over ili ...

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
txvlr
Posts: 14
Joined: Sun Mar 28, 2010 11:55 am

over ili ...

Post by txvlr »

pozdrav svima
sinoć sam imao jako loše iskustvo, prvi put da mi se nešto tako desilo.

ujutro sam uzeo 200 mg tramala i malo supstitola iv.
oko ponoći sam furnuo pola grama horsa iz 2 puta.
nisam osjetio rad horsa onako kako bi trebalo ,pa sam već poslije 5 min
bio u nekom čudnom tripu,
odjednom sam oslabio, kao da se vrijeme usporilo, minute su bile kao sati, u donjem dijelu stomaka neko čudno osjećanje, bilo mi je kao da sam dunuo gram skunka, misli su se ubrzale, tijelo usporilo, glava oblivena nekim hladnim zrakom, onda je počeo da otkazuje dio po dio tijela, koljena, kukovi, ruke, pao sam, nisam magao da ustanem, jedva sam došao do kreveta, srce mi je udaralo kao ludo, probao sam da zaspim ali vidio sam neke boje, mislio sam da ću da odlijepim, usta suva, padam u neki polusan ,kao da se gasim, u glavi frka, ubrzani glasovi, nisam mogao ni glasa da pustim, skupio sam snagu da odem pod hladnu vodu, i tek tad mi je bilo malo bolje

prijateljica kaže da to nije over već tzv. mrzlica, od loše robe, smeća, starog gana, prašine, kad ne očistim mjesto uboda od pudera i sl. ali su takođe simptomi i bol u mišićima, osjećaj kao na krizi, kao jak grip.
ja takvih simtoma nisam imao...

da li je neko imao slično iskustvo?
stvarno me zanima da li je problem do robe( primjese) ili opreme, ili pak do količine( jer uglavnom uzmem kvoter, a sad sam polutku možda malo čistiju)
poz
tex
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: over ili ...

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:18 am, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: over ili ...

Post by saša-ex »

Dragi Voyo, ti mora da si se drogirao sa sve nekim englezima :)
Kod nas,kad se to desi, kaze se-pukla te groznica. i kraj. a simtomi koje je naveo decko, nemaju bas puno veze sa groznicom...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: over ili ...

Post by Vivaldi82 »

Ono sto Voja opisuje tj ta groznica je nesto kao akutna sepsa krvi..desilo mi se bar 20 puta,Obicno kad sam se pre nekoliko godina tj pre meta radila starim fiterima...ili ako je pribor prljav ili dop lose secen,a najgora groznica( mi to ovde zovemo temperatura kostiju jer u pocetku se treses u groznici i hladno ti je iznutra jer imas osecaj da te krv ne greje,a termometar ne pokazuje da imas temp.)je ona kad ti slucajno upadne duvana u kuvalo a ti ne primetis ...DUVAN je jako toksican...Inace to pocne groznicom posle koje nastupi temperatura i ustvari se telo bori protiv bakterija ,.Meni obicno traje celu noc sve to ..popijem lekove za skidanje teperature od kojh se preznojim pa ako se vrati groznica opet.Tako nekako ubrzam ceo proces..inace zaista grozan osecaj kad ne mozes to drhtanje da zaustavis i grcenje misica...sto kaze Voja cela doza groznice za jednu noc ..umesto cele nedelje.
..OVO sto je decko gore opisao ..nije ta groznica ..desilo mi se nesto slicno pre par godina kad sam smrkala dosta jako cistog koksa i otisla posle da se uradim u wc..Kad sam se sredila samo sam pala ,paralizovane noge misici i ne mogu da vicem....Ali sam bila i poplavela,nasli su me na vreme ..i morali razvaliti vrata jer sam na njih pala a nisam se mogla pomeriti uopste..svi arti otkazali...Ne znam kod njega ,kod mene je tad bio overdoze..a ne onaj klasicni gde se ne budis,bila sam budna tesko sam disala ,visok pritisak i skroz paralizovana 1h....ALI SAM SE izvukla bez doktora..Naterali su me da popijem 2l mleka odjednom..Kad sam sve ti ispiskila dosla sam sebi..,Mozda i njemu nesto tako jer je i on mesao droge..Pozd
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: over ili ...

Post by Voyager »

x
Post Reply