Svakodnevno mjenjanje droga???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by preispitivac »

Masacre, prijatelju, mozak bi se se pretvorio u zvaku. Ovo je za napomenu "NE POKUSAVAJTE KOD KUCE". Koja crna umerenost, pojelo bi te kao keks
Jurim rep
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

preispitivac wrote:Masacre, prijatelju, mozak bi se se pretvorio u zvaku. Ovo je za napomenu "NE POKUSAVAJTE KOD KUCE". Koja crna umerenost, pojelo bi te kao keks


Da, napomene...Ovo sam piso jer sam to radio i zanimalo me...uff, vech sam napiso..ajd chuti ;-) ...chini se da je svima tu mozak u kashi vech....Ima s drogom umjereno droga je ovisnost ko i piche nekima i hrana tako da sam i dao primjer ljudi koji su umjereni u drogi i nikad od svojih sad 36-37god. nisu imali krize, a rade to od 18.god. ako ne i ranije i probali sve, ali su bili pametni i zanimale ih druge stvari u zivotu!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by yasujirozu »

polako bre masakre - nisi najgori, dapače.. al' bratbratu, moraš si pronać netki ozbiljan lječenoidni centar te k' istom pohitat - ove tvoje priče su u banani, žešće..

ae oraspoloži svje koji ovo čitaju pa se idi (ponovno) rjesavat problema institucijonalno - valja, makar bilo i again..

poz
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by sanela »

puko si brate ko kokica...
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by nanii »

A u tom grmu leži zec..................tz tz tz pa kako mi to niko nije rekao kad sam se prodrogirala.........ha, evo nova riječ u našem Zapadno balkanskom ex Yu Srpsko Hrvatskom jeziku

PRODROGIRATI SE- povratni glagol

Elem Masacre, direktore, u kakvoj si ti komuni bio ?
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

hh, svi misle da sam stavio temu i piso neshto za shto vjerujem da je okei. ali nazalost ima onih koji su u tome i briju na to da bi mogli bit ko neke iznimke, koje misle da se mogu samo nekad drogirat....Takvih je ovisnika najvishe tu pod supstituciska terapija i bash me zanima, kako neki misle da je to moguche...
Dali mozda da svakodnevno mjenjaju drogu????(kako je i naslov?)
Poshto su u supstituciskoj terapiji skoro svi, a nebi oni to nego neshto cheg vishe nema, vikend pa malo bjelo pa malo wisky itd.. a , tek nakon 2-3 mj.sjetish se droge kad neko ima..nemoguche ili :?: , a to je ili da ili ne, kolke sam uvjeravo kako je to vishe nemoguche, preostaje ili uzet ili vishe nikad ne!!! hh 8)
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Svakodnevno mjenjanje droga???

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:puko si brate ko kokica...

Ali na dobro i fino... :wink: , jer tu vidim da nema spasa nikom ko sam nezeli, a i da zeli tu mu nije mjesto i kakvi savjeti i priche, nekako mi nije jasno dali je kome tu shta pomoglo osim, nabave droge i koja je droga i ljekovi najbolji za drogiranja, shto mogu svjedochit o tome kako jedan drugom daje savjet kako da se najbolje uradi...expert. nekih informacija, koje se opet vechinom zlorabe, zato neznam chemu sve ovo...Mozda za one koji su urokani pa nemogu sa stolice ko i ja prije nekoliko mj. da mogu urokani se druzit s takvima i davat pametne savjete, koje sam i ja prije davo i dobivo....
p.s.cura mi je psiholog i razgovaro sam s puno psihijatra i psihologa i ovakvo mjesto jedino bi bilo pravilno da je pod nadzorom da se npr. ne dogodi da ja, tu dogovorim i idem po bjeli i dop u bosnu ili srbiju, ili tako neki tu, po mozda neke ljekove kojih tamo nema, a tog je tu najvishe...znachi otvorit prostor za pitanja koja se nadgledaju i prostor za pomoch i ispovjesti koje moze pratit i savjetovat struchna osoba, koju tu nisam susreo...Ovo je ajme Sanela da znash chega sve ima, a promiche ti....npr.nemash uvid u privat poruke, mozda da, ali do sad nisam to skuzio jer bi vjerojatno reagirala, i to strashno grdo tako da...neznam shta vishe da kazem, osim da bi ti bilo ajme.... :rolleyes:
Post Reply