Sub-kako se SkInUt-HELP???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dee_87 »

Od 8 mg.. A uzimam cetvtinu, maximalno pola, al rijetko jer mi bude lose povracam poslije.. Pitam jer nervoza mi se javlja 2-3 dana poslije, al jbga nisam obracala puno paznju na to jer nisam upucena mnogo.. Kontam nije nista strasno.. A u pm.. S konja na magarca.. Hvala drug..
Metadonac
Posts: 18
Joined: Wed Mar 02, 2011 8:46 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Metadonac »

Ma sa pojmovima Magija i Magika sam se zezao iskreno, priznajem hteo sam da se malo sprdam što nije lepo, nije baš da ne znam ništa o tome, pošto me zanima mnogo, mnogo, toga, da sam u prilici i sam bih to isprobao sa nekim ko zna i da me uputi , jer, kao što rekoh, ja sam empiričar dok to ne prodje moje iskustvo i dokaže se do tada imam sumnju koja se razveje kao magla pod sunčevim zracima kada dobijem dokaz, da li sam po uputstvu ili sa nekim da me vodi. Naravno da kapiram postoje i razna tumačenja da je Nikola tesla došao iz budućnosti jednostavno jer smo sporo napredovali i nije moglo da se čeka, bilo je potebno odmah prekočiti nekoliko stepenica što se i desilo ako se prati njegov rad i sve do tada. Neki kažu vanzemaljci nas kolonizuju, da postoj8i neki inteligantan život u svemiru osim našeg naravno iako nisam video smeo bih skoro da se opkladim. Jer...zašto baš mi, i zašto baš "sSAMO OVDE NA OVOJ PLANETI". Ne brini magiku i ja shvatam drugačije od magije, bajabnja gašenja ugljevlja, čerečenja crne mačke na raskrsnici u gluvo doba :D , ja shvatam magiku kao rad na sebi popravljanje sebe odnosno ne, neee, nego idenje ili pokušaj idenja do naših krajnjih granica jako malo svojih potencijala koristimo zašto je to tako ne znam tačno i neću8 da lupam sa nekom teorijom bez ikakvog dokaza ili čak i nagoveštaja dokaza. Magika je i zaustavljanje toka misli po meni, kada si potpuno prazan od svega svifh ometajućih misli i jedino tada si upravo ono što jesi deo nečega čemu pripadaš ali si toliko se udaljio da i ne registruješ to, kao što je korisno pročitati malo i Ekarta Tola. Dakle da ne idemo i dalkje van teme jeste a što se širine tiče to sam te savetovao iz ličnog iskustva bez imalo zle namere ja sam mnogo itišao u širinu i tu se pogubio da sam onda jednostavno morao završiti u drogama uz sve životne nedaće i greške mojih roditelja u prve tri godine života, odnosno ne obraćanja pažnje koju sam očekivao umesto toga oni su se svadjali a ja sam sedeo sam i čekao da me neko primeti. I zato nikad nisam ni stekao samopouzdanje zato sada radim sa psihologom već godinu skoro i ide nekako i nagoveštaji OKP-A su i kod mene vidljivi, primetio si kada sa pisao post kada sam bio ljut.- No nema veze Ja ti se izvinjavam ako sam te uvredio nije mi bila namera a jesam hteo da se našalim, no da sam znao da će te pogoditi ne bih zaista stoga moje izvinjenje. Ja mnogo grešim kao i mnogi ljudi za razliku od većine ja hoću da mi se ukaže na grešku ja ne mrzim ljude koji mi ukazuju na moje slabosti smatram ih prijateljima, a sami sujetni i glupi smatraju neprijateljima one koji im dobronamerno pa čak nekad mojžda i bez dobre namere skreću pažnjku, na nešto što je kod njih zaista problematično i što bi trebalo da menjaju. Pozdrav, nadam se da se nećemo sudarati na pogrešnim temama 0ko stvari koje ne spadaju ti i uopšte, sve se može civiliz9ovanim razgovorom ali kao što ti reče, razumem te bio si suviše grub u obraćanj7u meni otuda i neke stvari koje ne bih nikada rekao da te uvredim. No pustimo to, Pozdrav.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:08 am, edited 1 time in total.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dee_87 »

Ok.. Hvala ti druze na informacijama..
Nadam se ipak da nece bit tako.. potrudit cu se da ne bude.. :wink:
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

U, ovo ovde treba pročitati. Roman. A, i Dee se pojavila. Namiguje. Kako ja ne mogu da nađem tog što namiguje. :?
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by dee_87 »

:D Ev poslat cu ti ja jednog nek imas :wink: pozdrav ti
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by SuperSynthetic »

Hvala. :wink:
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
toto-rina

Re: Sub-kako se SkInUt-HELP???

Post by toto-rina »

Ma sve je to isto po meni. Kada sam cuo da me je drug pitao da mu po ribi posaljem za Nemacku obavezno Hemaformov Metadon tek tada sam bio zbunjen. A decko je svasta unoio u sebe.
Post Reply