H na Blok---Blok na H

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Grushenka
Posts: 13
Joined: Mon May 24, 2010 4:57 am

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Grushenka »

Samo sto ds i ajs ne objasnjavaju skoro dva dana spavanja :( plus sam mu ponudila pre toga ako hoce da zavrsimo spid i nije hteo, a i da mi kaze za to ne bih mu nista rekla, dok bi za heroin morao da me laze u nedogled. Ajme, hvala...znala sam da je predobro da bi bilo istinitito da je zavrsio s H... Samo jos jedno pitanje...da li mora velika kolicina da bi ga uradila ili postoji neka manje rizicna da kazem optimalna kolicina za koju znaju zavisnici sa implantima koja nosi znak pitanja hoce li imati efekta ili ne...jer to bi objasnilo nervozu (ako se pukne i ne bude mu nista). I jos jedno pitanje, znam da je razlika izmedju bodenja i usmrkavanja, u osecaju i ponasanju, moze li neko da mi objasni to?
User avatar
macak_fric
Posts: 25
Joined: Tue Jul 06, 2010 2:35 am
Location: beograd

Re: H na Blok---Blok na H

Post by macak_fric »

[quote="Grushenka"]Hvala za temu mada nisam sigurna da sam na pravom mestu... Skybeatz evo meni si pomogao, trebala mi je potvrda nekih stvari. Meni decko vec dve godine ima implant ugradjen umesto da pije blokatore

cekajte malo,ovde jedna stvar nije jasna.decko ne moze da ima implant ugradjen pre dve godine.nista rekli kada je stavljen poslednji,i koji,tj,na koji vremenski period.ja cu vam iz licnog iskustva reci da ni jedan implant ne traje onoliko koliko bi trebalo.na primer,ako je tromesecni,novi implant,ili blokatori se moraju uzimati vec 15-20 dana pre nego sto implant zvanicno istekne.mozda bi bilo dobro,radi tacnije informacije Vama,da kazete ovo sto sam pitao,mada su stvari kristalno jasne kao sto kaze vojadzer.decko se "radi",a valjda misli da Vi mislite da je siguran zbog implanta,pa je jos i bezobrazno providan.cuj,krv na nos,i djubre iz torbice..uostalom,ako je toliko,hmm,ne znam kakav prema Vama,zamolite ga da uradi test.ali,valjda je svima jasno o cemu se radi ovde..
It's so lonely when you don't even know yourself.. it's so lonely
Grushenka
Posts: 13
Joined: Mon May 24, 2010 4:57 am

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Grushenka »

Hvala za pomoc, priznao je da se uradio jednom, sto mu naravno ne verujem, ko zna koliko je puta...ja to naravno ne mogu da shvatim ali eto, bacio je dve godine u vodu, poslednji implant je na godinu dana, samo sto to ne menja nista, jer on kaze da ga je probio, samo ne znam kako tacno...sada mu verovatno trebala podrska umesto da ga ostavim ali mislim da ako se nije opametio do sad cak i da je spreman da krene od pocetka to ce biti kratkog daha. Tuzno je to, i sto je on premazan svim bojama i sto sam mu ja verovala i sto mu porodica veruje, ali mislila sam da on jednom dzanki uvek dzanki mozda nije uvek tacno, mislim makar na ovom forumu vidim koliko ljudi ima koji se svakodnevno bore i koji su svescu blizi da raskinu stvarno, svaka im cast i zelim im svima srecu i hladne glave.
zac-gušče
Posts: 25
Joined: Sat Nov 06, 2010 10:22 pm

Re: H na Blok---Blok na H

Post by zac-gušče »

u pravu si koi klinac troši bkokator ili ti ga reviju kad uzima H.neka se odluči a ne da farba sam sebe.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: H na Blok---Blok na H

Post by preispitivac »

skybeatz wrote: tako da poslusacu no more popers...thc periodicno..ili bez ,zavisi, neznam unapred..
Thc i popers je grozna kombinacija. Ne znam zasto bi to neko radio. Ekstremno boli glava od toga, zeludac muci a sutradan je mozak na nivou "ovcice preskacu ogradu". Los trip skroz. Ne znam nista o tim blokatorima, i kako deluju na njih ali, svejedno, popers je njesra u kombinaciji sa travom do bola, njesra je i sam za sebe, jer retko ko ga iskulira jednom-dvaput jer je lepo realno, ali prestane da radi kako treba, onda se cepa jos, i jos a onda pocinje da bude bas lose. Bar meni je tako bilo i nekim ljudima koje sam pitao.
Jurim rep
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Vivaldi82 »

Radoznala sam ,jel mi moze neko objasniti sta je to popers?hvala
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:23 am, edited 2 times in total.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Vivaldi82 »

Daaajj ,ne mogu da verujem da se i tim ljudi rade...Pa sta i ako te uradi posle poludis..ha ha..A i sta se cudim..kad se setim da ko klinci dok sam ja duvala lepak,neki su duvali bronzu..to je tek dno dna... :vom: :vom: :vom:
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
toto-rina

Re: H na Blok---Blok na H

Post by toto-rina »

Mo to nije nikakva gudra. Radi 30sec. za to vreme ne vidis nista pred ocima i kao da se ceo svet zaledio, sevaju ti blicevi pred ocima, ne mozes da pomeris ni ruke ni noge, a smrdi kao ono za ciscenje WC solja.

Ima ih raznih, jacih, slabijih itd. Donecu ako budem mogao cisto da stavim u ormaric pored kreveta jer ne znam da li ima da se kupi vise kod nas.

Image
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: H na Blok---Blok na H

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:23 am, edited 1 time in total.
Post Reply