Heroin na RECEPT!!!

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:57 am, edited 1 time in total.
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by skybeatz »

.
Last edited by skybeatz on Fri Jun 17, 2011 5:19 pm, edited 1 time in total.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by Voyager »

Pa sta ako su blokovi i supstituti stake ?
Zar mislis da je neko ko je postao zavisnik i sada je na rehab-u nije u neku ruku blago "disabled", blagi invalid ?
Mislim da su stake kod takvih osoba potpuno opravdane.
Pokazalo se da su neophodne u vecini slucajeva.
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by skybeatz »

ne nisi me shvatio...meni je samo krivo sto sam morao to sam da iskusim da bi otkrio da je tako..
nediram ja u opravdanost,samo mislim da meni netrebaju,a sta znam,mozda se i varam ..ali se bar nadam da mogu bez njih..
nisam mislio nikog da prozivam..
hteo sam na svom primeru da pokazem da je tesko nekom koj zavisnik objasniti...
cinjenica je da se kod nas shiba shablonska terapija..i ne prodje kod svakog isto..
ovo je moj rezon za moj kejs...jedino sto je napisan u 3cem licu..
no hardfillings..
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by Voyager »

x
Regayov
Posts: 1
Joined: Tue May 15, 2012 1:43 pm

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by Regayov »

Dragi forumaši,

Ja sam samo prolaznik, nebitan potpuno, ali da kažem i ja koju.
Sve je to jedno veliko sranje i jedno totalno posrano karmičko stanje - biti zavistan ne o opioidima, nego o bilo čemu.

To je toliko sranje da sranja većeg nema i supstitucija do kraja života je samo malo manje sranje od ovog većeg sranja.
Ne uništava telo, ali uništava sve ostalo - ko kaže da smo mi samo ovo telo, to oduvek smatram da nismo.

Dakle to su sranja na kvadrat...ma na KUB...i ko god je zavistan o sranjima, pa makar to bili i Bensedini/Apaurini je u teškom sranju i trebaće da prođe jako puno raznih jako strašnih sranja da izadje iz zavisničkog sranja...ako uopšte bude mogao da podnese mesece i mesece tih raznih teških sranja nakon recimo 12 godina bivstvovanja u sranju, a pogotovo nakon dužeg vremena na trovačko-visokim dozama Buprneorfina/Subutexa/Suboxona tipa 2mg, 4mg, 8mg itd...a što je isto jedno teško sranje...takvima neka je BOG u pomoći.

Sranje do sranja = previše sranja i previše smrada - ne treba ostajati u kanalizaciji dugo vremena, jeste da zaštiti život na neko vreme i smiri te napokon to što si SAKRIVEN, smiri ti se mozak...no ti si sakriven u kanalizaciji brate...a postoji nešto što se zovu merdevine koje vode natrag na Svetlost...jedino što su jako uzane, prljave, klizave i takođe posrane, pa dok se penješ natrag ima da se izubijaš, padaćeš više puta, razbićeš glavu, krvarićeš, urlaćeš, plakaćeš i molićeš BOG-a da te oslobodi tela, bićeš na ivici samoubistva...ako imaš pištolj često ćeš ga otkočenog satima držati u rukama nakon ko zna kog pada po redu nakon ko zna koliko meseci i tako ćeš sedeti u tom smradu već potpuno iscrpljen i psihički i telesno potpuno urnisan od svih muka...i razmišljaćeš dugo da li da povučeš obarač jer ćeš misliti da sranja nikada neće proći...jer su prošli već meseci a ti si i dalje u mukama...ali čistu volju ne može da zaustavi ni Golgota i ako je tako, umrećeš 10 puta, ali 11. put ćeš se ponovo roditi i uspećeš da se vratiš na svetlost dana.

I tada postaješ ponovo zdravo Božije dete, pa sluške na uši i u život expresnim vozom.
You carry protection, but will your heart go on, like Celine Dion, Karma Chameleon ?!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qaAiXN-7GE[/youtube]
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by ivica »

Pozdravljen budi , o prosvijetljeni, dobrodošao na forum. :D
ignorance is bliss!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by zeleni »

vidi ga ayov :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by rogi mash »

meni nashli spric od 10 kubika,lazem 20 za kera mi trebao,skidali me golog i samarali gde je droga,u sred beograda.toliko o tome beograd prestonice,raj za narrkomane!!! izjava pandura,ja bih vas sve narkomane poveshao!!! pa vi vidite u kakvoj drzavi zivimo!!!
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Heroin na RECEPT!!!

Post by Vivaldi82 »

Regayov wrote:Dragi forumaši,

Ja sam samo prolaznik, nebitan potpuno, ali da kažem i ja koju.
Sve je to jedno veliko sranje i jedno totalno posrano karmičko stanje - biti zavistan ne o opioidima, nego o bilo čemu.

To je toliko sranje da sranja većeg nema i supstitucija do kraja života je samo malo manje sranje od ovog većeg sranja.
Ne uništava telo, ali uništava sve ostalo - ko kaže da smo mi samo ovo telo, to oduvek smatram da nismo.

Dakle to su sranja na kvadrat...ma na KUB...i ko god je zavistan o sranjima, pa makar to bili i Bensedini/Apaurini je u teškom sranju i trebaće da prođe jako puno raznih jako strašnih sranja da izadje iz zavisničkog sranja...ako uopšte bude mogao da podnese mesece i mesece tih raznih teških sranja nakon recimo 12 godina bivstvovanja u sranju, a pogotovo nakon dužeg vremena na trovačko-visokim dozama Buprneorfina/Subutexa/Suboxona tipa 2mg, 4mg, 8mg itd...a što je isto jedno teško sranje...takvima neka je BOG u pomoći.

Sranje do sranja = previše sranja i previše smrada - ne treba ostajati u kanalizaciji dugo vremena, jeste da zaštiti život na neko vreme i smiri te napokon to što si SAKRIVEN, smiri ti se mozak...no ti si sakriven u kanalizaciji brate...a postoji nešto što se zovu merdevine koje vode natrag na Svetlost...jedino što su jako uzane, prljave, klizave i takođe posrane, pa dok se penješ natrag ima da se izubijaš, padaćeš više puta, razbićeš glavu, krvarićeš, urlaćeš, plakaćeš i molićeš BOG-a da te oslobodi tela, bićeš na ivici samoubistva...ako imaš pištolj često ćeš ga otkočenog satima držati u rukama nakon ko zna kog pada po redu nakon ko zna koliko meseci i tako ćeš sedeti u tom smradu već potpuno iscrpljen i psihički i telesno potpuno urnisan od svih muka...i razmišljaćeš dugo da li da povučeš obarač jer ćeš misliti da sranja nikada neće proći...jer su prošli već meseci a ti si i dalje u mukama...ali čistu volju ne može da zaustavi ni Golgota i ako je tako, umrećeš 10 puta, ali 11. put ćeš se ponovo roditi i uspećeš da se vratiš na svetlost dana.

I tada postaješ ponovo zdravo Božije dete, pa sluške na uši i u život expresnim vozom.
You carry protection, but will your heart go on, like Celine Dion, Karma Chameleon ?!
I tako kazes to je totalno sranje do sranja ,e vidis to nisam znala dobro si mi objasnio kolko je zavisnost sranje tesko ,nego kojim se ti sranjem radis, jel moguce da ovako filozofiras totalno streight??Slazem se da je najbolje osloboditi se svih uslovljavanja ,zelja i ovozemaljskih zavisnosti ,od novca ,zavisnosti od uspeha ,zavisnosti od srece ,popularnosti,emotivnih zavisnosti kao i one od vode hrane itd ..Naljbolje bi bilo da svi spoznamo istinsko prosveljenje ,poklonimo sve materijalno sto posedujemo ,odemo u jednu pecinu .zatvorimo se tamo ,sednemo i meditiramo ,meditiramo ..tako bar jedno godinu ili dve ,al ko ce nam osigurati da kad se vratimo iz vantelesnog iskustva meditacije i spoznaje nasa prva misao nece biti opet -Ma sve je ovo sranje ,tesko sranje
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply