Problem s venama, sređivanjem i kada se krv zgruša...

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: Problem s venama, sređivanjem i kada se krv zgruša...

Post by check021 »

I ja imam problem sa dozom. Trenutno sam na nekih 87mg/260kapi...
Kao da mi ni to nije dovoljno,vec se desavalo da npr. uspem cak i 150-200mg na dan da uzmem,a tek-tek neki kao stond imam... desavalo bi mi se,isto tako da posle cepanja par dana visokim dozama metadona da OPUSTENO predjem na 50mg ili 40mg... Par dana dok ne bi se doveo u red... Kako je to moguce? Nikad se nisam "ludirao" vise od 3dana sa tim dozama koje mi nisu propisane, a ostajao sam po 4-5 dana na dozama od 40-50mg dok ne bih dosao opet do svojih 260kapi... Bilo bi nekih neprijatnosti pri tako naglom spustanju,ali daaaaaaleko su manje nego sto sam ja to mislio da ce biti... Kako je to moguce?
Pokusao sam jednom split-doseing ali sam nepravilno raspodelio ,jbg psiha... , i zveknuo sam prvo 65mg pa onda jos nekih 30mg... :/ degen ... Probacu ,MORAM,jer mi se pojavi ta zudnja tamo oko 7h UVEK.
A popijem svoju terapiju negde oko 11h...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Problem s venama, sređivanjem i kada se krv zgruša...

Post by sunrise »

metadon ti se gomila u tijelu i jako dugo u biti drzi,zato ti dva dana se zezas i tri uzem duplo manje i ok si.............ja sam krdo metadona ustejdela,krdo prosula kad bi ga bilo bas masa,neke sam vracala u apoteku,,,sad opet stedim....glupo mi je da sad kad sam na 2mg,znaci manje od pola hepa da popijem 20mg ili 50mg....jesam ustvari greskom,sad u hrv.kad sam bila,pisala sam da sam direkt sa 50mg otisla na 8mg a nema mi nista gore nego vidjeti svoje ime na naljepnici flasice pa ja to bacam.....tad sam bila na 8 a ja popija 50mg,ne da sam bila ubijena nego wowww.....ali,ja si to ne zelim bas raditi,br.1.majka sam,imam svoje obaveze u vezi djeteta, imam job di se puno puno para okrece i trebam biti bistra,necu da me musterije gledaju ubijenu ni nitko drugi, necu......ni da mi se netko smije,ni pokazuje prst nit da sramotim sebe i svoju obitelj.....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply