Fentanol

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
Annaiva
Posts: 7
Joined: Mon Dec 07, 2020 9:43 pm

Fentanol

Post by Annaiva »

Da li ima neko ko je koristio fentanol?
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Fentanol

Post by Akkasha Come Back »

.
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 7:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Makedonec
Posts: 48
Joined: Sun Oct 04, 2020 12:43 am
Location: Macedonia

Re: Fentanol

Post by Makedonec »

Hvala bogu da ga nema kod nas na Balkanu (bar kako ja znam) i nadam se da nikad neće se pojaviti, ako se Fentanyl pojavi kod nas desetkovace populaciju, možda na prve zvuči malo smešno ovaj iskaz al evo fakte: proizvode ga generalno Kinezi za crnom tržištu, proizvodi se i u Meksiku jer je bolje za transport u Ameriku gde momentalno ima ogroman problem s Fentanylom, u jedan gram cistog fentanyla ima preko trideset hiljada doza...DA preko trideset hiljada, neznam dali ovo ima na Google ali ako nekog interesira može da potvrdi, i najgori dio jedan gram košta oko pedeset eura, tako da zamislite posledice kad bi se ovo pojavilo u našeg depresivnog siromašnog društva, gde svako drugi je legalno zavisan na lexilium i ostale benzose.....strašna je sama pomisla
Fate whispered to the warrior,
you cannot withstand the storm
and the warrior whispered back,
I AM THE STORM!!!
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Fentanol

Post by Akkasha Come Back »

[
Last edited by Akkasha Come Back on Tue Feb 01, 2022 7:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Fentanol

Post by đondo »

Ja ga nisam probao iv ali jesam flastere koji sada u hr mogu dobiti ljudi koji imaju neki rak.
Znam ljude koji su iz flastera izvlačili fentanyl i kuhali ali to nisam više ni htio ali ni mogao. Jbg.
Ali zato sam imao 3 flastera od 100 mislim mg, mikrograma, ne sjećam se točno ima već 3,4 g. od toga.
Znači, otišao sam na more, bio sam prilično sjeb.. od žutog i stavio bih flaster i 3 dana bih bio ok.
Ok, znači, ni k od neke krize, ni ž od želje da se idem negdje srediti...
Baš sam se osjećao ono kao normalan. Ako to ima smisla na tako jakom narkotiku.
Problem je bio što onda nisam mogao na more, na kupanje sa flasterom ali jbg, bila mi je želja probati kako je to
i ako mi se baš kupalo skinuo bih ga na sat, dva.
Jedino što flasteru treba nekoliko sati da ono pravo proradi. Počne on brzo ali piše na njemu koliko točno u satu fentanyla otpušta.
Nakon par sati sve nestane, kao što veli jedan moj frend iz bosne: "kao da je netko rukom manuo" :)
Treći dan već počneš osjećati da slabi ali to je još daleko od nekakve krize. Vjerojatno bi mi trajali i 4,5 dana da nisam imao više njih
ali psiha je čudo. Pa onda kao već je slabiji, dodati ću još jedan... Ah, znate sve.
Bilo ih je od 25, 50, 100 su bili najjači. Mislim da sada ima i 125 ali nisam ziher. I jako ih je teško nabaviti.
Ne želim objašnjavati kako sam došao do njih da netko ne dođe u problem preko toga.
Zapravo mogao sam ih možda i još srediti ali bilo mi je žao čovjeka koji ima rak pa sam rekao da ću ja za "svoju baku" :D naći na drugoj strani.
Post Reply