KOKAIN VS HEROIN

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 5:42 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Kroki »

Voyager wrote:Sorry, hehehe.
Zanesem se u kucanje, misli kada krenu u fazon... :-D

Ta-da...

V
ma do jaja sad cu spremim i recept i kintu heheheheheh :P :P :P :P :P :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Voyager »

x
streetdog
Posts: 5
Joined: Tue May 20, 2014 10:26 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by streetdog »

Ja se licno nikad ne bih bo u venu. Nikad nisam probao kokain ali koliko sam shvatio on ti daje neku socijalnu slobodu, hrabrost da ucinis stvari koje bez njega ne mozes. Dok heroin je vise neka "fantasy" droga gde totalno izgubis vezu sa stvarnoscu.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by demijan »

ne daje ti belo,kokain socijalnu slobodu.to ti daje novac.belo ti daje ludilo,provod alkohol,jurnjava brz zivot.opusti te i skine ti stege.E sad za to ti treba dosta kesa.mnogo bankara,biznismena,politicara tzv estradnih umetnika ga koristi.njima to izgledami ide u opisu posla...mi obicni mucenici uzmemo andol pa idemo u grad...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by Vivaldi82 »

Ako hoces ozbiljno da izgubis vezu sa stvarnoscu ,kokain je za to cak bolji od heroina ,ja ne znam odakle ti takva suluda ideja da kokain moze da pomogne u socalizaciji s ljudima,jedino sto moze da ti pomogne kokain je da ga uzmes izadjes medju ljude i napravis budalu od sebe ,da ne pricam o tome da nema uzimanja kokaina bez da se navuces ,navuces se kad tad ma koliko pazio ,navuces se itekako a da toga nisi ni svestan.

Ima ljudi koji na belom vole da se druze brljbljaju ,privlace paznju drugih ,flertuju itd ,a ima I onih koji ozbiljno skrenu i gadno se istripuju skroz u nekoj drugoj dimenziji,postanu agresivni i psihoticni i paranoicni i plase ljude .nema nikakvih pravila kako ces ti ili bilo ko reagovati.Kokain nije resenje za oslobadjanje kocnica i sklapanje prijateljstva ,po meni kokain je bolje uzeti s nekim koga poznajes vec neko vreme,u svako slucaju ne bi ti pomoglo,nego ,obuci neke dobre krpice i izvali dobru spiku,budi opusten i samouveren a ako bas oces neku socijalnu drogu ,tj drustvenu zavij lepo koji joint i pozovi nekog da poduva s tobom Ako do saD nisi probao kokain,ako ga nikad ne probas ,bice to jedna od najpametnijih stvari koju za sebe mozes uciniti pozd
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
sale12
Posts: 1
Joined: Sat Oct 08, 2016 4:01 pm

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by sale12 »

Jel zna neko sta se desilo sa beobanditom? Nek se javi dal se skino sa koke i da li je smuvo onu ribu
heraklit
Posts: 1
Joined: Wed May 02, 2018 11:30 am

Re: KOKAIN VS HEROIN

Post by heraklit »

Ljudi ovo sam jedino nasao kad sam kucao skidanje sa kokaina. Necu smarati sa detaljima. pre oko tri godine sam oko pet codina bio na heroinu. Pominjem to jedino iz razloga da se razume kakva mi je psiha ako se zezam sa bilo cim jako se tesko skidam i nemam nikakve granice .da ne ulazim sada u gnusne detalje poslednje dve godine mog drpgiranja heroinom ali bukvalno nisam vise gde imao da se ubodem.da pojasnim sa oko 18 sam poceo sa heroinom sa oko 23 se skinuo potpuno. Znaci ne pijem nikakve zamene niti sam imao nikedan ispad vise od tri godine i potpuno sam siguran da necu nikad vise imati jer je to u svakom smislu iza mene i proslost koje se setim mozda jednom u dve nedelje.znaci od 23. Do 25. Potpuno cist bez ispada i sa jednom drugom drogom onda je bila nova godina i kao ajde kokain sto da ne pa za dva meseca opet kokain pa onda npr tri meseca nista pa u roku od dva meseca par puta kokain opet iskljucivo kd se napijem.e desavase sledece pre dve nedelje dodjem u dituaciju da mi je na raspolaganju bukvalno kolikogod koke , i od tada nisam stao sa njim. Mozda dva puta po dan i po pauze i dva putapo dan pauze. Evo sad sam pocepan.bukvalno sam se raspao i vec sam poceo lose da izgledam. A najvise me plasi sto sinoc nakon dan i po kako nisam vukao ja sam bukvalno imao fizicku krizu ni pribliznu heroinskoj ali tu je znojenje cudan osecaj po telu mrzovolja imunitet u stanju slicnom prehladi i stomak u haosu. Da li to znaci da i kokain izaziva fizicku zavisnost a da sam se ja tako brzo naviko zbog ranije zavisnosti? I bukvalno kad nisam uzimao u poslednje dve nedelje samo sam lezao gajbi znaci sve navike aktivne normalne svakodnevnice koje sam cvrsto gradio su se raspale i znam da sutra kad se probudim necu imati volje ni za sta ako ne uzmem a ako ne uzmem citav dan mozda i tu kao krizicu. Znaci pisite sta da radim ako neko zna kako ide detoksikacija od koke odmah bi sutra krenuo i sta ima da se popije bar prva dva dana kao zamena za koku? Kao sub i bup za heroin jel postoji nesto tako sa namenom pravljeno za belo ili bar neka fora da se popije lupam kafetin neki il ne znam sta da pogura da se krene u normalan dan bez djubreta. Hvala pisite molim vas
Post Reply