Neprijatni mirisi i znojenje

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
meanmotherfucka
Posts: 12
Joined: Sun Aug 07, 2011 8:21 pm
Location: Beograd

Neprijatni mirisi i znojenje

Post by meanmotherfucka »

Dakle, skinula sam se pre 10 meseci ( i kad sam bila na dopu, održavala sam ličnu higijenu), međutim, sad imam problem sa prekomernim znojenjem i znaoj mi jako neprijatno miriše. Istuširam se, stavim dezodorans, obučem čistu majcu, ali već posle 20 min pojave se tragovi znoja ispod miške i naravno...SMRAD...Pijem samo po pola tegretola ujutru i uveče i imam tečni blokator naltrexona. Zanima me da li ima još neko sličan problem!
Uspešan čovek je onaj koji ujutru ustane iz kreveta, preživi dan i onda ponovo legne u krevet da spava!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by sunrise »

Ja sam se na metu odvtarno znojila..mada nije smrdili,kasnije sam primijetila taminije fleke na robi...kad sam dosla na jadne doze prestalo je,mada mene je vise smetalo znojenje po glavi i licu nego po tijelu..hvala bogu da sada toga nemam jer je uzas...nedak,kad razmisljam o svemu skuzila sam da je to tocno pocelo odkada sam se prebacila na metadon...ima ovdje puno pametnih ljudi i sigurno ce ti moci pomoci,ja ti samo dajem svoje iskistvo......
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
toto-rina

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by toto-rina »

Sta pricate kako preterano znojenje, kakve fleke. To je opet Metadon kriv, jel da ??? Ja nosim dosta belih majci i kada opdem negde jasno bi se video pod uv svetlom bilo sta ali nema nista. Najvise sam se znojio dok sam u krizi, tada ceo smrdis, ali to nije samo od otrova to je i od stresa koji prezivljavas. Ne utice samo lek na to.
A za blokator me nista ne cudi. Njega verovatno prave gadjanjem tvora atomskom bombom pa kada pokupe ono sasuseno od tvora prave blokatore. To je nikad gori toksin ali je vecina znojenja od stresa.
Nikada nisam naisao na skinute zavisnike koji se kupaju redovno da smrde. NIKAD.
A razne sam vidjao, pod raznim lekovima. Verujem da ako pijes dosta sedativa, blokatore i antidepresive da moze doci do preteranog znojenja i ako se ne depiliras sto samo mentol moze da ne uradi jasno da je mozes da smrdis. Prespavajte u RETO centru gde se posle fizickih poslova leti ljudi kupaju dva puta nedeljno sta bi o tome rekli. Metadon nikakvo pojacano znojenje ne donosi ako je kolicina dovoljno. Znoji se covek ako organizam oseti nedostatak ali ja samo po celu a prvi bi primetio nesto posto sam netolerantan na bilo sta takvo. Znaci miris sela mi smeta, seoske hrane, tanjira pranih na selu i takve stvari bi prvi osetio ali Metadon nista ne doprinosi gorem znojenju. Naprotiv ubedjen sam da bi mogao da se znojis kao blesav samo kada ga ne bi popio. Da bi to sock pravi bio.
Najbolje da odete na neki afterhour party pa da vidite sta je kada se pomahnitali nakljukani speedom oznoje. To je spasavaj se ko moze. Zato nikada nisam ni hteo da me doceka sunce na nnekom takvom mestu niti uzimam takve sintetike uopste. Od speed nema goreg znojenja. Topi te bukvalno, sve viska i ne viska na tebi pretvara u znoj i samo izlazi iz tebe.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by zeleni »

minmaderfakerka,
pusti toto-rinu, on brani metadon ko jovo kapicic sto brani ideju da je goli otok bio sanatorijum...
i ja ko i ti pijem blokatore, cak skoro duplo duze od tebe. znojim se nenormalno, cedim se, ali to je samo voda, lije s mene i nema nikakav miris. istina, secam se onih uzasa u krizi, al to je drugo...
jesi proveravala jetru?
pozz
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
meanmotherfucka
Posts: 12
Joined: Sun Aug 07, 2011 8:21 pm
Location: Beograd

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by meanmotherfucka »

Aaaa, znači u blokovima je fora...
Jetra mi je sasvim u redu, proveravala sam...
Mislim, verovatno da je to neka nus-pojava koja se ne javlja kod svakoga.
U svakom slučaju, za 10ak dana idem kod doktora, reći ću mu za problem, pa ću napisati ovde šta mi je rekao...
PozZ
Uspešan čovek je onaj koji ujutru ustane iz kreveta, preživi dan i onda ponovo legne u krevet da spava!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by sunrise »

Toto aj ne pizdi


Ja sam sve to prosla,ne da sam se znojila nego bi jos bila sva crvena u licu i kao da sam se isparavala,cijelu fucking zimu ne bi izasla iz kuce,i to u kratkim rukavima i jedno 3 papira one role za kuhinju....vec ujutro,u krevetu bi me prosao pravi napad znojenja i ja gola voda,tus ok,cim izadjem vani opet,pa tako mokra na zimu vani a moja kosa mokra.....bus,katastrofa,bilo gdje uzas..........odkada sam na jako maloj dozi nema nicega,kako doslo tako oslo........doktor ti nece pomoci,dobti ces pilseve za sizofreniju i panic ataken i depresije a sve ti to ne treba..............ili se spustaj sa terapijom i to brzo ili mijenjas terapiju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Neprijatni mirisi i znojenje

Post by Caty »

Nema to veze sa vutrom sigurno neki ljudi prosto imaju problem neki sa tim zlezdama evo moja rodjaka sad ide da operise ne moze vise da trpi to znojenje, mislim da to nema veze sa drogom a kamo li travom, sto rece nego gore jedino ko uzima spid pa da se preznoji a inace ovako svakodnevno, nema veze sa tim to ti je prosto tako vidi sa doktorom kako da to regulises.
Post Reply