Pitanje za Leponex

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Pitanje za Leponex

Post by ivica »

jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ignorance is bliss!
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Kroki »

ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
hvala ivice
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pitanje za Leponex

Post by sanela »

ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Koje ste vi samo face... :roll:
Jbt. izgubili sjećanje na gluposti koje ste napravili.
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Kroki »

sanela wrote:
ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Koje ste vi samo face... :roll:
Jbt. izgubili sjećanje na gluposti koje ste napravili.

jbg Sanela, ako si procitala sta sam pisao onda bi trebala da shvatis da to nije bilo namerno vec bio u dilirim. Da je to uzrok psihicke krize bilo. i da sam mogo umreti sto mi opste nije smesno. Al ocigledno si ti Admin kome misli da sve zna. Lepo.

A sto se Face tice Hvala I JESMO heheheh :D :D :-D :-D :-D :-D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Pitanje za Leponex

Post by ivica »

Prije par mjeseci sam dao oglas da tražim posao. Zvao me lik i preko tel. smo dogovrili sve i početak i kraj . Dakle na crno, samo da mu pomognem 5-6 dana dok ima posao u blizini zg-a. Lik je bauštelac. Kada smo se našli ,on je došao me pokupit sa autom. Nije bio sam, unutra je bio još jedan lik širokih ramena ,male glave mršav ali žilav ko konj, blago zatupljenog pogleda i pomalo zapušten. Krenuli smo i glavni mi kaže : "ja sam ti bivši inspektor za narkotike i radio sam u Rijeci 7 godina!". (ja sam živio u Rijeci, tamo sam bio narkoman). Dok smo se vozili nekom vukojebinom nonstop sam se pitao zna li budala koga je pokupio. Došli smo na radno mjesto i krenuli sa poslom. Obična glupardija, donesi, odnesi, ovako onako , pa će on meni pokazat pa ču ja znat radit posao tako da kada me opet zovne da nam svima bude lakše (i tisuću cvijetova će rasti). Moš mislit nakon dva dana mi kaže da me se sjetio pa mi je ukratko ispričao šta sam radio jednom kada sam bio u istoj situaciji kao i kroki. I zbog toga sam mu rekao "dobro došao u klub" Kako god, nakon 7 dana ja i pandur napravili smo posao , jedva sam dočekao sedmi dan. Čovijek me platio uredno i rastali smo se. Adio mare, dosta je.
Meni se potpuno jasno pokazala slika , tj. način funkcioniranja policije, hijerarhija i autoritet. Mene lik nakon što smo pričali o muriji, tj on je srao o situacijama kada je lovao dilere po rijeci itd. mene on pita da šta je to čovijeku u glavi kada diže ruke na sebe . A to je pitao zato što bi mu se u postaji likovi u krizi naprimjer izrezali od muke i jada. Pa jebote išo si u školu , bio sa njima 24 sata na dan, pričao njima gnjavio ih ,oni su pričali o sebi i nakon godina i godina čovijek ne kuži ništa! Ništa! Mene je pitao da šta mi je bilo pa sam se išarao po lijevoj ruci. Misli na loše tetovaže na mojoj lijevoj ruci koje su bezveze, jednostavno ne kuži da sam imao 15 godina i da nisam znao u osnovi šta radim. On misli da sam ja kadar isto to radit i dan danas. To je toliko zatupljeno da jednostavno nije sposoban radit bilo šta drugo osim da je poslušan i glup.Jedno je sigurno koliko god imalo škole za sobom, svaki pandur je glupast ko slon.
A ovaj moj, on je sad bauštelac jer jebiga promijenila se vlast tako da nema onog koji ga je pokrivao. Ma nebitno sad to. Koja ironija sudbine , kada sam se okanio droge, počeo sam surađivati sa policijom. :mrgreen: naravno lik me više nije nazvao, a da je lagano bi ga skinuo.
ignorance is bliss!
User avatar
unique_
Posts: 46
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:13 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by unique_ »

Leponex je najgore zloooo...barem se takvim meni pokazao.. Uzmes cetvrt i spavas 24h i onda premoren ustanes..pokusaj s necim slabijim... :S
Uspjela sam!!! :)
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Pitanje za Leponex

Post by W.White29 »

Jednom sam uzeo to smece i otisao sa frendovima na kafu toliko me je zatrokiralo da sam poceo frfljati ko da ne mogu konrolisati jezik,plus si sav neki tup gledas u jednu jebenu tacku i oci se samo sklapaju.Nekako sam ustao s kafe dogegao se kuci zalegao i kad sam se probudio prvo sam pobacao 2-3 tablete koje su mi ostale i j... sve po spisku liku koji mi je to dao.
Post Reply