Sub-kako se SkInUt-HELP???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

Po prvi put u životu sam na forumu i molim vas za pomoć. pretpostavljam da ste već 100x čuli i odgovarali na isto,ali zanima me kako se najlakse skinuti sa suboxona?da li smanjivanje doza ili stati odjednom?..

2 god sam uzimala na crno sub (samo i isključivo to,prije toga dop al sve je više ostalo na jednom mjesečno i nakon god dana stalo-nikad imala krizu..u međuvremenu sam išla po partyima-zna se kak to ide sve dok frend nije počeo uzimat subove kao terapiju i ja se pametna navukla na to-IZ ZAJEBANCIJE :axe: ),više-manje svakodnevno i prije otprilike 4 mj odlučila otić u centar za izvanbolničko liječenje u dubravu.zapravo jedino što me sprječavalo da to prije napravim ,je bila moja doktorica jer zna moje roditelje koji također kod nje dolaze i bilo me strah da im ne kaže..

znači stvar je ovakva,to ne zna nitko osim tog mog "frenda" s kojim više i rijetko da se viđam jer je samo on moja jedina veza sa takvim društvom ,ostatak ekipe nema veze sa time..Najgore od sveg mi je što imam dečka koji me voli najviše na svijetu a ja mu iza leđa otkako smo u vezi radim sranja i ne zna za to uopće :(( znam da sam đubre i teško mi je užasno zbog toga,al baš zato se želim maknut što prije od sveg tog i vodit normalan život,udat se za njega i imat djecu s njime.

Kad sam prvi put došla kod doktorice u dubravu,rekla mi je da bi trebala stagnirat na istoj dozi barem 3mj-god dana.to mi je još bilo prihvatljivo.da bi nakon 2 i pol mj rekla da ne razmišljam o skidanju jer treba proć barem godina do dvije!ja toliko ne želim i ne mogu izdržat :( ne želim se dovest u situaciju da ću prihvatit to kao normalan način života.bez obzira što je to terapija,ne želim bit na tome :( Postala sam očajna,nemam s kim pričat o toj temi.Čak razmišljam da promijenim dr.koji će mi pomoć da se skinem što prije.ne znam kud bi :s

MOLIM VAS ako netko ima iskustva da mi pomogne,puno bi mi značilo . HVALA na odvojenom vremenu
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Ne radi sada dr. Voyager ali sutra kad dodje u vizitu, sve ce da ti objasni. Ne brini. Opusteno. Ja bolje da cutim.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

SuperSynthetic wrote:Ne radi sada dr. Voyager ali sutra kad dodje u vizitu, sve ce da ti objasni. Ne brini. Opusteno. Ja bolje da cutim.

nova sam ovdje pa se jedva sanalazim..što god to značilo ;) samo pitanje,zasto bolje da sutis?svaki savjet pa makar i loš je dobrodošao,pogotovo ako je netko prošao skidanje sa suba.. ugl.hvala na odg
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Pa ne znam. Na subove nikada nisam bio navucen. Heroin je moja droga, a poslednji put sam se skinuo sa 130 Heptanona. Otisao sam lepo tamo kod tebe u Zg. i doneo sebi. Spustao sam svaki dan po malo. 10, 9, 8, 7, 6, 6, 6, 5, 5, 4.5 itd. do 1 tablete i krizu skoro da nisam ni osetio. Sve to nije trajalo duze od 20 dana otprilike. Mozes i da ides posle na NA sastanke tamo u Zagrebu. Cisto psiholoski.
Dr. Voya ce ti to mnogo bolje rasclaniti u detalje hemijskom analizom svih oh grupa i ostalih valenci koje uticu na receptore u mozgu tako da ces tacno znati sta da radis. Mene ce mozda da grdi posto dajem ovakve nestrucne savete. Budi strpljiva do sutra.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

haha,ma ne znam zašto bi.samo si rekao svoje iskustvo..ma ova moja doktorica mi govori da ne smijem ni s kim osim s njom pričat o subovima i takvim stvarima.ja je pitam dal bi bilo dobro da idem na nekakve grupne sastanke,ona meni da ne smijem razmisljat o skidanju sad ,onak ?!? fakat sam u kurcu ovak i nadam se da će se nać netko ko mi mi svojim primjerom dat do znanja da se stvarno može.samo želim biti upućena kroz što ću prolazit.još jednom hvala na kom-u
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Ma pusti doctoricu. Dr. Voya kaze da je to sve jedna velika zavera. Guglaj na compu -NA Zagreb- pa nadji gde su ti sastanci.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dopeFree »

A koliko mg dnevno uzmeš? Ako si već 2 godine na njima, ne vidim razlog zakaj nebi polako spuštala dozu dok ne dođeš do nule. Mjesečno skini 1mg i nećeš ni osjetiti fizičku krizu. Kak bu ti bilo sa psihom ne znam jer i ja ih još uvjek cuclam. Sve ovisi na kolikoj si sada dozi.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

ma trenutno sam na 8mg s tim da sam prije uzimala najmanje 10mg..al me jebe to kaj mi doktorica ne želi spuštat još.svaki put kaže da treba čekat više neg kae rekla zadnji put..i usput me zanima dal zna netko nekog doktora kod kojeg bi se mogla prebacit a kojem je stvarno u interesu da me skine s tog..?
lignja
Posts: 21
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:55 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by lignja »

nema,takvog doktora,tj.da mu je u interesu da te skine.sama,kreni u akciju.
so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

lignja wrote:nema,takvog doktora,tj.da mu je u interesu da te skine.sama,kreni u akciju.
hvala na ovome,i mislila sam da je tak.sve se bojim da sam i pogriješila kaj sam otišla tam.jedino kae bolje kaj ne moram pare bacat..
Post Reply