Apaurini,Lexiliumi, Diazepani,Benzodiazepani

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Frka me epi napadaja - govori mi frend nekidan da je popija 5 pa je bija super - a vid mene - jao da me vidite, jadna li sam brrrr :?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A pegle idu na početku kad se navikneš nema ih više,hehehe ozbiljno pa ja sam ih gutala onoliko,prvih pola sata jeste muka a posle ohahajjjjjjj
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ma tramal je obicno smece. Samo se uznervozis. Vilica ti se ukoci, fuj. A sto se tice muke to ti bude od kapsule. Istresi sav onaj prah i popij u rizli.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

da od kapsule ako je ampula onda je gorkooooooooooo uh fuj..
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Tramal u kapsuli je od 50mg je tako? Ja ne znam sta vi pricate da se na njega navlaci, da vas pegla i neke nervoze, ukocene vilice...Nikad dozivjela!!!
ja se sa tramalom skidam bez beda u kombinaciji sa dominalom...i to od 200mg, tabletice na kojima stoji T3, popijem ujutro dok sam jos u krevetu 2 komada, popodne opet i sasvim normalna, cak i ponekad ne pokrivena dovoljno budem. ne znam da li su iste bleteta, trebale bi biti, ali stvarno mi nikad nije bilo jasno sta vi pricate o tramalu...
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Evo i mene ,vratila sam se
što se tiče tramala,trodona ,je sam se skidala par puta sa njima i bilo mi je odvratno,fujjj.
što kaže Ramona želudac odkida ,a trebaš da ih piješ bukvalno na 4 sata po 3-4 i još nešto za smirenje jer izazivaju nervozu ,znojenje itd ,neznam sad tačno ali čitala sam za indikacije koje se javljaju ima ih onih normalnih (nervoza,promene raspoloženja,znojenje... itd..)pa do epi napada i sl. Meni je lično odvratno kad ih pijem ,kaže neko se uradi od njih ,naravno ali samo ako pre toga nije uzimeo ništa pa se roka samo sa tim .To je moje mišljenje ,ali verovatno na svakog deluje drugačije a tu je i psiha ,naravno vrlo važna.........................
Ja uzele pae puta i po 8 pa ništa ....Smiri krizu ali nije to topravo kao što smo navikli,jwbw mu miša.
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eto vidiš - valjda kako kome - ali meni brate ništa - samo mi je još gore bilo, što kažeš ti unervozila se ... a onaj znoj od krize, to ti valjda niš ne može skinuti ... i još sam popila apaurin plavi, i isto ništa - mrtva sam bila jutros
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

a Ramona ti se to skidaš?Izvini što pitam ,neznam što ih piješ?(e baš pitam glupost izvini.)
Kako si došla do hjih hoću i ja ,pa makar da probam ponovo!
Ramona probaj sa katapresanom ,reče Luna da to pomaže za to znojenje ,jeza i ostalo....
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Joj kakve su mi rečenice ko detetu u osnovnoj školi.
Strašno,sva sam nepovezana .Ali razumemo se mi!Tako?
znaš najbolje su one u kapima ,popoješ ih sa sokom ili čajem od nane ,a kapsula šteti želudac i od nje je muka i povraćanje,ona ustvari iritira želudac ,barem tako mislim!
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

popijes tablu tramala pa zalijes sa jedno 5-6 piva pa povuces jednu tanku spida da te malo trzne.. pa zalijes opet sa jedno 5-6 piva pa onda zalinpa jox :-D

radi provjereno - ultra aktiiiivno!
Post Reply