problemi sa zakonom

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: problemi sa zakonom

Post by sanela »

:rolleyes:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by demijan »

Draga Sanela predlazem tebe a mislim da ce se i G-din Ivica big boos sloziti za ministra informacija u nasoj buducoj veseloj diktaturi :mrgreen:
Propaganda i informacije su bitan deo svake diktature zbog raspolozenja i dobre krvne slike obicnog puka sto rece Bob Rock tako da bi nam bilo izuzetno drago da pristanes na to novo radno mesto,koje ce ti biti uzgred izuzetno dobro placeno a neces u sustini morati nista da radis kao i svaki normalan politicar :mrgreen:
Tako da cemo svi biti srecni,veseli i raspolozeni jer naravno uz kvalitetno lisce za zvakanje zivot je laksi...
Uh totalno sam prolupao od sinoc...Ne zameri bolje ovako da se salim nego da placem nad racunom za vodu i infostan kada mi budu stigli sledeci mesec.ako prezivim ovu hajku na moju malenkost selim se na mesec...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

demijan wrote:najvaznije one simpaticne biljkice iz juzne amerike mislim da se zove koka ili tako nesto :-D
O ovome treba malo razmisliti prije puštanja u opticaj , no najvažnije je se ništa ne brani i ne kažnjava a baš vezano za to. prvo što ću učinit legalnim je da svatko može počinit samoubojstvo, po želji i potrebi.
Što se tiče vila i kuća i bazena to ništa ja ću bit neki mikser između isusa i adolfa, znači nježni teror! Mi kujemo bodoc'nost ! Tehnologija narodu!
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

demijan wrote:Draga Sanela predlazem tebe a mislim da ce se i G-din Ivica big boos sloziti za ministra informacija u nasoj buducoj veseloj diktaturi :mrgreen:
Propaganda i informacije
Upravo tako jer ona ih je ovdje sakupila i više nego dovoljno. Kakav mosad,cia,kgb.
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

demijan wrote: Uh totalno sam prolupao od sinoc...Ne zameri bolje ovako da se salim nego da placem nad racunom za vodu i infostan kada mi budu stigli sledeci mesec.ako prezivim ovu hajku na moju malenkost selim se na mesec...
Daleko najbolji lijek za stres, blistavo ludilo, klin klinom, snaga duha i odlučnosti o je ! he he he
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by demijan »

prvo što ću učinit legalnim je da svatko može počinit samoubojstvo, po želji i potrebi.
To i sada moze svako ko hoce.jedino ako neko hoce pomoc ali onda se to za sada registruje kao ubistvo.valjda.
Daleko najbolji lijek za stres, blistavo ludilo, klin klinom, snaga duha i odlučnosti o je !
Ja ipak mislim da je najbolji nacin oslobadjanja od stresa brojanje zvezda...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

A šta se ne broje ovce ?! Ili to ovi neki tamo , netko broji ovce a netko zvijezde.
Sve zavisi od čistoće i blaženstva :-D
ignorance is bliss!
User avatar
unique_
Posts: 46
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:13 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by unique_ »

Ja studiram pravo,tako da ti iz Krivicnog zakona BiH mogu reci da to spada u Nedozvoljena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga..ako ti je prvi put,dobit ces uslov..(godinu ili dvije uslova na 3 ili 6 mj zatvora)..barem bi to kod nas bilo..mislim da su slicni zakoni ;) ne brini..nemas cak potrebe ni za advokatom ako ti je prvi put...suradjuj toliko dokle god to tebe ili nekog drugog nece ostetiti... 8)
Uspjela sam!!! :)
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by Nicolo b »

Ako je Srbija u pitanju a prvi prekrsaj 99 posto uslovna se dobija
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
Post Reply