Jesam ja otišla u kurac??

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zavisi...
i nece te niko nista pitati sto ce ti i to. To su vitamini....a do tebe je hoces li kapsule ili sirup. Ja licno vise volim kapsule jer dok se nakanim da odem do frizidera i popijem to ....
ali to sam ja.
U komunu pisma-valjda mogu ne znam. zavisi od komune i pravila...
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

.Ja vec dulje vrijeme pratim ovaj forum... Bila sm u slicnom sam stanju kao i ti b(u neredu uglavnom...)i jos sam-moglo bi se reci!.... :rolleyes: ...duga je to priča...uf.... Od 12-og mjeseca pijem Zoloft;dijagnoza:"aneksiozna posljedica stresa i depra"... Makla sam se od tih svakakvih "kemija" i "onog" drustva (morala sam);posjecivam redovno psihijatra i lagano dolazim k sebi...A na to sve nedavno sam operirala cistu na mozgu...Ma zbrka uglavnom!Da sad ne duljim o sebi..Zelim ti reci da budes ustrajna,strpljiva i uspjet ces doci "na svoje"! :wink:
Usput pozdravljam cijelu ekipu s ovog foruma...
slawi
Posts: 14
Joined: Mon May 10, 2010 4:18 pm
Location: HrVAtSka

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by slawi »

a jel ima taj NONI u HR?
e i kak se to slaže sa mojom terapijom heptanona i antidepresiva??
mislim hepti spuštaju a kolko sm shvatila taj Noni diže; pa zato...brijem da to dvojr onda nejde zaedno- ili??
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by sanela »

slawi wrote:a jel ima taj NONI u HR?
e i kak se to slaže sa mojom terapijom heptanona i antidepresiva??
mislim hepti spuštaju a kolko sm shvatila taj Noni diže; pa zato...brijem da to dvojr onda nejde zaedno- ili??
Noni imaš u svim apotekama, a ima i u DM prodavnicama.
To je biljni tonik ili tablete koje ti podižu imunitet i blagotvorno djeluju na organizam. To baš nema efkat da te "diže". Noni mogu piti i potpuno zdravi ljudi, tj. ljudi koji nemaju neko oboljenje, ali im je oslabio imunitet.
btw. Dobrodošla :)
slawi
Posts: 14
Joined: Mon May 10, 2010 4:18 pm
Location: HrVAtSka

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by slawi »

joj puno Ti hvala:::
još ne znam ali mislim da ću kupit taj lijek pa da probam; ništa me ne košta; ne?
hvala na dobrodošlici; btw. ja sm već dosta duuggoo "tu" registrirana pod imenom "nasdvoje" ali ne znam
lozinku jer sam zadnji put posjetila stranice prije valjda 3godine a iskreno nisam ni bila baš u dobrom stanju
i, naravno, nism imala volčje za ništa pa ni za otić na net;
ali sada mi bolje odgovara ovaj novi nik;
još jednom HvaLa::
lpp pozzdrw iz međimurja
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by Voyager »

x
nadja96
Posts: 8
Joined: Wed Aug 07, 2013 1:37 pm

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by nadja96 »

Nisi otislaa u kurac,cak si i super prosla :D Opusti se,samo si otrovana,unela si svasta u organizam. Recimo moj tata koji nije nikad probao drogu(osim alkohola) se jednu noc napio,nije spavao,a ujutru je popio kafi i ispusio nekoliko cigareta. Tada je imao 31gog. I tog jutra je odmah otisao na posao.. Desilo mu se isto sto i tebi u autobusu.. Osetio je da se gusi,srce mu je lupalo brzo i jako...Onesvestio se i odveli su ga u bolnicu. Nedugo je zavrsio u dusevnoj bolnici,dijagnostifikovana mu je Sizofrenija-Paranoja,podvojena licnost.. Eto zamisli sta se njemu desilo od alkohola,kafe i cigareta,znacii ti si odlicna s obzirom sta si sve uzimala..I proci ce te brzo,samo ocisti organizam. SVe najbolje ti zelim :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jesam ja otišla u kurac??

Post by sanela »

Nadja, prije nego sto odgovoris na post, pogledaj datum kad je napisan ;)
Post Reply