problemi sa zakonom

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

samo sam htjela pitati da li ima ovdje tko da je ikad pao zbog prodaje metadona? pala sam a nikad prije nisam kaznjavana i doslo je do drz.odvjetnistva i zanima me koliko gadno moze biti.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by yasujirozu »

znam ljude koji su tak padali i summa summarum je da ces dobit uslov i globu. ali ono sto je najvaznije: skinut ce te s' heptoterapije sto je, kak sam procitao, i tvoja zelja povodom loseg stanja na istoj. aferim, uspjela si pa se sad mozes vratit horsu ciste savjesti i neukaljanog obraza sa, doduse, nesto smanjenim budzetom zbog nemogucnosti preprodaje meta, al' kuzim kak ces se vec snaci.
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

pa nisu me skinuli s terapije...i dalje dobivam cistu soluciju alkaloidovu.ali rijesila sam se skidat pa ne idem toliko cesto po nju. i to mi je najmanji problem u svakom slucaju. mene strah zatvora..
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by yasujirozu »

ti sjedis na usima/trebam crtat? dok ne dobiju sudsku priloznicu, i ne mogu te skinut sa terapije - kako ak nisi formalnu osudjena za (ne)djelo? poslje, da.
zatvora se ne brini, nece ga bit, al dosije zanavijek, te ce svaki sljedeci prijestup, makar i u istom rangu, bit drasticnije sankcioniran.
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

dobro jebote.ne moras odgovarat ako te toliko ljuti niti mi se kurcit tu.ako te nesto frustrira ima puno boljih nacina za rijesavanje te boljke. mene brinu moji problemi jer 1.nisam nikad imala problema sa zakonom 2.heroin nisam vidjela preko godinu dana 3.skidam se s terapije 4. sad cu 3.godinu fakulteta i ne znam koji cu k s njim s obzirom da se necu moci zaposlit jer necu moci dobiti potvrdu o nekaznjavanju 5.prodavala sam dvjema osobama i nisam ima ja prisla nego su one mene MOLILE da ima prodam,a kako sam se pocela skidat imala sam viska 6. prodavala sam tocno 4-5 mjeseci 6.imam malo dijete pa ono smiri jebene strasti
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

p.s. kako mozes biti siguran da necu dobiti zatvorsku kaznu..stalno citam okolo da ljudi zbog manjih sranja leze,odkad se zakon promjenio...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

Gotova si. :-D kako to misliš pala sa hepovima? ja znam da to ide ovako: Kada te štopaju pa ti nađu zadržat će te sve dok ne zovnu tvoju doktoricu da potvrdi da ti imaš th za JEDAN dan unaprijed.
E sada ako ti nađu u tabli zovu tvoju doktoricu i napadaju je da ti NE smi davat u tabli nego cedevitirano...
E a ako ti nađu više kutija zapakiranih hepova onda neće zvat tvoju doktoricu nego ćeš ti zvat odvjetnika...
A što je tebi bilo ? Je neko tako pao pa reko da si mu ti prodala ili šta...
ignorance is bliss!
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

pa ugl cijela strka je nastala jer je jedan lik dao drugom liku hep i mali je umro.i onda su uhvatili tog prvog lika koji je drukao cijeli grad valjda.i onda smo svi popadali,tj..pokupili su me , odveli u stanicu,isla sam na prepoznavanje,tralalala,dvoje-troje ljudi je priznalo i usput mene odrukalo jos,tj mene i decka mog,i onda su nas uhitli,drzali u pritvoru 24 sata i onda saslusanje na drzv. odvjetnistvu.vec su zvali svjedoke i bla bla.priznali smo prodaju da izbjegnemo istrazni. nije bas jednostavno sve to. iako nam je zamjenik drzv. i nacelnik policije rekao da mi nismo bitni i da cemo proci s packom,nekako sumnjam u sve to,jer nekog su morali okrivit. a ovaj lik ce imati sudenej za ubojstvo iz nehaja i ceka ga zatvor. a mene terete za posjedovanje (sto ce maknut jer imam recept za sve), prodaju i davanje stana na koristenje (ugl.stavak 2).
:rock:
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

pardon stavak 2 i stavak 5
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by demijan »

Priznala si da si prodala,to ti je minus,plus imaju izjavu tamo nekog da je kupio od tebe sto je jos teze...
Kada je za tvoje licne potrebe moras da imas papire ali ako te uhvate da preprodajes bez obzira na papire moze da te osude...Odugovlaci,nadji dobrog advokata ili barem nekog normalnog koji te ne otaljava i ne opustaj se...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply