NOVO ZA HARM REDUCTION

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Jaffa
Posts: 15
Joined: Fri Jul 08, 2011 8:51 am

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by Jaffa »

MENI JE SAJT METADONPLUS.BLOG.COM EXTRA... I na izgled i na pregrst skupljenih i veoma lepo sortiranih informacija. Jako mi sve svidja i nacin pisanja gospodina,ili nazovi team-a koji stoji iza svega toga.Na postavljena pitanja u roku od nekoliko sati dobijete jako lepo formulisan i tacno na pitanje koncentrisan odgovor. S' toga - ne znam zasto ne bismo pozdravili pojavljivanje jednog sajta metadonplus.blog.com koji se bavi ovom tematikom i te kako dobro - i van okova balkanoidnih de*ila.
- Decko izgleda sasvim ok,vidi se da je obrazovan i zna o cemu prica. PODRZIMO GA BRE,A NE OVDE DA ...Maa....
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by yasujirozu »

nedostaju mi toto, check i vršački vojvoda putnik - kvalitetni sagovornici koji su našu malu narko zajednicu iluminirali tastaturnom britkošću prožetom kapitalnim mislima.. :bzvz:

e da, i ramona i katarina, one su uber-ql (i imale su uber-ql, na žalost presahli, forum), pogotovu mediči - ta gospojina je krdo makovih supstrata prokrijumčarila via anadolije, sve misleć na tuđu potrebu a zaobilazeć sopstvenu sigurnost, miropomazana bila..
otpozdravljam, gajeć treperavu nadu kak je i dalje uzorna mati, uz skladbu škrbavih purgera koji će upriličit ovaj svečani momenat:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eiJhXku5LaM[/youtube]
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by nanii »

yasujirozu wrote:nedostaju mi toto, check i vršački vojvoda putnik - kvalitetni sagovornici koji su našu malu narko zajednicu iluminirali tastaturnom britkošću prožetom kapitalnim mislima.. :bzvz:

e da, i ramona i katarina, one su uber-ql (i imale su uber-ql, na žalost presahli, forum), pogotovu mediči - ta gospojina je krdo makovih supstrata prokrijumčarila via anadolije, sve misleć na tuđu potrebu a zaobilazeć sopstvenu sigurnost, miropomazana bila..
otpozdravljam, gajeć treperavu nadu kak je i dalje uzorna mati, uz skladbu škrbavih purgera koji će upriličit ovaj svečani momenat:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eiJhXku5LaM[/youtube]
AHAHAHAHAHAAHAHAHAHA, E NASMIJA ME ČO'JEČE
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by nanii »

ČUJ MIROPOMAZANA BILA HAHAHAHAHAHAHAH, SVE MISLEĆ NA TUĐU POTREBU A ZAOBILAZEĆIU VLASTITU SIGURNOST HAHAHAHAHAHAh
e pa
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by sanela »

yasujirozu wrote:nedostaju mi toto, check i vršački vojvoda putnik - kvalitetni sagovornici koji su našu malu narko zajednicu iluminirali tastaturnom britkošću prožetom kapitalnim mislima.. :bzvz:

e da, i ramona i katarina, one su uber-ql (i imale su uber-ql, na žalost presahli, forum), pogotovu mediči - ta gospojina je krdo makovih supstrata prokrijumčarila via anadolije, sve misleć na tuđu potrebu a zaobilazeć sopstvenu sigurnost, miropomazana bila..
otpozdravljam, gajeć treperavu nadu kak je i dalje uzorna mati, uz skladbu škrbavih purgera koji će upriličit ovaj svečani momenat:
Pa bogami si i ti dugo s nama kad se sjećaš Ramone i Katarine, koja se, inače, sada ozbiljno bavi zaštitom pasa. A ovdje je prošlo puno likova... jedan od meni dražih, kojih se trenutno mogu sjetiti, je bio Paleface... često smo ratovali dok je bio tu... nešto ala vudd.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by yasujirozu »

^
na primjer mark_renton, rahmetli.. mozda bi, blagopocivsi-nasi-dragi, rip rubliku trebalo otvorit.. tuga.

edip: bledoliki german je fino.

edip2: stupidno je sto se edip ne vidi..
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by MasacreEnElDiscoBar »

A shta se dogodilo s onim, jaj kako se zvao.....Da, Voyager vidim sve shto je piso briso je, dali zna ko shta mu se dogodilo??? :?:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by yasujirozu »

ne pratis fabulu..
yasujirozu wrote:nedostaju.. vršački vojvoda putnik
taj je nedobro, sigurno.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: NOVO ZA HARM REDUCTION

Post by ivica »

MasacreEnElDiscoBar wrote:A shta se dogodilo s onim, jaj kako se zvao.....Da, Voyager vidim sve shto je piso briso je, dali zna ko shta mu se dogodilo??? :?:
voyager je izgleda napokon pronašao kemijsku formulu za katapult u drugu dimenziju.
ignorance is bliss!
Post Reply