Konoplja,kanabis,marihuana...(treba pogledat)

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Konoplja,kanabis,marihuana...(treba pogledat)

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Kanabis je za mene jedna predivna Bogom dana biljka...Nisam nikad previshe volio onaj osjechaj dok bi je pushio, ali mi se svidjelo kako djeluje ko ljek! Bila mi pomogla vishe od bilo kojih ljekova za spavanje ili protiv bolova, za apetit...Prije spavanja bi uzeo malo konoplje(indice) i ujutro bi se probudio 10 puta odmoreniji, mogo bi normalno ich na posao nebi bio nervozan i uzrujavo se previshe...I nikad nisam osjeti da mi shteti osim, ako sam pretjerivo a, bilo je razdoblje gdje sam gotovo cjelu godinu svaki dan po 5,6 puta ju pushio i dok je nestala, nisam imo nikakve bolove,nesanice trzanja nogama(fizichku krizu), osim shto mi je bila psiha malo uzdrmana i falila joj je ta navika koju sam stekao u tih god.dana, ali nishta shto bi mi stvaralo neke velike probleme...Naravno kod takve svakodnevne konzumacije visokih doza tjst.zlouporabe dodje do zatupljenosti...Sad ima jedan dokumentarac koji me razljutio na te sve velike industriske magnate, shta su radili da bi sprjechili tu biljku, da nebi sluchajno netko je zasadio i iskoristio ju ko gorivo, za gradnju kucha, plastike, obuche i da se nebi njme ljechio jer bi bila besplatna....Probat chu stavit s You Tube taj dokumentarac, ima 6 djelova i treba ga pogledat...http://www.youtube.com/watch?v=k9A0yag2G9Y
(stavio sam 2.dio, al treba ih sve pogledat stvarno zanimljive stvari)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Konoplja,kanabis,marihuana...(treba pogledat)

Post by preispitivac »

MasacreEnElDiscoBar wrote:nisam imo nikakve bolove,nesanice trzanja nogama(
Ja jesam. Ono "upadanje u san" traje satima, uvek imam temperaturu, oko 37,4-5-6, grce mi se noge, ekstremno sam razdrazljiv, posvadjam se sa svima za sekund, pusim tri puta vise cigara nego inace(a pusim paklo, paklo i po), depresivan sam i nemam nikakvu zelju za zivotom niti bilo kakvom promenom, pomeranjem, ne ustaje mi se, ne ide mi se na posao, ne druzi mi se nisakim, ne jebe mi se, ne jede mi se. Nista ne preterujem, bukvalno mi je tako, zadnjih 20 puta kad sam prestajao. Popusim dzoint i sve to nestane. To je u mojim ocima problem, ne znam kako to ti shvatas.
MasacreEnElDiscoBar wrote:Naravno kod takve svakodnevne konzumacije visokih doza tjst.zlouporabe dodje do zatupljenosti...
U prevodu na naski, budes glup k'o racku. Treba ti pet puta vise vremena da ukapiras najprostije stvari. Koncentracije nema. Znam po poslu, kad sam u periodu duvanja svaki dan nesto zaserem, zaboravim, previdim, kad ne duvam, radnik sam za primer.
Jurim rep
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Konoplja,kanabis,marihuana...(treba pogledat)

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Zato mislim da je za ljek super stvar ta biljka, a ne za drogiranje....1-2 puta tjedno popushit malo il popit tog ulja, za ljek nema bolje od bilo kakve kemije....
Post Reply