hepti...solucija...

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

hepti...solucija...

Post by mirzas »

Ka prvo, znam da nije neka tema za skidanje s dopa...ili je...neznam!
Trenutno sam na terapiji heptima, primam soluciju (bočice) tako da sam ih furao (i.v.). Sad više nema solucije, samo tablete, pa moje pitanje glasi:
Jel iko ovde zna kako se napravi solucija od tableta, čua san priče o alkoholu, promučkaš, pa kuvaš dok ne ishlapi...itd,itd...ali nisam baš siguran!
Inače, sad san pri kraju terapije, ne mislim bit na nikakvim održavanjima, nego sam skužia da sam ovisan o igli (ako nešto ne ufuram u sebe, ja sam lud...)!
Aj, fala svima šta odgovore!
Mirza!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nisi to ovako triba pitati stari hehe skinuće ti post jeba te patak - ja sam znala al sam zaboravila jebemu mater - znam da triba alkohola pa nešto pališ pa cidiš kroz gan u koji si natrpa pamuka - al se više ne sićam točno
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Nemoj bre,sjebaces sve vene...tako sam ja sjebala vene iglomanijom!!!
Image
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Ma nak ga skinu, boli me k****!
Ne želin se ja pucat heptima, al mene kad ih progutan ne takne, zna san ih po 10-12 komada i za 2 ure bi bia u krizi, a ovako ispalin u venu (hehehe...moglo bi me izbacit radi ovoga...ispalin u venu...) 4 komada i ja san dobar cili dan, stvarno mi ne bude napeto sredit se!
Sad, neznam koliko je jače direkt, ili koliko se lakše zakačit tako...neman pojma, vjerojatno je...al ja ih mislin spuštat do kvarat, ako treba do osmine (bar je lako to mirit u ganu.)!

Je, Majo, iglomanija! Šta ću?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ne seri prika - ne ljuti se za ovo 'seri' al ka ti moram tako reć - da'š ako pogutaš 12 komada bit u krizi za dvi ure - do'ću te istuć - popi' ti 12 i ufuraj jedan andol ili zeru vode, i bićeš ti dobar - ili drži vatice pa ih kuvaj po 20 puta ... a jeben ti, što da ti rečen - a možda ti je 12 malo ako si na gramu ipo -dva - ma opet ti nije malo, a i nisi na toliko, zato aj ne piki jebo te ja
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

hahaha...šta, doćeš me istuć...legenda!
Ne, sad stvarno, imaš pravo al to je, ka šta je maja rekla, iglomanija!
Sigurno da te jače puknu kad ih ufuraš al nije sad toliko velika razlika, stvar je u glavi, ovako san puka nešto u sebe i miran sam!
12 komada mi sigurno nije malo (iako su slabi...pun kurac slabiji od prije),
ali ja ih puknem 4, a ne virujem da je i.v. 3-4 puta jače...možda i je...neman pojma. U svakom slučaju ja brijem da je to sve stvar psihe!

I nek ti ne pada više napamet govorit mi "nemoj se ljutit" i te fore, jer ću te doć ja istuć....ja ću se ljutit na tebe, na moju priju?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehe alaa da se potuć, kušinima bar! :wink: A 4 furaš? A aj, ti si onda dobar - 4 gotove solucije, kapi? Ja zaboravila kako izgleda - koliko ti toga stane u gan uopće - mislim, sad ovi moderni ganovi mali tanki - pih - prije u onaj je znalo stati ohohoo - mada, jedinice su uvik iste kad pogledaš - a što ja znam jebi ga - mi smo to furali onim širokim velikim - dok je bilo žila - a bogami i kapi - sad više neeeheema - samo mrvljaža i cedevita (valjda radi vitamina buahaha)
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

1 bočica je 10 ml, a to je 20 komada. Znači, jedan komad je 0,5 ml!
Ja napunim onaj normalan gan od 2 kubika (normalan u splitu, ovde imaju samo te tanke od 1 kubik, ima ih samo jedna ljekarna), tako da mi stane taman 4 komada.
Inače, kad san počea, krenia san sa 8 komada, i onda san kupia gan od 10 ml, ogroman je, samo šta idu iste igle ka i za ovi manji!
Baza je kad san bia uša tada u apoteku, i pitan ja da mi da najveći mogući, a ona dolazi sa ganom od 50 ml...da vidiš to...to je valjda za životinje, a ima iglu od po metra...zaledia san se!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hahaha!!!! To onaj za uši ispirati !!! :lol:
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Dozna sam način!!!!! Dobra fora! Ako koga zanima neka mi pošalje pm, neću ovde objašnjavat da ne bude da promoviram drogiranje!
Post Reply