zašto ne mogu da mokrim???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

zašto ne mogu da mokrim???

Post by 7474 »

e, imam jedno ozbiljno pitanje, tj problem koji me muči.
zvučaće trivijalno, znam, ali okušaću sreću sa vašim strpljenjem.

LM, koja je fora sa onim što na dopu ne možeš da se ispišaš ko čovek??
šta se tu tačno dešava?? prvo sam se ukenjao da je prostata al sam kasnije skontao da i (neke) žene, sa kojima sam mogao o ovome da diskutujem, imaju isti problem.. na sreću, dakle, nije prostata..

zanima me koji su sve organi (osima braina) ukljulebi u ovu zaveru. i da li je i koliko ovaj problem/pojava/simptom (nečega!!??) štetan po zdravlje. meni je dovoljno to što obično na kraju dana, ped spavanje, odustanem od olakšavanja, pa me onda, kada i dop malo popusti, stigne takva potreba, da jedva dotrčim do klonje. i što je najbitnije, posle ne mogu više oka da sklopim.
i znam da je zadržavanje urina opasno jer se ostavlja vvremena bakterijama, koje su inače prisutne, da se razmnože, pa to ne valja samim tim..


već imam u vidu neke osobe koje bi mogle znati odgovor na ovo pitanje, pa se nadam da če oni prolaziti ovuda i naleteti na ovaj post.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by YugoS »

Cao Nik.

Bas me podsjeti na neka moja dogadjanja u vrijeme dok sam se kvalitetno drogirao,a vezana su za fizioloske potrebe.
Naravno da je mokrenje tezak proces kada si pun heroina,samo veca je frka kada je velika nuzda u pitanju.Bar kod mene.

Najslavnije dane drogiranja imao bih nekoliko puta godisnje po 2-3 sedmice.Ostajao bih sam u velikoj kuci,bez ikakve kontrole sa prilicnim kolicinama praska.
Drug moj,cijeli dan bih se drogirao,pa tako i noc.Ni sam ne znam kako sam u takvom stanju mogao do spavace sobe.Znaci pun heroina,nema sanse da ujutro imam krizu,ali...
Covjece,ja umjesto da istrpim 5-10 minuta kada otvorim oci u jutro,odem u kupatilo i obavim veliku i malu nuzdu,ja drogu stavim ispod jastuka,da mi bude bukvalno na dohvat ruke.Cim otvorim oci,podignem jastuk i opaaaaa.....
Naravno,poslije toga slijedi mucenje u WC-u ! Posebno kada je u pitanju velika nuzda! Patnja prava,a ja ne mogu ni tih 5 minuta da sacekam i da se olaksam k'o co'jek.

Ne volim pricati o tim stvarima,ali sam se naslusao kakve ljudi imaju probleme kada se rastaju od svojih fekalija.

Sto se tiche nekih posljedica ne znam,ali 100% mora da negativno utjece na mnoge organe.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Otac »

Heroin kao i svi opijati usporava rad crijeva i djeluje na sfinktere - misice koji sprijecavaju spontano praznjenje crijeva/mjehura.
Poznato je da kronicni bolesnici koji protiv bolova primaju morfij , fentanyl , heptanon i slicno redovno imaju poteskoce sa stolicom i mokrenjem...
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by joesspappa »

ja mislim da to nema veze sa drogom ;)

Prvo treba da uradis sve analize urina, za slucaj da nemas kamen ili ne daj boze pesak u bubregu od ostataka i prljavstine iz dopa, moguce da je neka bakterijska infekcija od iste prljavstine, moguce da ti su ti urinarni kanali malo osteceni od vutre i LSD i exera, pa ne mogu da ispuste svu kolicinu vode koju popijes u toku dana. Siguran sam da si iskusan pa znas da je voda neophodna za rad i postojanje naseg organizma. A mi zavisnici smo poznati po zameni vode za alkohol.
A da ti se creva nisu uvezala u cvor predlazem ti da uradis hidrokolonterapiju, jest da boli ali je dobra i za hemoroide ako ih imas od cestog neodlazenja u wc.
Proveri slucajno da nemas neku bolest krvi, pa uradi i analize, sve redno. Mozda si imao srece pa nisi pokupio i neki od virusa...
Mozda cajevi od Uve ne rade dovoljno dobro svoj posao, pa ti predlazem da probas sa makom. Dobar je za bojenje mokrace. Koju ionako nemas u potrebnoj kolicini.
I to oko prostate proveri obavezno! Moguce da je oslabila od unosa metadona u istu.
Sto se tice ostalih bolesti vezane za uriranrni trakt, i opasnosti po sebe, slobodno mozes da odes u bolnicu za urino infekcije. Nalazi se na vrhu Drajzerove. To verujem da znas gde je. Tamo se posavetuj.

E... tek kad sve to odradis... stavi prst na celo i pitaj se jos jednom da li tvoj organizam slucajno kuje zaveru protiv tvog do sad neometanog uzimanja opijata. Srecno!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by AnAna_mo »

Sigurna sam da Voyager zna odgovor na ovo pitanje,samo njega čekamo...

Nego da i ja kažem svoje iskustvo vezano za ovu temu.
Kada sam puna heroina, ne mogu veliku nuždu-nema teorije, a za malu se strpim koji trenutak,pustim slavinu da teče i hop!
Negdje sam pročitala da je heroin nešto valjda kao depresor centralnog živčanog sustava i da usporava rad svih organa.
To objašnjava neke stvari. A o velikoj nuždi kada sam u svojim najgorim danima bila i na heroinu i na metadonu, jooooooooj, ne želim se sjećati.
Možete li vjerovati (stvarno neću da lažem i pretjerujem,nema smisla) da veliku nuždu nisam nekad imala i do dva, tri tjedna! Zamslite koja je to loša stvar za organizam. Jednom sam zbog jakih bolova u stomaku završila u bolnici, pregledali su me, i naravno - ustanovili zatvor crijeva.. Dobila sam Dulcolax čepiće, postoje i tablete. Nakon 15 minuta si prazan. Hehehehe bljaksi! :D
Potpis.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Otac »

joesspappa wrote:ja mislim da to nema veze sa drogom ;)
ma joooook, uopce... :smt017
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by 7474 »

AnAna_mo wrote:Sigurna sam da Voyager zna odgovor na ovo pitanje,samo njega čekamo...
ha ha ha, na njega sam i mislio!!!


hvala svima što ste ozbiljno shvatili moju temu-pitanje...


nego, ja sa "brojem dva" nisam imao nekih većih problema.. jednostavno, iskoristim jutro i prvi gutljaj kafe plus cigareta.. i vruuuuuuuuuuuum u toilet!
nego to mokrenje me stvarno dovodi do ludila.. sad bar znam šta sve može da bude i da i ostali osećaju tu vrstu zatvora..

i još sam negde pročitao nešto što me malo utešilo.. kao, kad mozak počne da nam šalje signale da je vreme za pražnjenje bešike, tada je bešika popunjena tek jednom svojom četvrtinom! eto, meni je otad malo lakše da trpim. (to u onim retkim situacijama kad sam čist taj dan, pa mokrim svakih pet sekundi i to veoma obimno.. valjda sve te sprege popuste, pa nijagara kreće i moraš se vezati za wc šolju i ne udaljavati se previše..)
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by AnAna_mo »

7474 wrote:
AnAna_mo wrote:Sigurna sam da Voyager zna odgovor na ovo pitanje,samo njega čekamo...
ha ha ha, na njega sam i mislio!!!
:wink:
Potpis.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:58 am, edited 1 time in total.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by darla »

Ann, ja nisam imala menstruaciju skoro 2 god. Jel tebi redovita bila ? Kontam da to ima isto neku vezu s drogom, jer kad sam prestala, dobila sam ju nakon 20 dana cistoce (imala 4 mjeseca redovito) ..I onda kad sam opet pocela taman mi je bio 2. dan, imala ju jos samo iduci dan i opet nestala..i nema je "na iducem roku"
Post Reply