ibogain ko ljek??

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

nema veze...svako ima drugachiju toleranciju na bol, znam da zene imaju vechu, pa mi malo chudno to za tebe, da si se tako muchila...ja sam imo takvu slichnu krizu dok sam isho odma na 0 sa 20 hepova...onda mi fakat sex nebi bio na kraju pameti!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

aaaaaaaaaaaa.................ja sam bila blaga u opisu krize jer mi se detalji gade...........ma o cemu pricamu...ne pricaj mi o teleranciji na bol jer sam dijete porodila i ne zelim u detalje,ali nitko nije vjerovao koliko sam otvorena i da ne vicem ili vristim............nemoj o toleranciji boli,fakat nemoj...........i sva sranja sto su mi gurali da se porodim jer ja opet ne vicem a tako jako otvorena.........nemoj.......ajme koliko niih znam koji su dusu davali u krizi,pocevsi od moje rodbine do ma daj,kad ne znas iz koje rupe ide vani??/ ma necu,ko zna zna
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: ibogain ko ljek??

Post by zeleni »

ee, da. ima kriza i kriza... masacre, sreca tvoja pa ne znas ovo o cemu sunrise prica. totalno ponizenje. uff...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:ee, da. ima kriza i kriza... masacre, sreca tvoja pa ne znas ovo o cemu sunrise prica. totalno ponizenje. uff...
nisam te skuzio? srecha moja shto neznam o chemu pricha?, ponizenje pred chim?..ajd probaj citirat(ko sad ja tvoju poruku), dok odgovarash, jer stvarno ne kuzim o chemu pishesh....dobio sam dojam, da sam dao doznanja kako nema takvih kriza kakve je ona opisala...pricho sam o toleranciji na bol i kako tjelo kod svakog drugachije izrazava krizu..(neke sam vidio kako im iz koze od bolova skachu kvrge), srecha za mene je da nisam nikad takvo neshto iskusio!!!
A kako sam i reko najgore shto sam iskusio je bilo skidanje s hepova., gdje sam se ponasho doslovno ko u onom filmu ''dnevnik jednog kosharkasha'', gdje sam ispushtao bolesne zivotinske zvukove od boli )...a, neznam na kakvo totalno ponizenje mislish??
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

Tolerancija o boli? Moja krize su sigurno nista prema onima koji su bili po kumunama.....
Tolerancija se stece,na bol navikava......ok,sreca sto nisi ovo prosao..........ma ne mozes mi reci da bi tebi bilo bolje nego meni da si na dva,tri grama...........ma necu u ove teme jer su mi bezzzz
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: ibogain ko ljek??

Post by zeleni »

MasacreEnElDiscoBar wrote:a, neznam na kakvo totalno ponizenje mislish??
totalno ponizenje bi se odnosilo na onaj trenutak kada se neku trecu noc krize cimnes iz nekog polu sna, i pocnes u isto vreme da povracas, kenjas u gace i pisas. i sve ti se to desava recimo, a ti nemas kad ni do kupatila da dodjes. kad pomislis na vodu i kupanje dodje ti da se ubijes, a moras jer si sav u govnima. pre nego sto se vratis u krevet, moras sve to sto se desilo nekako da ocistis. plus moras te carsafe i gace i pidzamu nekako na ruke da operes jer ne mozes tako zagovnane i ispovracane i upisane da ih ubacis u masinu. eto, tako nekako. na to totalno ponizenje mislim.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: ibogain ko ljek??

Post by sunrise »

hvala
ja malo gadljiva pa mi se nije dalo pisati
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ibogain ko ljek??

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:a, neznam na kakvo totalno ponizenje mislish??
totalno ponizenje bi se odnosilo na onaj trenutak kada se neku trecu noc krize cimnes iz nekog polu sna, i pocnes u isto vreme da povracas, kenjas u gace i pisas. i sve ti se to desava recimo, a ti nemas kad ni do kupatila da dodjes. kad pomislis na vodu i kupanje dodje ti da se ubijes, a moras jer si sav u govnima. pre nego sto se vratis u krevet, moras sve to sto se desilo nekako da ocistis. plus moras te carsafe i gace i pidzamu nekako na ruke da operes jer ne mozes tako zagovnane i ispovracane i upisane da ih ubacis u masinu. eto, tako nekako. na to totalno ponizenje mislim.
a, to mi poznato...istushirat se na krizi...zajbano....ali sjecham se da dok sam bio u Cenacolu tushirali smo se hladnom vodom(shtedila se struja), bash bio usho na krizi, stajo sam cjeli dan na nogama, prashina itd. pa tushiranje, znam da mi je jedan momak u prolazu reko kako nema tople vode, prvo sam mislio da se shale, dok sam usho i pusto onu ledenu vodu, prvo sam psovo sve zivo, pa me moj(andel chuvar), smirivo kao:pa kako nema kao valjda neshto nije uredu, kasnije je reko da se bojao da se ne spakiram i odem...ali nakon par puta takvog tushiranja se preporodish, novi chovjek, chak i krize nije tako jake bilo...ko i dok imash temperaturu pa se pripremash pod tush treba stisnut zube..., ali obichno to bude nemogucha misija...chudno mi ja jedino na krizi sam znao imat proljev, al bi uspio do wc-a, jake bolove(gdje sam molio Boga da dodje neko s palicom i mlati me samo da mi odvrati tu bol, hladno preznojavanje, ako bi sluchajno zaspo na 1-2h na krizi uzas, zudjna i trzanje noga(gdje organizam ne dobiva ono shto mu treba i pochinje iz mishicha shcher uzimat)...znam neke koji rigaju, pa ovo shto si napiso izlazi sve zivo iz svih rupa, a da nestignesh sprjechit...I onda to sve prodje, svi znamo koja su to trpljenja, ali opet se ide po shut ili meth....Znash kolko si se napatio i opet idesh, koja je to zjbana stvar...Sad vech ima nachina da se sprjechi apstinenciska kriza, ali prije nije bilo...

Recimo taj ibogain rjeshi krizu fizichku i psihichku...Znam da radi tako da resetira ko na kompu. mozak, neki se izljeche njime, a neki pokleknu, ali ne pokleknu na zbog droge koja je bila u psihi nego da im bude dobro...Chito sam da ima dosta uspjeha, ali i neuspjeha, ja sam negdje 5-6mj. bio okei...
Dajte ako ima neko neka iskustva ili saznanja o ibogain terapiji neka pishe!!!!
Plejada
Posts: 1
Joined: Mon Mar 02, 2015 1:35 pm

Re: ibogain ko ljek??

Post by Plejada »

Iskustvo Ibogom se ne može opisati riječima. Uzimao sam više puta, zbog različitih razloga. Nije dobro puno čitati tuđa iskustva o takvim stvarima ili raditi usporedbe. Jer svačije iskustvo je subjektivno, ja sam se iznenadio jer je bilo potpuno drugačije od onoga što sam očekivao, i što su mi govorili. Prvi puta nipošto ne bi trebalo uzimati sam već pod stučnim nadzorom, također treba imati zdravo srce, jetru i biti u dobroj formi, što fizičkoj, što mentalnoj. Za bilo kakve informacije o načinima primjene Iboge ili doziranju slobodno na mail:
edited by forum admin
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ibogain ko ljek??

Post by sanela »

Na forumu nije dozvoljeno stavljati email adresu radi kontakta.
Forum ima opciju slanja maila i privatnih poruka.
I dobrodošao na forum... :wink:
Post Reply