zašto ne mogu da mokrim???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by 7474 »

OK sfinkteri i ostalo, al meni je stvarno frka samo sa pražnjenjem bješike..
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Otac »

Ukoliko imas problema s tim znaci da ti besika nikad nije potpuno prazna, a to znaci da je pitanje vremena kada ce doci do upale....
.... uzrok znas, lijek znas, na tebi je....
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:58 am, edited 1 time in total.
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by la_na »

darla normala da nemas ako se kvalitetno i redovito gazis ( pri tom ne mislim ono jedan šutić navecer)

pišanje naravno da ima veze s dopom pa ljudi jel ovo neka zajebancija ?

svi bi se dopai i pišali uredno. e pa ne moze. nema pišanja normalnog cak ni na tramadolima a kamoli na pajdi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by sunrise »

Istina. Nakon drogiranja iduce jutro kad odes na wc pisati ajme litar tekucine izadje vani....
Velika nuzda je kod mene bilo mucenje,krdo dana bi proslo pa sam se pustila malo u krizu da se ocistim. No i na metadonu imam problem sa velikim jobom,ako vec dodje da prodje vise dana i meni bude nekako tesko onda uzmem cepic no i on me ne ocisti skroz. Dulcolax tablete bi uzela pred spavanje i to po dviije ili tri jer jedna ne djeluje i onda u toku noci pocinju grcevi i bolovi. Ujutro bi otisla po nekoliko puta na wc no ipak je cepic malo vise ok jer brzo djeluje,za 15min.do pola sata a i nemam tolike grceve. No ne smiju se cesto uzimati. Pa se i sa met malo iskriziram.

I ja sam bila izgubila menzis na 9mj i to je velika pizdarija jer je to jako,jako stetno i lose za organizam i posljedice mogu biti katastrofalne.

No,za pisanje ja bi uzela neki caj,oni imaju dobro djelovanje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by check021 »

Ja imam problem i sa jednim i sa drugim. Za 18 dana,ja sam mozda isao 3 puta na dugu nuzdu. :(
A piskim tako sto i ja pustim cesmu pa krene nekako...Ali kada je pocinjala terapija ni meni nije htelo nikako da krene par puta,ali mi se to desavalo i ranije(kada sam se rokao dopom) pa mi je poznata ta materija.Ali ne i ZATVOR u vidu STOLICE. Sta da radimo mi ovde u Srbiji(muskarci) ako imamo problema sa dugim wc-om???Naime stolica je pretvrda...da budem iskren.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by sunrise »

ja sam ti napisala sta, iskriziraj par sati i tada ces otici nekoliko puta na wc.prvo ces kakiti kamenje pa svaki drugi put ce biti mekse.kad shvatis da si se dovoljno ispraznio popij terapiju.
No,ako papas dovoljno voca to moze pomoci,isto tako supice,corbe pune povrca ti mogu olaksati stolicu i jako,jako puno tekucine i to vode. Ja sam do sad ,eto,tek je podne, vec sam popila oko litru vode,a samo nocas pola litre vode,do navecer cu popiti jos 2l vode. Sve to pomaze po malo.

Imas dobre homeopatske tabletice koje djeluju ok bas za to
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:40 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by sunrise »

vidis to nisam znala
bas cu pitati doktoricu ako ima tako nesto
ja se mucim
inace,ja jako malo jedem, u biti jedem samo rucak u neko popodne i pijem samo vodu,ponekad red bull....znaci ni kava,ni sok,ni juice ni nista nista osim vode...slatko mozda dan dva prije menzisa i to jako malo...cips i te gluposti nista...
opet me met udebljao i i dalje imam probleme sa stolicom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zac-gušče
Posts: 25
Joined: Sat Nov 06, 2010 10:22 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by zac-gušče »

ljudi za tvrdu stolicu kupite si planinski čaj djeluje .samo ne ga piti pretjerano.pozdrav
Post Reply