Hitno potreban info

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
LordCalipso
Posts: 16
Joined: Fri Nov 20, 2009 6:33 pm

Hitno potreban info

Post by LordCalipso »

Mozda mi nije bas dobar srpski jer sam Makedonac.Potreban mi je info dali bi imao probleme ako se uradim u venu sa Metadon iz centra ali ga daju sa sok.Inace sok je bistri i znam da dosta iz centra ga uzimaju venozno...Jednom sam malo probao ali mnogo me je peklo ne znam dali od metadon ili sto igla iako je bila sterilizovana ipak sam je sterilizovao ali u alkohol koji sam imao pri ruci od 98%...Nadam se da ce mi neko "pomoci"
LordCalipso
Posts: 16
Joined: Fri Nov 20, 2009 6:33 pm

Re: Hitno potreban info

Post by LordCalipso »

Jel ima neko ovde na ovaj forum?
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Hitno potreban info

Post by noel »

Kakvo je to pitanje, mislim da je odgovor vrlo očit?! Pretpostavljam da se radi o Alkaloidovom metadonu, koji se masovno zloupotrebljava i kod nas u HR (rijetka solucija, ne peče, često zatvorene boce). Mnogima se upravo radi toga dodaje sok, ali naravno, služeći se narkomanskom logikom, ekipa se i dalje s tim fura, iako rizik svi dobro znaju. Po meni je to igra lutrije i vremena, a sigurno nema happy end.

Razum u glavu i lijepo popij svoju dozu.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: Hitno potreban info

Post by rogi mash »

stavi ga u kasiku pa dodaj vode i tako iz 4 kuvanja ono sto bih od jednom zviznuo.ali tako nepeche ili kadase nadjesh u venu crta meta pa uvuci crticu krvi i posle kubika nema pecenja. ja gledam ortaka koji to radi i kaze nepeche vishe,mozda prvih pla kubika slabo peckanje
Post Reply