Svakodnevno mjenjanje droga???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Dali svakodnevno mjenjanje droge, moze stvarat probleme ko apstinenciska kriza itd., npr.1.dan, danas uzmem trip jer je recimo vani puno mladih lepih cura, pa 2. dan uzmem malo bjelog ili prije da me spusti, pa 3.popushim malo hashisha i odem radit...pa poslje posla uzmem malo nekog wiskyja i trave i druzim se s curom, pa 4.dan uzmem ujutro uz kavu ako radim prije posla speeda, poslje se vratim doma i uzmem koji normabel i trave i malo odmaram..5.dan ujutro ako radim uzmem koji exer, pa se vratim doma i popushim malo josh opiuma i opushtam se....6.dan odradim dan jer sam josh od jucher od opiuma u fleshu, uz pomoch malo cracka, pa doma nabrijan radim po kuchi chistim itd.prije spavanja ili vech kad uzmem koju tbal. za spavanje ili umirenje...7.dan ustajem i ako idem na poso uzmem malo koke, pa dodjem doma i evo vikend, npr. ostajem doma i popushim malo opijuma ili idem van pa uzmem koji exer ili amfetamine(speed), ili kokain pa puno alkohola....I cjeli drugi tjedan se oporavljam od svega popushim koji jojint jedem dobro cjeli tjedan...itd...Ili ponavljam u krug svaki dan neshto drugo....Vjerojatno bi me povuko dop ili opijum jer bi imo osjechaj da chu skrenut od sveg, ali ako bi umjereno i imo pauze duge??...neznam....Mene povuko dop, brzo...mozda njega izbacit skroz i opium???
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by zeleni »

nedostajao si mi, čoeče
:D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by preispitivac »

Koji ti je bre kurac ludace, da te tako pitam?!!!
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by yasujirozu »

na kraj srca si, pa covjek samo kontemplira naglas.. doduse, mozda ne bi bilo zgoreg otvorit novi pdf harm-expansion pa tamo prjebacit ovaj intoksikujuc post..

e da, onaj dan na kreku mi se najdjasvi.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

da, haram-drug explosion!!! Shta neugodna tema? Mislim za one koji vole drogu, da se drogiraju, a opet da se ne navuku jako tak, da tu moraju i po ljechenjima hodat.....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

da, methadon i sub. sam zaboravio uvalit negdi, to kroz dane chishchenja....
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by Šmizla »

Šta bi čo'eku? Bolje je zborio prije komune.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by yasujirozu »

MasacreEnElDiscoBar wrote:za one koji vole drogu, da se drogiraju, a opet da se ne navuku
pa to, odlicno rjeceno. obeznanjen si 24/7 al' racionalno - stalno druga gudra pa se ne mozes navuc.

plan ti je k'o bombona.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Ma bezveze neshto da se pishe....Mislim nisam ja sigurno jedini se tog sjetio, ali te uzme nakraju svakak nekaj...Malo manje je fizichki bolno, ali na kraju je teshko psihichki se izvuchi...Stalno bi nekaj, a normalan nekaj, kak? pa malo Velafaxe i Rivotrile i tu i tam koji sub., i sranje svakak...Htio sam vidjet reakcije i komentare, dalo bi se ako bi se znalo reda nekog, kad bi se mozda samo pushilo i nekad bjelo uzelo, nekog reda nishta previshe, znachi umjerenost- u jelu i pichu tako i drogi!!! Sad se bash druzim s ekipom koja tako jedino 1 dan max. 2dana u tjednu uzmu ili bjelo ili wisky, pivo, ili exer, speed, travu malo cheshche, ali normalno ljudi rade zive normalno imaju djecu obitelj...A ja jedino radim i muchim se da nebi sluchajno pocheo opet heroinom ili morfijem....
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by Šmizla »

Ako si tako krenuo kao što napisa onda će dop doći kad tad...jbg! Ima ljudi koji nemaju mjeru ni u jelu ni u piću...tako da...sa drogama nema umjereno!
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Post Reply