Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:56 am, edited 1 time in total.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by nanii »

Voyager wrote: Sada ste vec postali 100% sigurni u to !
Vi ste fantastichni !
hvala, znam :-D . Pa ti ili vi to mene persirate ? hmmmmm. Ajde dobro, čitava vaša teorija se temelji na pretpostavci da do kraja života nećete ostati bez supstance o kojoj ste zavisni.........i znači vi niste narkoman, vi ste zavisnik, ako sam dobro shvatila o čemu govori vaš post.

pOŠTO GOSPODINE vOJO NAPRASNO NE RAZUMIJETE SELJAČKI GOVOR KAKO STE4 SAMI USTVRDILI U VAŠEM PRETHODNOM POSTU BIĆU SLOBODNA DA SE VAŠEM GOSPODSTVU OBRATIM KNJIŽEVNIJIM JEZIKOM.

VI STE VOYO(ILI PUTNIČE) BILI I OSTALI NARKOMAN S TOM RAZLIKOM ŠTO NE PLAĆATE SVOJU ZAVISNOST.........

P.S. JA VREMENA IMAM I AKO VAM NEŠTO U MOM PISANJU ILI DIJALEKTU NIJE JASNO, JA MOGU DA VAM PONOVIM NA KOJEM GOD DIJALEKTU VAM JE ZGODNO, NAIME GOVORIM I SRPSKI I HRVATSKI I CRNOGORSKI I BOSANSKI JEZIK, SAMO RECITE, A MOGU DA VAM PREVEDEM I SA SELJAČKOG NA GRADSKI I OBRATNO :)
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by nanii »

Voyager wrote:Nije anatomija iz '85. 20-og veka, vec je iz 19-og veka - prvo izdanje - ja imam 30-to jubilarno.
Pazljivije citajte ono sto pisem, dosta brzo prelecete ocima sve sto pisem misleci da nepotrebno sirim pricu
i JA SE IZVINJAVAM GOSPODINE PUTNIČE ŠTO NISAM DOVOLJNO PAŽLJIVO NAVELA NASLOVE KNJIGA I STUDIJA IZ VAŠEG POSTA, to sam učinila iz prostog razlogfa jer smatram da je sasvim irelevantno za temu i prosječnog čitaoca koliko ste EURA sa koje kartice na koje naslove stručne literature potrošili.

A ovo mi je najbolje od svega
Voyager wrote:Predpostavke sa predubedjenjem su jako losa stvar u konverzaciji sa drugim ljudskim bicima, pa cak i sa zivotinjama, jeste li svesni toga ?
Nisam do sada vodila konverzacije sa životinjama tako da ne bih znala o čemu govorite.

srdačan pozdrav
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by vudd »

jebo majku,ko na simpozijumu
aj voyo,nema veze...ucinilo mi se zanimljivim ono pitanje na pocetku ove teme.pomislih "evo ga voyo pise normalnije,otvorenije,cistije..."jest kurac.cim je drugacije misljenje ,odmah je to opovrgavanje te blaćenje tvojih highway-diktata.
jopet knjige,hiljade i hiljade knjiga...imal tu tebe?nema bajo
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:56 am, edited 1 time in total.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Dali je ovisnost problem, dok ne predstavlja problem??

Post by vudd »

pogledaj ima li te i voj :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TQyjBQV3nAc[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Narodni kuvar i domaća medecina

Post by Fela Kuti »

Koliko neko može da izgubi vremena na gluposti, to je za nepoverovati.
Što je naj gore, sem što je većina toga neupotrebljiva a samim tim i beskorisna, kako za njega
samog tako i za sve druge, najvećim delom je i netačna. Žali bože vremena, i njegovog dok piše
i našeg dok čitamo. Nemam ni želje ni vremena da pasus po pasus diskreditujem napisano
ali sam morao reći šta mislim o tome. Sve u svemu mešavina uglavnom netačnih interpretacija
naučno-medicnskih tekstova i ličnih tripova. U narodu poznato još i kao baljezgarija.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Narodni kuvar i domaća medecina

Post by Dreamer »

Fela Kuti wrote:Koliko neko može da izgubi vremena na gluposti, to je za nepoverovati.
Što je naj gore, sem što je većina toga neupotrebljiva a samim tim i beskorisna, kako za njega
samog tako i za sve druge, najvećim delom je i netačna. Žali bože vremena, i njegovog dok piše
i našeg dok čitamo. Nemam ni želje ni vremena da pasus po pasus diskreditujem napisano
ali sam morao reći šta mislim o tome. Sve u svemu mešavina uglavnom netačnih interpretacija
naučno-medicnskih tekstova i ličnih tripova. U narodu poznato još i kao baljezgarija.

:smt038
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply