ibogain ko ljek??

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ibogain ko ljek??

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
sunrise wrote:skidanje i doktori ti daju kurve????????? hard 2 imagine dat one
a, to ti je hotel veliki, i dr. ti samo napravi ljechnichki i preda terapiju ibogainom...ali uglavnom da...zna za to...pod kontrolom si prvih 2-3 dana, i poslje svaki dan provjeri jer sve uredu...I nakon 7-8dana si slobodan, ostanesh tamo, spavash, jedesh, lepe cure imash itd. mislim da mozesh ostat max.1mj., ja sam bio negdi 2 tjedna..(14-15dana).I okei je bilo... :)
Baš ti je pomogla ta All inclusive usluga... :roll:
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by Sagy »

Vjerovatno su ga ispratili uz:"Vidimo se opet...uskoro... :D "
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:
sunrise wrote:skidanje i doktori ti daju kurve????????? hard 2 imagine dat one
a, to ti je hotel veliki, i dr. ti samo napravi ljechnichki i preda terapiju ibogainom...ali uglavnom da...zna za to...pod kontrolom si prvih 2-3 dana, i poslje svaki dan provjeri jer sve uredu...I nakon 7-8dana si slobodan, ostanesh tamo, spavash, jedesh, lepe cure imash itd. mislim da mozesh ostat max.1mj., ja sam bio negdi 2 tjedna..(14-15dana).I okei je bilo... :)
Baš ti je pomogla ta All inclusive usluga... :roll:

mogu rech da pomaze dok si u onakvom stanju, takve masze,(masaza i oralno zadovoljstvo)...nakraju ispada da samo hochu chim vishe para izvuch...Jer tamo sam mogo doma nakon 3-4dana(shto su mi i rekli kao:mogu ostat i tu se odmarat, imaju dobru zdravu hranu, mogu u miru bit, a doma nek se dobro hranim i da se ispavam dobro, ali kao nek ostanem josh par dana da se oporavim)...e sad dok vidish kako to tamo izgleda ostajesh kolko god mozesh, ne zbog ljepih cura koje se brinu za tebe nego taj kmfor, ako zelish masazu dobijesh, zelish jest shta got ti padne na pamet opet dobijesh, hochesh pushenje evo ti, ali je to tako napravljeno da jednostavno je teshko odoljet.....Kasnije sam tek chuo da to rade u Sloveniji, da je jeftinije i nemash tih pogodnosti ko u nizozemskoj, shto mislim da je mozda puno efikasnije i bolje...neznam...
to je bilo i proshlo, mogu rech da sam sve opcije isprobo, i da me to na neki nachin gura da opet ne pokleknem, a onda ili komuna ili boca wiskyja i pishtolj u glavu...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

jebi ga,ispada ti isao na kuru na ne skidanje
meni u krizi nije bilo do masaze,ni sexa ,ni bilo kakva nacina zadovoljavanja.......sve mi se gadilo,i ne dao bog da me netko taknuo a kamoli masirao? sta da ti se masira kad se raspadas? mazadavila bi bilo koga da mi je tu tada bio.........i kao vec za dva dana si ok i mozes ici ali ostajes zbog luksuza....brate ima hotela i otoka pa idi tamo u luksuz i uzivaj............ma,fucking glupa bajka
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: ibogain ko ljek??

Post by nepopravljiv »

ja prvi put cujem za tu biljku halucjogenu i jos da se skidaju sa tim cudno a sto se tice seksa u krizi moze ja neznam jer se drugima desavalo ali ja sam u krizu vazda nekako preosetljiv po 5 puta na dan bi mogo se seksat a kad prodje me kriza samo seks mi je uglavu jedno mjesec dana dok kad se drogiram i ne dize mi se no ja sad skrenuh sa teme no pominjalo se skidanje sa tom biljkom i bordeli kurve i to.to je neka sprdnja po meni da se uzmu pare.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

nepopravljiv wrote:ja prvi put cujem za tu biljku halucjogenu i jos da se skidaju sa tim cudno a sto se tice seksa u krizi moze ja neznam jer se drugima desavalo ali ja sam u krizu vazda nekako preosetljiv po 5 puta na dan bi mogo se seksat a kad prodje me kriza samo seks mi je uglavu jedno mjesec dana dok kad se drogiram i ne dize mi se no ja sad skrenuh sa teme no pominjalo se skidanje sa tom biljkom i bordeli kurve i to.to je neka sprdnja po meni da se uzmu pare.
da, reko sam, samo da chim vishe potroshish para, mislim ne sile te, ali tolko ugodna atmosfera da se jednostavno prepustish(masazama, oralnom zadovoljstvu)...poslje te terapije nisi u krizi nishta te ne boli, meni se samo spavalo stalno, bar 1mj. sam spavo po 14h na dan...a, dok ti je kriza slazem se da je sex ljek...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

ma mene ko bi taknuo bi ga naradije palicom opalila,da sam imala snage........
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:ma mene ko bi taknuo bi ga naradije palicom opalila,da sam imala snage........
:)...chudno...a, dobro je to, preznojish se malo, da otrov izadje iz tjela....samo se treba opustiti+ malo :drinkers: i snaga dodje sama od sebe :D ....
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

koje malo znojenje kad iz svake rupe ide vani a ti buncas i lutas po svjetovima?????????? a kad dodjes sebi bi se rezao da malo jos jace boli osjetis???????? koji f.sex.......??????????? kad si smrdis ko kuga,kassljes,bljuvas,povracas,koprcas se itd itd idt itd nen ne nen ne ne ne
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:koje malo znojenje kad iz svake rupe ide vani a ti buncas i lutas po svjetovima?????????? a kad dodjes sebi bi se rezao da malo jos jace boli osjetis???????? koji f.sex.......??????????? kad si smrdis ko kuga,kassljes,bljuvas,povracas,koprcas se itd itd idt itd nen ne nen ne ne ne
a, jbga...ja nisam nikad na krizi povracho, jedino shto kazesh, jaki bolovi, nemir, buncanje, al to obichno najizrazenije je bilo dok sam se s hepova skidao na ''suho''...dok ti dodje da te netko mlati s palicom samo da ti odvrati paznju na tu bol...ali, nisam reko da krizu tako rjeshish nego si olakshash malo krizu, tek tolko da ne buljish u plafon...
Post Reply