problemi sa zakonom

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

ma ionako sam vec to rekla na sudu...a komuna ne dolazi u obzir,trudna sam i imam jos jedno dijete. a u vinogradskoj sam prijavljena
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: problemi sa zakonom

Post by zagrepcanka »

mozda te zatvor nauci pameti...
s malim djetetom...trudna ...a drogiras se...na ovaj ili onaj nacin...i jos prodajes drugima...
izvini ti si za mene dno dna...i mjesto ti je u zatvoru....kao i svima drugima koji rade to sto ti radis...jednom ili stoputa...svejedno je...


amen...


(Boze zar si slijep? pa ovakvima dajes da djecu radjaju...)
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: problemi sa zakonom

Post by zeleni »

zagrepcanka wrote:mozda te zatvor nauci pameti...
s malim djetetom...trudna ...a drogiras se...na ovaj ili onaj nacin...i jos prodajes drugima...
izvini ti si za mene dno dna...i mjesto ti je u zatvoru....kao i svima drugima koji rade to sto ti radis...jednom ili stoputa...svejedno je...


amen...


(Boze zar si slijep? pa ovakvima dajes da djecu radjaju...)

ma šta zatvor kojepičkematerine? na vešala s njom! :P
ču dno dna..
misliš, ovoj devojci nije dovoljno što je život sjebala i što će da plati za to, još joj ti fališ da joj se posereš po glavi. hrišćanski... :-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
portia_theron
Posts: 18
Joined: Fri May 27, 2011 6:23 pm
Location: Osijek

Re: problemi sa zakonom

Post by portia_theron »

ma ne diraju mene komentari takvih fanatika :D osim toga uvijek mi je bilo zao takvih ljudi jer ovakvim komentarima pokazuju visok stupanj zlobe i frustracije sto svakako govori vise o njima nego o meni. takoder, dokazano je da ljudi koji su skloni mrznji i ovakvim komentarima (tj.kada mrze odredenu skupinu ljudi) inace puno nize intelignecije od ljudi koji nisu skloni mrznji. :butthead:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by demijan »

Ja znam za slucaj kada su zena u njen pametni muz ostavili dete kod lika u zalog dok ne zavrse robu i donesu mu pare...Isto tako znam i da mi se svaki narkoman kunuo u dete da ce da vrati nesto ili da ce da ispostuje a to najvise mrzim kada se ljudi kunu u decu za svoje gluposti...U zivotu je keva samo uspela jednom da me natera da se zakunem u dete i to joj necu nikada zaboraviti sto me je naterala na to...
Ne zelim nikog da vredjam ili nipodostavam ali deca uvek ispastaju u ovakvim stvarima...Mislim da zagrepcanka ne mrzi nikog vec jednostavno reaguje impulsivno kao majka i to mi je sasvim razumljivo...
Isto tako razumem i majke koje se bore sa problemom a imaju decu...Droga je sranje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: problemi sa zakonom

Post by zagrepcanka »

nikoga ja ne mrzim...ali ovakvi kao ti su mi zivot pretvorili u pakao...
a sto se djece tice...mislim da im je bilje bilogdje ,nego sa roditeljima narkomanima...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: problemi sa zakonom

Post by sanela »

zagrepcanka wrote:nikoga ja ne mrzim...ali ovakvi kao ti su mi zivot pretvorili u pakao...
a sto se djece tice...mislim da im je bilje bilogdje ,nego sa roditeljima narkomanima...
Draga, ja znam da tebi nije ni do čega, ali svako sebi život pravi najbolje što zna. Isto kao što si TI sebi dozvolila da ti život bude pakao (a nije ti niko život napravio paklom, nego si ti to dozvolila), tako je i portia. Ona je ovisna o drogi, ti o svom mužu. Ona ima dijete, ti imaš djecu i vaša djeca nemaju izbor. Vi imate. I jednoj i drugoj treba pomoć.

Od osuđivanja niko nema koristi.

Objema vam želim snagu, hrabrost i želju da spasite sebe, radi sebe i svoje djece...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: problemi sa zakonom

Post by ivica »

zagrepcanka wrote:mozda te zatvor nauci pameti...
s malim djetetom...trudna ...a drogiras se...na ovaj ili onaj nacin...i jos prodajes drugima...
izvini ti si za mene dno dna...i mjesto ti je u zatvoru....kao i svima drugima koji rade to sto ti radis...jednom ili stoputa...svejedno je...


amen...


(Boze zar si slijep? pa ovakvima dajes da djecu radjaju...)
Kad budem diktator zagrepčanku ću postavit na sam vrh svoje privatne milicije i vjerskih pitanja.
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: problemi sa zakonom

Post by zagrepcanka »

ivica wrote:

Kad budem diktator zagrepčanku ću postavit na sam vrh svoje privatne milicije i vjerskih pitanja.

ma kad ce to vise biti...pa da napravimo red medju bagrom.-)))
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: problemi sa zakonom

Post by demijan »

Kad budem diktator zagrepčanku ću postavit na sam vrh svoje privatne milicije i vjerskih pitanja.
hehehe :lol:
Kada budes diktator preko veze me ubaci za ministra poljoprivrede imam fantasticne ideje za razvoj i napredovanje.Bacicemo se na proizvodnju samo cisto zdravih proizvoda i biljaka.Konoplje iliti trave,maka i najvaznije one simpaticne biljkice iz juzne amerike mislim da se zove koka ili tako nesto :-D
Ona je najinteresantnija zbog ucinka koji ima na radnu snagu a i zarada je zaista fantasticna.Beracima mozemo placati i u naturi.Odnosnu u liscu tako da su troskovi minimalni.Sto vise zvacu to lisce vise rade,barem tako sam cuo :-D
Potraznja je ogromna i trziste za te proizvode je dosta razvijeno u celom svetu tako da mislim da nece biti problema da plasiramo proizvod...
E sada naravno pitaces koje su moje kvalifikacije za tako odgovorno mesto?Nemam ih tako da mislim da bih bio izvrstan politicar,posto je to jelte glavni uslov da se udje u politiku posebno u predivnoj,velicanstvenoj diktaturi koju bi ja naravno od pocetka podrzao a mozda i jednog dana kada zasluzim i ja budem novi diktator :D
E sada ozbiljno treba da se razmisli o ostalim aspektima realizacije ove fantasticne ideje.
Potrebno nam je ministarstvo transporta,ministarstvo sporta i ministarstvo kontrole zvakanja lisca,koje ce naravno kontrolisati samo obicnu radnu snagu ja kao ministar bih imao naravno tu benificiju da mogu da zvacem koliko hocu.Kao i svaki prosecan politicar jelte :wink:
Ministarstvo policije bih ukinuo,imam neku averziju prema njima a i stalno se nesto bune uveo bih samo komunalnu policiju,ona je dovoljna za kontrolu sadjenja,branja,proizvodnje i transporta ovih fenomenalnih proizvoda...
Sve u svemu G-dine Diktatore u svemu sam uz Vas i mozemo prodiskutovati o ovim idejama,njihovoj realizaciji etc...
Naravno kao protivuslugu za cast koju cete mi uciniti mogu Vam obecati vise lokacija za Vase kuce,vile i plantaze pomorandji,cisto da se i Vi necim bavite dok mi beremo i zvacemo :-D

S postovanjem i nadom za Vas brzi odgovor
Demijan
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply