KOKAIN VS HEROIN

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by PROČITAJ ME »

uuuu koji naliv osjećaja, polako, samo polako druže.... Ali skroz te razumijem, i vjeruj mi i ja sam se zaljubiška preko neta i to par puta...Sve je to bilo u momentima bajno, krasno ali samo sam ja znala kako mi je ustvari. Vidim da si mnogo, mnogo ljut na sebe, da ti kažem da ne trebaš, ma vala brate trebaš biti ljut i izbaciti sve to iz sebe, pa ja dok sam bila u stanju u kakvom se ti trenutno nalaziš, joj pa pisala sam svašta, svi su mi bili krivi....možeš to pročitati na ispovjestima. Vidi ja sam danas čula da sam se ponovo počela gudrirati i to je pričao dobar drug koji često dolazi kod mene u salon, tako se moj tadašnji dečko udaljo od mene, ovaj ga nafilovao, od toga je prošlo 2 i pol mjeseca a, ja tek sinoć saznala...ahahhhaaa da sam se počela gudrirati... i vidi nije mi bilo nmalo svejedno, i mnogoooo sam ljuta.i dečko sinoć, plače kum, moli da se pomirimo.... ma daj, otpepaj velim ja i odem hladno kući, razočarana po ko zna koji put u svoje poznanike, jer takav m je posao da se svaki dan srećem sa dosta ljudi, i raje... Znači bila sam ljuta, sada mi je smiješno.. želim da ti kažem da te jako dobro razumijem, da ti smeta to što vidiš u šta si sprcao svojih 30 god. pa i ja često kontam o tome, gdje ja sprca svojih 27, ali idemo dalje brate.... Ne znammeni jecentar otvorio oči, zato ovako danas razmišljam. Vjeruj mi da nsam otišla u komunu ja bih prsla skroz. Danas znam gdje mi je mjesto... Kakav si danas :?: pozdrav
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Eto juce sam rekao da ga necu kupiti uvece je bila druga prica kakav bi bio. Nisam spavao celu noc popio bensedine sada i spremm se da se odmaram. apoceo juce predvece, stao malopre. Osecam se grozno, sada da cuda jedem pa pod vreli tus, mora kokain je to. Narucio sam pizzu da mi donesu jer nemogu nigde da izlazim ovakav smoren a mrtav sam gladan. Ne znam sta vise da kazem a da me neko razume. Tako mi dani i prolaze od oporvka do upropascavanja svega sto sam se oporavio.Ja i nemam devojku ono stvarno imam osobu koju volim ikoju smatram za devojku jer sam kada sam je poljubio shvatio sam da mi vise nista drugo ne treba preko neta smo se upoznali stim sto nasa prica nema teorije da ima srecan zavrstak iz razloga koje ne bi pominjao, a i ja sam navikao kada sam sa devojkom non stop sam sa njom ili zivi kod mene ili smo po ceo dan zajedno ilii ne zapocinjem ozbiljno. Ne znam gde da nadjem snagu da prekinem tu agoniju. Bas minista ne treba na svetunego da ojacam prema kokainu da se izborim i osoba koja ce me gledati kao ja nju nista vise. Greska je sto osobu koju sam zavoleo sam prihhvatio kao vise od prijatelja a mogli smo biti bas dobri drugovi i prijatelji. Kako smo samo nismo pomislili da idemo u nesto neizvodljivo (necu dapricam dalje da ne bi se znAlo o kome se radi)Ovako ne znm to je jedan od problema koje vucem samo, drugi su kokainski rovci sto sada kazem necu a posle sat vremena menjam misljenje. Jos mi je ovaj zadnji sjebao nos jer ga nisu obradili lepo pa se oseca na aceton inace je vrlo jak(kamen-sjajno beli),prthodni je bio bolji tj isti vidi se po kamenu po prahu po tome kako se drobi da je isti samo je ovaj sjeban acetonom prilikom obrade jos ko zna gde. Pa me nos jebeno boli a da izadjem na hladnocu nedaj boze. U i ja cujem nos stop da se drogiram ali to su ljudi za koje nemam reci jer ja mojima ukuci ne precutim a sada cu nekome ovako. Vidim gde sm sprcao 30 godina vidim dobro alime salece nesreca za nesrecom da se iskobeljam iz toga. Ne racunajuci Metadon kojije sastvani deo mog zivota, mislim da bi me komunaubila, odande bi izasao mrtvih osecanja totalno a to ne zelim ipak kada razmislim. Nadam se da cuojacati psihicki ida ce mi biti bolje narednih dana, a kokain, kokain m zamenjuje devojke kakve bi trebao imati. Nista vise.
Pa ako te vec tako moli sto nisi popustila kada se ponizava vidis da te voli jebote, stvarno vi ribe nemate srca a nisam ga imao nija. Uh kako mi je danas bilo kada sam se video sa osobom koju preko neta ponajem dugo, drhtao sam kao da imam 13 godina i da muvam prvi ribiu samo je brzo proslo taj strah.
Moram ipak da nadjem nacin da u Bgd promenim zivot jermene svi savetuju da nadjem devojku koja nikada nista probala, nije. Ja to ne bi izdrzao da me ne razume kada mi dodje zuta minuta ikada nigde ne bi isao. Jesam ljut sam na sebe ali sam i ja ko tuzan iz dubine duse, a nekad sam tako raspolozen. Klasicni kokainsk lomovi. Za zadnje 2-3 godine pogresio sam 2-3puta i toplacam sada. Ali me jedna stvar tesi pobedio sam heroin, ha, ha.
Pozzdravi i za tebe ipak ima i onihkoji razumeju ovaj problem.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by vudd »

Kokain vs Heroin?-----------Zaljubljenost i skidanje junfera preko neta?Carsijski tracevi?Promovisanje centra?

Zachatavanje teme...o kojoj bi se moglo dosta toga reci i ...ustvari....o cemu vi pisete ovde?
Nemojte zamjeriti, ali stvarno ne znam sta je smisao na temi Kokain vs Heroin?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Prosvetli nas svojim kokainskim iskustvom i ti i ostali koji ste noci i dane provodili na njemu pa vise ne znate sta je stvarnost a sta nije. Temu sam napravio ja i mogu da kenjam na njoj dokle hocu tj dok me administyrator ne otera i ne upozori. Samo sam pisao sta prozivljavam a pocelo je razlikom u stetnosti izmedju heroina i kokaina. Ako cemo tako ovo je trideseta tema koja je zachatavana ili kako vi to nazivate. Prvo smo se trebali buniti mi o tome sta su drugi radili na svakoj temi koja je sadrzala rec Metadon. Ko nema sta da kaze pametno tipa uzimao sam kokain 2-3-5 godina redovno nemora da prica ovde nista ili moze, ali ja bar necu citati. Pogotovu one koji o njemu sude jer su skupili pare za jednu nvu godinu pa kupili ko zna koju vrstu kokaina ko zna kog kvaliteta. Vudd za ovo zadnje ne misli natebe ali takvih ima njihov sud o kokainu i metadonu je naispavniji ali u njihovim glavama, a podudara se sa nekom izumirucom vrstom lekara, posto je i savet Drajzerove recimo RECEPTI ZA METADON ZA SVE. Podrsku za njihovu teoriju imaju na sve manje mesta ostace jos samo manastiri lecice ih saranjivaci ali ovde nije tema Metadon nego takve molim da ne pisu ovde. Jer sam suvise u k. da bi njihove pridike slusao.
Ija nisam cuo da je neko promovisao centarsem sto je rekao de se skinuo i gde se zivot promenio nabolje.
Tema KOKAIN vs HERois stoji idalje pa pisite i vi sta mislite, mi smo otisli u drugom pravcu ali nista strasno....
Pogledaj 20 team pod Supstituciona Terapija nasta lice Teme a vi se bunite zbog 3 posta koja su napisana kada niko drugi sem nas troje nije mogao da kaze na ovome i bolje stonije nsgoda se kojekakvi spoeeder ubacivao da pise kao da je porevalio kile kokaina kroz nos. Au jos me boli nos od ove zadnjekoke, bas mi se nije svidela, jutros sam izvadio parce koze iz nosa, tj izduvao.
Smisao je da se ne pojavi niko ko nije duzi vremenski period uzimao kokain e to je smisao i ko ne ume da razlikuje bar 2-3 vrste kokaina. Ne mislim na crack nego na hidrohlorid nacin obrade, e na to mislim.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by vudd »

Beobandit...nemoj odmah da se osjecas napadnutim ili tako nesto...Nije mi to bila namjera.Kao ni to da se sprdam sa tvojim postovima u vezi ljubavnih jadikovanja.
Ja sam koku furao...prilicno dugo.Pusio sam i ''Base'' ali je ta pusiona iako prejebena,mnogo skupa.Snifao nisam nikad...bilo mi zao robe :) Kad sam upoznao kokain,nikakvo kamenje nije bilo poznato,bar ne nama na sceni...
Gram koke na iglu,drzao me izmedju 40-60 minuta.Solidnog kvaliteta.Par puta sam na letio na robu iz prve ruke...i to je prica za sebe.Bolji flash,duze sljaka, sto je normalno

Meni je ova tema zapala za oko iz razloga sto velika vecina ljudi ,kokain smatra manje opasnom, stetnom drogom od heroina.Kao ... bogatuni,elita ovo-ono smrcu vikendom,party i sl sranja...
Ovisnici,pogotovo IV i ''baseri'' znaju kakvo je zlo koka...Nedao Bog nikom da doceka takve paranoje, takva ludila,takve depresije....Nakon nekoliko godina apstinencije,javljaju se ''napadi'',paranioje koje su ostale nakacene...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

OK razumeli smo se i nece biti mojih prica vise o mojim ljubavnim problemima garantujem vam. Sta se desilo desilo se meni niko to nije duzan da slusa i trpi.
Ne znam kako kazes gram je trajao na venu sat vremena. Kada ja kada odrobim kamenja imam 30-40 puta da se puknem od grama a drzi oko 15 minuta onaj flash koji svi smo hteli. Sada mi to smeta, a koka najduze drzi kada se uzima na nos rad je stabilniji, sporije se eliminise iz organizma i duze drzi sam tim. Kamenje ne violim da pusim. Ali kazem iv pucanje je kokom lje ludilo, zamislite kada zateknete lika koji sedi sa kesom od 50-100 grama koke na wc solji, masturbira, pokusava da se pukne svakih 10 minuta a to traje poal sata trazenje, lokva krvi oko njega samo curi i kaplje niz ruke, ne mozete da ga nagovorite da izadj iz wc da vam proda 5 grama jer vas ne razume sta mu govorite. Koka jeste ludilo ali ne znam da li ja kao heroin. Ma samo da nadjem stabilnu veze i ja ispadam iz tog tripa video sam da mi je to potrebno i da to resava sve moje probleme. Sem sto ostajem na Metadonu.

A sada nesto drugo vezano za roditelje koji misle da su prisvojili forume jer su dosli da se informisu i imaju hrbrosti da sude nekima koji govoreistinu jer oni istinu ne vide, zaslepela ih je nesreca u kuci ali imajuhrabrosti jda napadnu prvog ko im dodje na zicer recimo onaj koji prica sta prozivljava na drogi je propagira. Pa ovoje forum da pricamo o drogi a NE UTESITI IZBEZUMLJENOG RODITELJA POLU LAZIMA.
Poneki roditelji su ovem moje price koje govore o prozivljenim stvarima u zivotu imali hrabrosti da nazovu propagiranje droge, neka ih je sramota. Prave se da smo mi krivi za sve jedini i nace samo da se oni udruze stali bina put narkomaniji, a u stvari plase se da cuju sta im deca rade, e ja nisam propagirao drogu dragi roditelji buducih i sadasnjih narkoma nanedaj boze) ja vam pricam zivot koji niste videli i bolje sto niste a vas treba da je sramota na koji nacin se obracate ljudima koji govore istinu. Ja znam da bi vi voleli da svi ponavljamo bice u redu, bice u redu, izlecice se, ma sve je super, ali stanje na Balkanu je haoticno sto se tice droge i ja zelim da bar iz mog ugla to prikazem kako je, da vam kazem ako zlite da znate sta necije cerke mozda i vase rade kada vam kazu da idu kod drugarica, a bolje i da vam ne pricam. Blazeno neznanje spavajte mirno na flormidalima.
A od kada su roditelji poceli da dolaze na forume prvo da da slusaju, pa da postavljaujupitanja, pa da polaganoikritikuju, a onda su postalibezobrazni i sve sto im se ne svidja krivi smo mi zavisnici. Sve manje istine i stvarnih desavanja sa ulice sme da se objavi i moze da se cuje a da onaj koji je to napisao ne bude dobro isprozivan. Vi znate ko j cije dete izleio i da li je uopste izlecio ja od kada idem na forume bezbrojih je dolazilo i nestajalo kakosuse vracali droguiiranju u 90% slucajeva.
Ovde pricam za one koji dolaze da citaju mojue postove i ovde a citali su ih ti tamo gde sam pisao, ja propagiram kokain jer pitam ljud kako da se izvucem od njega i to da mi kaze roditelj koji ni rodjenu decu nije iscupao iz pakla, sram vas bilo olosi. Mozete se lizati medjusobno kolko god vas ima ja sam vam napoisao tamo vase cerke slusaju dilere a sinovi vam nose svecice za kola po dzepovima a krivi smo mi sto vam to kazemo. Nemam reci za vas.
Vise nisam Beobandit sada sam Promoter Kokaina, posle administratora i neki roditelji su mi dali takav naziv, bolje gledajte RTS 1 jer ce se uskoro ono sto pisem pojaviti tamo kao i druge stvari koje administratori su precrtavali umesto da oni koji prave emisije o drogi dopinjuju materijal na forumima iz prve ruke, klinci ce sa RTS1 da saznaju nesto sto na forumunisumli da procitaju. Pa zasta sluzi onda ovo , zasta ce ova prica celokupna o kokainu, heroinu.
Ja i kada prestanem sa svim ja cu i dalje biti promoter droge jer ne nam da uzimam zenski oblik pa da pisem na sajtu kao da pise neka devojka, a svoj nacinpianja ne menja. Niko drogu od mene nije dobio nitije ponudjen preko foruma bar, bilo jennesto oko lekova, ali droga ne.Prodaja Metadona nikada.
Smeta im dugcak jezik moj, pa vidim samoda je dosta stvari koje sam japisao receno na mnogim medijima, a vi koji mi zamerate pa vistenkaopokvrene ploce zadnjih 20godina, vazno vam je da mirno
spavate, makar ine znali istinu.
Tek dakazem da ovaj deo posta nema veze sa drugim sajtom ima sa ljudima koji su cesti posetioci ovde a pojavili su seod skoro da ispravljaju krive drine imodeliraju sajtove kako njima odgovara, pa kome se ne svidja kako neko pise taj propagira, promovise kokain, metadon i ostalo. Mene je droga upropastila znam to, ali vi vas je zivot izvitoperio i nesreca u kuci i niste mnogo bolji od mene, u stvari bolji ste za toliko koliko ne uzimati drogu.
Moram da dodam opet da ne puiusim koku i ne kuvam je sa sodom ili amonijakom da pravim basu znacismrcem, stoje deseta stvar, nam sta je kokainsko ludilo osetio sam od iv uzimanja ali je bilo pre nekoliko godina. Ovo jsto kazem kamenje to je samokompresovani hidrohlorid obican kokain u blokcicima ili kamencicima ostrim, koji se cakle nista drugoi. Isti kao da je izdrobljen samo sto je isto kako stigne, odvale miiz kese velike ili kada mi i donesu na ulicu bude isti koao kada su mi dali iz paketa ogromnog.
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Henri »

čitao sam negdje nešto vezano za ovaj odnos...i kažu, da su miševi na koki bili na koki dok nisu crkli, a miševi na heroinu su ipak odvajali vrijeme za klopu i valjda neki odmor. tako da je po njima, tim naučnicima kokain gori od heroina. volio bih da mogu iskopat taj članak.
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

čitao sam negdje nešto vezano za ovaj odnos...i kažu, da su miševi na koki bili na koki dok nisu crkli, a miševi na heroinu su ipak odvajali vrijeme za klopu i valjda neki odmor. tako da je po njima, tim naučnicima kokain gori od heroina. volio bih da mogu iskopat taj članak.
To sam bas pominjao na NIKAD-HEROIN, test je bio na grupi pacova kojima je davan heroin i drugoj kojoj je davan kokain.
Heroinska grupa je uzimala hranu vodu i po potrebinstiskala pedalicu gde se otvaraju vratanca kako bi dosla do opijata(heroina) posle toga oni su se vracali svemu sto su rade i -pacovi koji ne uzimaju nista, stim da su vise kunjali, a kada dodje otreba za opijatom ponovo stiskali pedalicu.
Kokainska grupa nije radila nista sem sto je sedela ispred mesta gde uzima kokain i uzimala ga, tresli s, drhtali,hranu i vodu suprestali da uzimaju i tako dok ne bi crkli posle nekoliko dana.
Moracu da nadjem clanak gde sam procitao to ali bilo je davno.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by adam* »

ma kakav crni kokain......to je droga za decu i nafurane krimose kojima raste agresija......pa kada nema vise onda su jos agresivniji.....ne mogu ni da zamislim krimosa u krizi........pa to se pretvara u seriskog ubicu......ne branim dop jer i tu ima kriminala.....ali kos je UZAS
cucla cucla cuclica
User avatar
Beobandit
Posts: 365
Joined: Wed May 23, 2007 12:02 am
Location: Beograd, Srbija

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Beobandit »

Da kokain je droga za decu koja jos nisu naucila sta je "prava" stvar a opijati za nas odrasle "pametne", "iskusne".
Ljudi, ljudi sta je za koga je nebitno znam da bi ga ovde mnogi radili da imaju mogucnosti, ali nije to problem, problem je sto mi trebaju iskustva mnogih koji su to prosli. Ja bi najvise voleo da se javi neko ko nije imao veze nisacim sem sa kokom ali takvi ne posecuju ovakve forume, znam jer imeni brane da pisem ali oni su josu fazonu da koka nije droga. Tako da sa njima bas i ne pricam o tome.
Post Reply