Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by sunrise »

ima nas jos
ja u trudovima dva dana,cekam da bude gore...puko vodenjak...dodje hitnA...kao,koj k,nas zvala 25.12.nece se ona jos dva dana poroditi...dosla u neku sporednu bolnicu,glvana zatvorena radi bozica i kao ajme,otvorena 9cm,ja ono jel to dobro ili lose a moj dragi fuck zaboravio punjac za kameru....da ga je imao vidio kako ga bokserom lupam....pojma nemam,oni us mi davali nesto za jace trudove,jahali po stomaku i kao zeno sto ne vices????? aaa,fuck,odkud da znam....e,onda je pocelo,sestra skocila meni na stomak i guraj i tad je bilo par bolova I KAO derala sam se,ovom poderala ruku,sestra gnjeci stomak...i cigance izadje vani.....ja cekam da cujem glas....... onda aaaaaaaaaaa.................
tek onda su me gnjavili
kao imas po sata da placenta izadje vani
ovi svi od doktora,do sestra,ajme sto su me izmucili,ma sto poroda ali ovo uzas,nesto guraju,stiscu,kao lupaju,gnjave,,kad mi je dopizdilo reko ausss...odjebite...sta je druga solucija...? kao abortus ali full narkoze? meni to sasvim svjedno ali sjasite s mene,jos su me tjerali na neke cudne poze koje ne mogu ionako....i moja draga ostala sa tatom a tata se usrao ko grlica,kasnije mi je rekao,kad me vidio onako izmucenu,u bit tri dana trudovi,dva ih odradila u shopu i treci u bolnici,kao sunce moje st a cu ja jadan sa tobom ako ti mama sad ode?
nista oni odradili to............ona dosla skoro prije 3,,,oko 6 bja sebi,zedna,ne daju kao cekaj sest,pa vec skoro je.........ja pisa mi se.....ustala dosla do wc,pikila i uzas,zuji,lupa,padam,i ja ima tu svuda da zvons sekama
kao kolaps
puno krvi izgubila namucila
meni smijesno ovo nije bilo mucenje osim dva tri puta
uzas kako sam to neozbiljno shvatala
ja sam u sebi nekako mislila kako sam sve do sad sjebala tako cu i ovaj porod sjebati ali nisam
dobila sam nejljepsi poklon koji nikad nisam ni mogla zamislitui u najljepsim snoima
[redivnu curicu
moju curicu
moje dijete koje je bila ispod mog srca
i to je to
nista vise za reci
svaka majka zna da je tu prici kraj
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Pjesmaricca
Posts: 2
Joined: Mon Jul 25, 2011 10:51 am

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by Pjesmaricca »

Ovo neka reper majka fakat....
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by sunrise »

pjesmarica?

Hell yea


ps.zisch up
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by biba »

pozz svima,vidim da smo ja i moja malena na tapetu,pa da samo kažem iako smo se same izborile spavajuci po ulici,jeduci svaka 3 dana,bez icije podrške ja i Luna smo super,fala vam ,da zaista je ljepa,lici na svog starog,aj možda moje oke...:)
Sagy mogao si mi reci da si se opet uhvatio istog kola,puno toga bi bilo jasnije....
Velika pusa svima,cujemo se ,hm,možda i cešce,vidim da je i Sagy tu pa da bude interesantno...pusssaaaa..
Idem spavat,ponoc ipo,a brale 35 u zraku...pa ugodna vece svima od Bibe i Lune :D
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by biba »

A da zaboravi Sagy Lun a se nije rodila u krizi,vec je imala problema s jednjakom,rota virus,da ni dobila to,krizu koju je razvila posli skoro 6 dana(trajala je 3dana)niko ne bi ni skužio,al dobro....ti znaš bolje jer si bio s nama :?:
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by Sagy »

aj,aj,aj
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by sunrise »

nemojte svoje probleme preko foruma rjesavati,kad tad ce vam se netko nasladjivati i praviti pametan.
Odrasli ste,ne morate biti na forumu da bi vam bilo zanimljivo ili da biste pricali.......
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by milica78 »

Glupost živa morala sam da se uključim ....ne mogu da verujem šta će narkomanu dete kad nije ni za samog sebe a ne za dete!!!! Jel se neko uopšte pita kako je deci kome su roditelji ili samo jedan zavisnik :?: pa reći ću vam pošto znam pouzdano ...nikako, psihički ostaju velike posledice i ni malo nisu sretni kad osete odbačenost i tu narkomansku sebičnost.....a ona je prisutna. Prvo se skinite ozdravite skroz pa tek onda razmišljajte o porodici jer deca su velika OBAVEZA i nisu igračke i imaju srce koje se jako lako slomi. :cry:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by sunrise »

ali to se nekad desi....i ne znaci da ona nije dobra mama ili netko drugi....ja sam bas jucer,ili prije 2 dana gledala reportazu di kao normalni roditelji pokusavaju bas ubiti svoje dijete samo da bi imali paznju od doktora
wenn eltern zum gefahr werden je tema,tako nekako
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Šta kada bivši ovisnik želi obitelj i potomstvo?

Post by milica78 »

pa ja nisam mislila na bolesne ludake nego na normalne ljude.....a ja i dalje mislim da narkomani i pred truda nisu baš za decu , bez uvrede , mora makar jedan od roditelja da bude normalan stabilan što nikako ne znači da ih oni ne vole na svoj način!!!! moj muž je decu voleo ali vidiš ne dovoljno da bi se zbog njih promenuo a ja ja bi za njih umrla.....ljubav je odricanje i davanje sebe skroz bez rezervi!!!
Post Reply