Heroin na recept

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Heroin na recept

Post by AnAna_mo »

Ja kad sam bila u New Yorku kupovala sam CHEESE HEROIN. On je cist 101 % ! Jest dobroooo mamaaaaa! ](*,)
Potpis.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Heroin na recept

Post by Big Mama »

idem ja otvorit temu "GASTRONOMIJA" hehe...
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Heroin na recept

Post by paramparcad »

jadan voja :cry:
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Heroin na recept

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:34 am, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Heroin na recept

Post by AnAna_mo »

Koliko ja znam Zona je totalno cista cetiri godine, tako da nema potrebe da se trudi probavati taj China White.
P.S. Za kojeg ja cujem prvi put i nista mi to ne znaci, ono bas me briga.
Potpis.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Heroin na recept

Post by Zona Sumraka »

stipu ga ba ana...voja samo ide sopstvenom logikom balavljenja nad samom pomisli odradjivanja...vjerovatno misli da bi trebalo da mu imponuje sto je informisan o narkoticima bolje nego izraelska obavjestajna sluzba...Vojislave...boli me tuki za i chinese white i black tarom i za svim tvojim gasterbajterima, samo mi reci gdje otprilike kotira na toj tvojoj ljestvici duhovnog uzdignuca bacanje rovca?...kapiram negdje pri vrhu...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Heroin na recept

Post by saša-ex »

Voyager wrote:Prvo cu odgovoriti na prvo sranje koje je prepuno sranja.

Dakle osobo koja zivis u USA vec mnogo godina, to je tvoj nedostatak sto nikada nisi naisla na China White.
Meni je burazer iz San Jose-a, California, pre tri godine doneo 3 grama China White robe i eto, ja zivim u Srbiji pa sam imao prilike da je probam, a ti si tamo...zaista nemas srece...ili pak dobrih veza za China White...sto je uobicajeno, ne zameram ti.
Doduse zameram ti sto tamo zivis vec toliko dugo, a nikada se nisi potrudila da probas najjaci ilegalni Heroin na svetu !


93-418-666[/b]
Da Zona, mislim stvarno, kao si mogla to da propustiš!!!

Voyo, ajde za kraj još jedared da rezimiramo. Tvoj put nije drugačiji. Ti nisi posebniji. Ti nisi slobodan. Ti si, na žalost, narkomančina, kojoj droga viri iz očiju u svakom postu. I tvoja misija na ovom forumu je samo to da nalaziš opravdanja za svoju bolest. I drago mi je što ih ovde ne možeš naći. A za svaku vrstu pomoći, kada budeš rešio da se lečiš, stojim ti na raspolaganju. Iskreno.
SAMO CEO ŽIVOT...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Heroin na recept

Post by Voyager »

Seticete se vi Voyager-a.
I sredinom ove 2009. godine.
I Marta 2011.
I Decembra 2012.
I Februara 2014.
I napokon sredinom 2019., kada sve vase ideje, vasi stavovi, vasi oblici svesti, sve ovo u sta cvrsto verujete i na cemu se bazira vasa svest i uopste ovaj svet vise ne bude postojalo.
Nadam se da ce neko od vas preziveti tih 9 godina, a sigurno hoce, pa...vidimo se.
Moja misija je ovime na ovom forumu zavrsena.

16. January, 2009.
09:55 pm
Serbia
Sol 26*, 52', 07'' Capricorn
Luna 12*, 15', 53'' Libra

93-418-666
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:33 am, edited 2 times in total.
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Heroin na recept

Post by astrid »

vojager sto odlazis s foruma, nemoj, ima nekolicina normlnih ovdje, a na ostale se ne obaziri.
ajde nadam se da cu te opet citati, nemozes otici dok meni ne odgovoris na private poruku, haha

ajde drz se, pozdrav
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Heroin na recept

Post by Zona Sumraka »

eto, ode nam nostradamus...e, a nije fora da nas na ovako dramatican nacin ostavis, sta si se stisno' jbte, daj bar malo detalja o toj apokalipsi... mislim, nikad ne znas, mozda ti se koja chakra otvori :-D ...
Post Reply