Pitanje o heptanonu

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
the b
Posts: 15
Joined: Tue Apr 19, 2005 1:16 pm
Location: sarajevo

Pitanje o heptanonu

Post by the b »

koliko je kobno na 3 hepa uradit se horsom.inhalirati,samo pitanje
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Nisam siguran, posto ne znam koliko su ustvari 3 hepa. Mada, u principu nista ti se ne moze desiti ako mesas heptanon (metadon) i heroin. Naravno ako imas meru. Naravno da ako preteras ce ti biti lose, ali to vazi i za obe supstance pojedinacno.

Pazi sad kad navale da me napadaju jer dajem informacije kako mozes da se uradis...

Al' devojka lepo pita i ja joj lepo odgovaram! :!:
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

pa sto si onda koji k.rac na metadonu? Samo ti to radi...i ja sam...haos sam sebi od zivota napravila..i onda sam u taj mix i bijelo ubacila ma super....i sjebala sebi 6 godina zivota i produzila oporavak na 100. Jer znas sta onda bude? Ja sam bila na 30mg metadona-ja ne znam koliko tu jedna tableta ima-i onda sam pocela bijelo. Onda da se spustim treba mi naravno dop-i tako malo po malo-ja u krizi popodne a ujutro uzela metadon. Navece ako nemam dopa frka me hvata joj bice mi lose a na metadonu sam...Nisam bila normalna uopste...ni ja ni svi mi koji smo to radili. Bila sam navucena na oboje well sve troje...i onda kontam ma sta ce mi metadon onda -i probam bez njega-uzas ...probam nez dopa-grozno-i onda sam morala povecati dozu metadona da bi prestala dop. To je nesto najgore sto mozes uraditi..dop ti sjebe mozak a plus metadon nisi uopste normalan mada ti to ne kontas dok ne prestanes..pa se onda jos vise sjebes kad skontas kakav si bio...ma ono...svi mi uradimo ono sto hocemo bezobzira sta nam ko kaze...to je bilo moje iskustvo-ne pametujem ali ipak mislim da je red da ti kazem jer zato smo ovdje zar ne?
sleepless
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

O cemu mi pricamo-o ultimativnom stondu?!evo da pomognem i ja :? pajdo preko meta ili (moje omiljeno) preko 20 trodona........
vidim ja da kad ljudi provale shta gde treba da se postuje da ce najposeceniji forum biti harm reduction.....

Na jednoj temi ovaj lik kaze da ga sredi lutka krsh pajda,a na drugoj da mu trodoni ne pomazu kad je u krizi :shock: Josh si ti zelen bato,trebash ti doooobro da lupish glavom o zid da bi stvarno pozeleo da se skinesh.........
evo nemoj da se glupirash bez veze,ako tebe sredi lutka losheg dopa(ili mizerna kolicina dobrog) tebi met ne treba uopshte da bi se skinuo.Ja sam se skinuo skoro na suvo(mislim bez metadona ili trodona) a bio sam na gramu dnevno(na gan)
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Pa, ja pricam kako jeste: sredi me lutka krsh pajda, ili ter dobrog. A u zikri mi ne pomazu trodoni, uzmem ih, malcice mi je lakse, al' i dalje nisam nizasta.

Zelen jesam, tek mi je godinu i po. Na suvo se na u zivotu skidati necu. Ne mogu... i to ti je.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

pfff

Post by Ramona »

Da tri hepta :lol:
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

oxo wrote:O cemu mi pricamo-o ultimativnom stondu?!evo da pomognem i ja :? pajdo preko meta ili (moje omiljeno) preko 20 trodona........
vidim ja da kad ljudi provale shta gde treba da se postuje da ce najposeceniji forum biti harm reduction.....

Na jednoj temi ovaj lik kaze da ga sredi lutka krsh pajda,a na drugoj da mu trodoni ne pomazu kad je u krizi :shock: Josh si ti zelen bato,trebash ti doooobro da lupish glavom o zid da bi stvarno pozeleo da se skinesh.........
evo nemoj da se glupirash bez veze,ako tebe sredi lutka losheg dopa(ili mizerna kolicina dobrog) tebi met ne treba uopshte da bi se skinuo.Ja sam se skinuo skoro na suvo(mislim bez metadona ili trodona) a bio sam na gramu dnevno(na gan)
Potpisujem ovaj oxov postrepley krasopisom!! 8)
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Post by Tužna »

...mnogo ti je loše ovo pitanje, uzimati heptanon i heroin zajedno to je stvarno nenormalno, uostalom ako to radiš sama ćeš saznati odgovor, a taj odgovor će ti dati tvoj organizam i jako velike posledice. BEŽI BRE OD TOGA!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Re: Pitanje o heptanonu

Post by sanella »

the b wrote:koliko je kobno na 3 hepa uradit se horsom.inhalirati,samo pitanje
Ništa ti se neće desiti... samo ovo kaj Luna prica to ti je istina... rađe si ostavi hepove za krizu.
Post Reply