Sub-kako se SkInUt-HELP???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dopeFree »

so fucked up wrote:ma trenutno sam na 8mg s tim da sam prije uzimala najmanje 10mg..al me jebe to kaj mi doktorica ne želi spuštat još.svaki put kaže da treba čekat više neg kae rekla zadnji put..i usput me zanima dal zna netko nekog doktora kod kojeg bi se mogla prebacit a kojem je stvarno u interesu da me skine s tog..?
smiješno. pa 8 mg je doza za okorjele narkomane, a ona ne želi spuštati. tvoja doktorica ili nije dovoljno informirana ili, ako vjerujemo teorijama zavjere, pripada određenom farmaceutskom lobiju koji izvlači lovu od države.

Slobodno možeš smanjiti i na 4 mg a da ne osjetiš nikakvu razliku, osim u duljini djelovanja. Ja sam svoju terapiju tako prepolovio i nisam imao nikakvih problema. Jedino mi je bilo sranje kaj sam ih odmah ujutro morao uzet jer nebi izdržao do navečer. Znači puno kraće su djelovali, eto jedino to.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
so fucked up
Posts: 9
Joined: Thu Feb 17, 2011 11:29 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by so fucked up »

ma jadna je..fakat se želim maknut od tog što prije.ovisna sam SAMO o subovima,a ne o ničem drugom.al njoj to očito nije jasno.u kurcu mi malo kaj bi mi bilo lakše da dobivam tipa 4mg a ne da sama to radim jer u najglupljim trenucima se bojim da ću popustit i opet uzet više od tog..al bolje probat i vidjet kak će bit.. i da ,ovaj dio kaj kažeš,ja uzimam 4x dnevno po 2 mg.zadnji oko 18h jer mi se inaće užasno teško budit ak kasnije uzmem.također uj me pere toplo hladno,znojenje i to
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:10 am, edited 1 time in total.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

...uh 12 heptosa=8mg suba...tesko...ja sam par puta probao te subove i nista ne valjaju...12 heptosa je otprilike kao 2gr. dopa...mozda malo manje...gram i po dobrog ulicnog...gram nekog malo boljeg...
....naravoucenije...dopom se treba drogirati, a heptosima samo skidati...subovi su neka ljuta hemija od koje mozes i u zestoku zikru da upadnes ako ih uzmes dok te drzi dop...mogu da mislim kakav picvajnz u mozgu prave subovi...i blokatori takodje...ja to ne konzumiram uopste...treba imati kulturu drogiranja...jebes doctore...sorry Voyo...samo moje skromno iskustvo...vidim da ovde u bgd. ekipa uglavnom devojchice snifaju subove...heptosi su legendarni metadon koji se ovde dobijao sve do pocetka devedesetih...ja samo njih priznajem iako kruzi urbana legenda da navodno iz alkaloida skopje nije izvadjena euforija pa kao moze i da se stondira na njima...heptosi su zakon sto se tice metadona...prema tome Zagrebcani ne filozofirajte mnogo...kakvi subovi...mozda kad si malo navucen, pa ni tad...opet bole noge, malaksalost, pa i nos malo curi...ne budes bas bezvoljan ali si zombie...skine ti 30-50% zikre...isto bi to uradio i sa kamilicom, gomilom secera i par aspirina...sa heptosima ti samo treba par dana da se naviknes na njih i pocnes da spavas, a onda mozes odmah da smanjujes i maltene ne osecas zikru dok se ne spustis na jedno 5 tableta, a onda malo usporis i trpis i eto...izvanredan lek za skidanje...ne vidim nikakav smisao u drogiranju heptosima pored svog heroina na ulici...to bi bilo kao da ne pijes viski, konjak ili pivo vec da razblazujes apotekarski alkohol i sa njime se opijas...ok. harm reduction ili kako vec ali mene licno to ne zanima...heroin+coca+salata ili nista...end of story...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hWitRABYVBk[/youtube]
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dopeFree »

Voyager wrote:Buoprenorfin 8mg dnevno je neka optimalna minimalna doza za odrzavanje.
To uoopste nije doza za okorele zavisnike, okoreli zavisnici idu do 24mg i preko i cesto im ni to ne odradi pricu pa idu na Metadon ili Morfin.

Osam miligrama je neka minimalna doza koja u potpunosti uklanja zelju za drugim opijatima kod motivisanijih zavisnika.
To je otprilike kao 60mg Metadona dnevno po jacini i afinitetu prema receptorima.
Cura nikada nije bila na opijatima. Mene je osmica odlično pokrivala do iduće doze, a sada sam i na 4mg pokriven. Ovo kada kažeš da težim ovisnicima 24 mg ne odradi priču je čista nebuloza jer soboxone nije tu da odradi priču. On ne radi (barem ne onako kako bi mi to htjeli) i svatko tko tvrdi drugačije laže. On pokriva krizu i to je to, rada nema.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:10 am, edited 1 time in total.
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by boki_ »

za ljude koje interesuje razlika meta i bruformina da vam fino kazem---- buprenorphine je vise "mozak" dok met za srce brej l;ek za neuspeh leci sve bolove idite u k*rac vise sa neznanjem
hEIL hEIMAt
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by sanela »

boki_ wrote:za ljude koje interesuje razlika meta i bruformina da vam fino kazem---- buprenorphine je vise "mozak" dok met za srce brej l;ek za neuspeh leci sve bolove idite u k*rac vise sa neznanjem
Boki, [-X ne, ne gubiti živce...
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by boki_ »

enschuldi geganged ziemlich....
sorry sta kaze vise insan ---raspricali se "pametnjakovici" forum postaje preopterecen ko ce sve ytro pratiti..ja samo citam voyu u zadnje vreme a ni to mi nije fazon kad nema ko da mu kontrira a sahsa zakazo ili daje malo itd...
hEIL hEIMAt
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Sorry Boki ako sam te iznervirao. Samo pricamo, shto bi rekli Shiptari. Samo pricamo.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply