Lekovi

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Lekovi

Post by Lossin »

Dobio sam lek Ksalol i sad imam par pitanja.
1. Doza veća od prepisane, kakav uticaj na mene kao coveka i na moju psihu moze imati tableta,dve, tri vise? Prepisana doza je jedna tableta od 0,25mg uveče ili po potrebi.
2. Kaze mi jedan drugar da kad izmrviš ksalol ili panadol i šmrkneš posle par puta možeš dobiti kao neki "kontra efekat" tj da te radi otprilike kao ekserčić ili dojs, ne bas toliko jako ali ono...
Ne. Nisam probao to, sve je to meni mutno malo ali eto interesuje me. Kazu ljudi da ovi naši "prodavci" prividne sreće tj. ilegalnih opojnih sredstava ustvari ubacuju u miks panadol, andol, ksalol i tome slično :?:
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Lekovi

Post by noel »

Lossin wrote:Dobio sam lek Ksalol i sad imam par pitanja.
Bolje ga uzimaj kako je liječnik propisao, ovisnost o benzodiazepinima je opaka stvar.
Lossin wrote:1. Doza veća od prepisane, kakav uticaj na mene kao coveka i na moju psihu moze imati tableta,dve, tri vise? Prepisana doza je jedna tableta od 0,25mg uveče ili po potrebi.
Smirujući i za aprazolam karakteristični, pomalo euforičan osjećaj, posebno jer si benzo-naive.
2. Kaze mi jedan drugar da kad izmrviš ksalol ili panadol i šmrkneš posle par puta možeš dobiti kao neki "kontra efekat" tj da te radi otprilike kao ekserčić ili dojs, ne bas toliko jako ali ono...
Nema takav rad i ne bi dobio takav efekt. Jedino brži i nešto jači efekt od doze uzete oralno.
Kazu ljudi da ovi naši "prodavci" prividne sreće tj. ilegalnih opojnih sredstava ustvari ubacuju u miks panadol, andol, ksalol i tome slično :?:
Ne ubacuju te stvari, zna se s čim se droga reže (osim ako se uzima od nekog petnaesta-ruka-daj da-ti-uvalim-narkomana.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Lossin
Posts: 12
Joined: Fri Mar 31, 2017 7:52 am

Re: Lekovi

Post by Lossin »

Zahvaljujem.
Da, malo bi i bilo glupo seći lekom za smirenje brzinu, al eto izgleda ima i toga.
Samo Ivančić i sinovi!
Uzeo sam ksalol vise od dozvoljene doze i osećaj blago rečeno debilan.
x3e
Posts: 1
Joined: Mon Jul 10, 2017 12:39 pm

Re: Lekovi

Post by x3e »

Xanax ..ksalol... ja sam evo 6-7 godine na xanax ...prvo mi je bilo lepo I sve to ..nema anksioznost nema panike ali po mom iskustvu mogo je tesko skidanje ...nisam nikad bio navucen na jake droge ali su mi ljudi pricali od njihovog iskustva koji su bili navuceni na jake droge da su krize skidanja skoro slicne :(
Bilo je period kada sam bio na 4-5 mg ksalol na dan da bi mogao da funkcionisem ... Ima skoro 2 godine da nizam abuzirao I skidao sam se od tih ogromnih mg na 1mg na dan+ 2mg rivotril I mogu da funkcionisem , da radim , da izlazim ....
Nema zezanje sa xanaxom od licnog iskustva ...
PS: mene je doktor navuko na xanax nije mi nikada objasnio strukturu xanaxa I uvek bi mi reko ajde sada samo po upotrebi , ja bi mu objasnio da treba mi svaki dan on bi mi reko OK uzmi ga svaki dan! ....prva godina na xanax pa druga pa treca pa .......... Ovo je 7god na njega I jos be mogu da se skinem , (mada DR mi reko da ima ljudi koji ga koriste celi zivot I nije neki problem ako se ne zloupotrebi!!
Post Reply