zašto ne mogu da mokrim???

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:40 am, edited 1 time in total.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Vivaldi82 »

Ista stvar,problemi sa stolicom i menzisom,ali za to piskenje,to je kod mene sad suprotno.Kad sam prije 10 godina uzimala jako puno trodona svaki dan piskenje mi nikako nije islo,a sad...Samo nocu dok spavam budim se 3-4 puta za pisanje,a danju jos bar 4 puta odem.Mozda je to jer nisam samo na H. nego i K.,ili je zato sto mi je da pre 3 godine dijagnozirano visak vode koje tjelo ne izbacuje i koja se nakuplja pod kozom,narocito ljeti..Moj decko se brine da nemam diabetes.Ali kad sam vadila krv pre 2 meseca sve je bilo ok ..sto se tice glucose.Nisam pridacvala tome paznju jer imam gorih zdrastvenih problema,osim toga doktor mi je rekao da je dobro sto puno pijem i mokrim..Ne znam kako bi mogli pomoci 74 74...
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by 7474 »

Vivaldi82 wrote:Ne znam kako bi mogli pomoci 74 74...

lako! skinuti ga s dopa za STALNO!!!
stvarno me zanimalo zašto heroin tako zadržava vodu i zašto se dešava da čak i kad osećaš da ti se šora-ne možeš!

a ispala je zanimljiva tema.. nisam baš s mnogo narkofriendova imao prilike da razgovaram o broju jedan, dva i menzisu naročito!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: zašto ne mogu da mokrim???

Post by Dreamer »

7474 wrote:
Vivaldi82 wrote:Ne znam kako bi mogli pomoci 74 74...

lako! skinuti ga s dopa za STALNO!!!
stvarno me zanimalo zašto heroin tako zadržava vodu i zašto se dešava da čak i kad osećaš da ti se šora-ne možeš!

a ispala je zanimljiva tema.. nisam baš s mnogo narkofriendova imao prilike da razgovaram o broju jedan, dva i menzisu naročito!

Hahahaha, e jesi blesav! :)


sto se mokrenja tice, nisam mogla sto godina da pocnem da piskim kada sam uzimala Trodone, speed ili tako nesto..davno bese......
No,na dopu nije bas idealno, ali nije ni toliko mucenje.


Vise imam problema sa stolicom, neki ljudi to obave svaki dan, obavezno, a ja od kad znam za sebe nisam imala tako uredne stolice. Od ere dopa, to se znalo oduziti na bas puno dana. Srecom, bar nemam hemoroide :)

Sto neko rece-kad se probudis, lupi te zikra, onda obavis toaletu pa se zveknes, to je jedino resenje za one koji se rade.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply