MDMA

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

MDMA

Post by Jajajajaisamoja »

Zdravo, imam pitanje i to gdje se u Sarajevu ili "bližoj" okolini može testirati koliko MDMA satrži jedna (1) tableta ecstasya ?
Mislim da se ne čeka na dokaz tužilaštva, ipak je to krivično djelo!
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Ibogain Terapija
Posts: 19
Joined: Sat Aug 20, 2016 6:58 pm

Re: MDMA

Post by Ibogain Terapija »

Neki istraživački laboratorij bi trebao da postoji.
Ali zato ako postoji on je pod kontrolom vlade.
MDMA je zabranjena supstanca, tako da je nemoguće posjedovati ga
Last edited by Ibogain Terapija on Mon Feb 27, 2017 11:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: MDMA

Post by noel »

Možda netko zna kako funkcioniraju oni testovi što se po nizozemskoj i naprednom svijetu dijele po partijima/festivalima (a ima ih za naručit i online) - pokazuju li postotak ili test samo pokaže nešto tipa MDMA > DA/NE?
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: MDMA

Post by Jajajajaisamoja »

Ibogain Terapija wrote:Neki istraživački laboratorij bi trebao da postoji.
U svakom slučaju javi, da vidimo kako je prošlo, zanima i mene također.
Anonimno, besplatno i uz stručni savjet nema prije Austrije (pa se Gavrilu nemoj sjetiti majke)
Nego, izgorivila me sinova raja, nemo'š vjerovat, ono stvarno nema ih na googlu pa me zanima. Uglavnom zadnje što sam uzimao tj. ove godine po googlu i osjećaju imaju preko 200mg MDMA.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: MDMA

Post by Jajajajaisamoja »

noel wrote:Možda netko zna kako funkcioniraju oni testovi što se po nizozemskoj i naprednom svijetu dijele po partijima/festivalima (a ima ih za naručit i online) - pokazuju li postotak ili test samo pokaže nešto tipa MDMA > DA/NE?
Ne pokazuju postotak, nego prisustvo aktivne tvari (MDMA, Kokain, Kofein i više nekakvog smeća) prikazuju sa ima/nema VIŠE ili MANJE.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Post Reply