hitnoooooooo pomoc plzzz !

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by on_23 »

Ovako .. ako neko moze da me savetuje kako se sakrije Test na drogama , konkurisao sam da menjam radno mesto , a imam test na droge ... u velikim sam govnima neznam ni shta da radim posle 20 dana imam test !!!!!!!! .. nisam radio dop skoro nikad ,, to josh pre 10 god, par puta ... dokle dizalice kao exeri , i speed veoma cesto na zurkama .. narvno i marihuana standard! hmmmm ??? neznam puno oko toga jel ce to da izlazi na obicnu krvnu sliku ili shta ja znam ?!
Unapred hvala ... i pozzz iz prishtine :)
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by MasacreEnElDiscoBar »

on_23 wrote:Ovako .. ako neko moze da me savetuje kako se sakrije Test na drogama , konkurisao sam da menjam radno mesto , a imam test na droge ... u velikim sam govnima neznam ni shta da radim posle 20 dana imam test !!!!!!!! .. nisam radio dop skoro nikad ,, to josh pre 10 god, par puta ... dokle dizalice kao exeri , i speed veoma cesto na zurkama .. narvno i marihuana standard! hmmmm ??? neznam puno oko toga jel ce to da izlazi na obicnu krvnu sliku ili shta ja znam ?!
Unapred hvala ... i pozzz iz prishtine :)


Krvnu sliku??Vjerojatno mokrachu testirat, speed i ti stimulansi su u tjelu oko 48sati, marihuana nekoliko dana, pa bi bilo daobro da ne pushish travu i bar 1 tjedan ne uzimash droge....
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by on_23 »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
on_23 wrote:Ovako .. ako neko moze da me savetuje kako se sakrije Test na drogama , konkurisao sam da menjam radno mesto , a imam test na droge ... u velikim sam govnima neznam ni shta da radim posle 20 dana imam test !!!!!!!! .. nisam radio dop skoro nikad ,, to josh pre 10 god, par puta ... dokle dizalice kao exeri , i speed veoma cesto na zurkama .. narvno i marihuana standard! hmmmm ??? neznam puno oko toga jel ce to da izlazi na obicnu krvnu sliku ili shta ja znam ?!
Unapred hvala ... i pozzz iz prishtine :)


Krvnu sliku??Vjerojatno mokrachu testirat, speed i ti stimulansi su u tjelu oko 48sati, marihuana nekoliko dana, pa bi bilo daobro da ne pushish travu i bar 1 tjedan ne uzimash droge....

Hvala puno na brzom odgovoru ... mada ja neznam jel se radi samo krvna slika tj mokraca poima nemam ili neki specialni test krva na droge .. dokle ti si me obradovao malo ako je vec tako ...mada teshko mi je da verujem da na toliko kratko vreme test da izlazi ''OK'' ima mesec i vishe shto nisam ukusio ni jednu linju speeda ni exere ... hvala puno ..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by sanela »

Krv se ne testira na droge. Na droge se testira urin.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by preispitivac »

Ako si pusio travu duze vreme u kontinuitetu, mislim na 10 dzoinata sedmicno otprilike i tako par sedmica, onda si pozitivan na THC do 40-50 dana.
Jurim rep
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by ivica »

on_23 wrote:Ovako .. ako neko moze da me savetuje kako se sakrije Test na drogama , konkurisao sam da menjam
Ne trebaš sakrivati testove, to ti spontano dođe. Ja kada sam bio na drogama ne samo da nisam znao ko mi glavu nosi nego je bilo perioda kada nisam znao di su mi stvari po kući ,cigarete, odjeća sve a kamoli di su testovi.
ignorance is bliss!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by MasacreEnElDiscoBar »

preispitivac wrote:Ako si pusio travu duze vreme u kontinuitetu, mislim na 10 dzoinata sedmicno otprilike i tako par sedmica, onda si pozitivan na THC do 40-50 dana.
Pozz...Preispitivac!! Malo si pretjero 40-50dana, ja sam znao po 15kom. dnevno nekoliko mjeseci pa bi vech nakon 1tjedan bio negativan, sve zavisi od metabolizma, ako je tolko puno pushio, ima za kupit u ljekarni med.ugljen koji ponishti thc....Istina trava ostaje dosta dugo, najbolje ne pushit 10-15 dana i siguran sam da neche bit tragova, osim kako ti kazesh moguche da bude nakon 30dana, ako je svakodnevno mazao po 10pljuga...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by preispitivac »

Nisam ja direktno, ali znam coveka koji je bio pozitivan posle mesec dana. Mozda zavisi od testa, ne znam.
Jurim rep
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: hitnoooooooo pomoc plzzz !

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Da, uglavnom thc se vidi duze od ostalih tih stimulansa koje si naveo, znam da u tjelu speed, exer ostaju 48h, to se secham da sam prochito negdje, ima verojatno na internetu informacija, ali da thc, moze do mjesec dana, je istina zavisi od metabolizma koliko dugo pushish svakodnevno itd.(sad bar kod nas stavili su u prodaju, neshto slichno ko trava, kao pod mirisno bilje i to se kupuje, ajme, ali krtko djeluje oko 2-3h)...Znam lika koji je bio neshto sudski gonjen zbog trave, pa je moro na ta testiranja, a volio je zapalit, i onda bi dan prije testiranja u ljekarni kupio taj neki ugljen, i drugi dan bio bi negativan...Ali neverujem da je momak(On_32) toliko puno pushio i da che mu bit problem vidjet i ne pushit jedno vreme dok ne vidi dali che ga testirat ili ne...To je zeznuto pogotovo, ako radish ko moja shogorica u Belupu gdje im znaju uvalit samo tak testove, do sad nisu 2god., ali to je samo znak da bi svaki chas mogli, pa se najave pa ne dodju itd....Imam dva frenda koji rade isto tamo pa dok obichno se zalomi pa zapale nekad, za bjelo ili bombone nije bad, ali zbog trave je strah i panika prvih tjedan dana da ne dobiju tester, pa znaju s tim ugljenom...Testira se kroz mokrachu u chashi gdje se stavlja tester ili slinom, ali krvlju samo ako drgachije nejde, neche te sigurno vadit na vadjenje krvi, ako se ne uspijesh pomokrit...Ja sam znao varat na testiranjima, tudjom mokrachom, pa nebi mogo kao 15-30min., pa te puste na miru da se napijesh vode itd., pa sam znao ono tek tolko im ulit kolko im treba kao nasilu sam nekako uspio, ali najbolje ne pushit i nechesh imat problema!!!
Post Reply