mu pomognem.
On pije i neke antidepresive. Ode kod psihijatra i kao trazi pomoc a zapravo ne kaze kakav problem ima i sve vise se uvlaci u ovo.
Molim vas, bilo kakav savet.. nemam vise snage, slomljena sam..

Iskreno i ja i muz uzimamo buprenirfin ali takvo ponsanje ne postoji kod nas, narocito to ispadanje pljuge to se desava u stondu tj kad je neko bas dobro razvaljen kad ne moge da gleda na oci, tako da pksto njje heroin u pitanju to je od neke kombinacije lekova, buprenorfin u sebi i sadrzi neki antidepresiv a ako uz njega uzima neki diazepam, lorazepam ili neki antidepresiv to mu samo pojacava dejstvo leka i zato se tako odvali, sto se sexa tice istina je da buprenorfin ubija zelju za sexom a i kada ga ima ne moze da se svrsi, ziva istina znam iz iskustva sto je najgore nema želje za sexom, ja i muz smo to na drugi nacin popravili ali ne bih ovde da promovisem droge i lekove :) mi se sad skidamo sa bupa tako da mislim da tteba da kazes muzu da pocne da se skida dok jos nije prekasno jed sto se duze uzima sve je teze skinuti se a kriza sve duze traje mi smo na žalost vec skoro tri godine na bupu i skidanje ce trajati mesecima, iskreno da ti kažem moj muz i usoe da svrsi narocito ako popije koje pivo ili slicno... to je bas bezveze tako da se treba skidati ja bih mu postavila ultimatum ili bup ili brak pa neka izabere prioritet... no meni je bilo najvaznije da muz orestane sa heroinom i iskreno ttebao mu je bup da bi se skroz odvikao od tog zla tako da je u tom smislu dobar ali vremenom kad se postigne taj cilj treba poceti skidanje, ako za.njega jos postoji sansa da uzme heroin ako orestane sa bupom onda bolje neka ga jos neko vreme uzima ali ako je raskrstio sa tim onda neka se skida, cim je u takvom stanju znaci da zeli da se uradi i odvali a ne da bude normalan jer ako se uzima samo bup i u maloj kolicini pa i na nos, onda je covek normalan a ne u stondu! Srecom ne uzima ga mnogo dugo oa moze lagano da se skine reci mu da pocne da smanjuje dozu dok ne dodje do neke bas male npr 0.2mg i sl i onda ce to sve proći prilicno lagano jbg brak podrazumeva i sex da.bi odnos.bio normalan i zdrav a bez toga to vise nije normalan brak! Ali naravno on ima veci problem od sexa, jer to se može resjti ima leka i za to, ali ne sme da pije anridepresive plus bup jer time se bukvalno drogira a ne leci! Za pocetak neka bude samo na bupu neka se stabilizuje i dovede u red a onda polako da smanjuje i njega dok ga skroz ne izbaci. Mogu misliti kako je tebi jer nisi u toj prici, nista gore, ja sam bukvalno pocela uz muza da uzimam bup jer sam videla da ne mogu da trpim da on bude kao na nečemu a ja strejt sigurno ne.bih ni ostala sa njim, mada sa druge strane mi se i svideo pa nije samo to su pitanjj ali sad se kajem sto sam.pocela da ga uzimam i sad smo se dogovorili da se skidamo, poznato je da muskarci na heroinu ne.mogu da svrse, ali kod bupa to njje tolkko naglaseno bar kod mog muza, ali tvoj uzima.jos sto sta i onda je sve to mnogo gore. Veruj mi tablete.su kao droga, samo legalna, i mnogo je teze baciti ih nego drogu skidanje je sporo i mukotrpno ali kao sto rekoh sreca da ga uhima samo.godinu dana tako da ima sanse da se skine prilicno bezbolno tako sto ce ga smanjivati. Drugo ocito ga zloupotrebljava znaci trazi neki rad ne uzuma ga da.bi bio.normalan vec uradjen tako da ocoto jos zudi za drogiranjem, samo je sad izabrao lekove tp je drustveno prihvaceno i legalno pa deluje da je ok ali u stvari je isto ako se zloupotrebljava!

Return to “STRUČNI TEKSTOVI”