Heroin na recept

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Heroin na recept

Post by paramparcad »

AnAna_mo wrote:
astrid wrote: jedini ko je normalan tu od vas mi se cini je onaj paramparcad,a vi ostali moze vas biti sram.
Ej, on je MOJ !!! PDT_Love_25
Dachice, dusice, ako saznam da nesto tamo mutis, gotov si!
polako devojke,ima dache za sve...nego da mi skrenemo malkice na voju.ono tebi lajna debljine cigare?mozda deset onakvih lajni...kako je pacenicki upotrebio stos podebljavanje lajne karticom,vide se linije uzduz.e moj vojo,nikad coveka od tebe.ko je tebe poznavao ni najgora zikra mu nece tesko pasti :lol:
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Heroin na recept

Post by saša-ex »

Voyo, narkomančino jedna, pa ti si stvarno klinac za žaljenje...Da li misliš da će neko biti fasciniran tvojim đanko pričama? Heroin od 80% čistoće kod nas ne postoji! Nikad nije ni postojao. O čemu si ti ovde balavio sve ovo vreme? Kako si sredio svoj život supstitucijom? Kojom bre sustitucijom, ti se i dalje rokaš! Ti i dalje pevaš odu svom gospodaru heroinu. Čak si i sliku postavio, mamlaze jedan, šta si hteo, da fasciniraš nekog? Samo si ljudimo bacio rovca...Tebi i ne treba, tvoj gospodar ti je zakačio rovca za ceo život. A znaš na kog gospodara mislim...Onog tvog pravog.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Heroin na recept

Post by bojanol »

Ako ovako glupa priča i glupa slika sa kozom u pozadini nekom pravi rovca, nek se pukne momentalno.
Većih lupetanja o količinama i snazi "heroina" nisam čuo odavno, ali baš odavno.
Vojo, skenjaćeš se najžešće i to ubrzo.
Iskreno, ne želim ti to, nego to tako ide.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Heroin na recept

Post by saša-ex »

Ahahahhaha,da,da, kozu nisam ni snimio...E stvarno si bre budala Voyo, možda si se istripovao da dugo gledanje u tu fotku može da izazove neke efekte, tipa obožavanje tvog gazde...Bojanole brate, ne gledaj u kozu, svašta će da ti se desi :-D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Heroin na recept

Post by bojanol »

Kozu gledam samo na ražnju. I ne patim od nesanice.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Heroin na recept

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 30, 2009 12:30 pm, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Heroin na recept

Post by paramparcad »

sto bi rek`o moj prijatelj menso"MDA" :lol:
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Heroin na recept

Post by Big Mama »

Ma svi smo mi pametnjakovići na svoj način :smt014
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Heroin na recept

Post by astrid »

di ste stavili sliku? sto ste ju makli ili je ima negdje, da pokazem decku,bas mu sada citam post od voje pa se malo nasmijao,a i ja sam tek sada skuzila da pise da bi mu ostalo za iduci dan pa bi mogo ujutro poslje dorucka da povuce ili rokne neznam, uglavnom neznam koji narkoman prvo jede ujutro pa onda vuce, neznam mislim da prije ide roknut se pa onda sve ostalo.

ali sto ste ga toliko napali, pa sta i ako malo izmislja ako njega veseli, sta sad. a i sto vam ta slika smeta, a svi ste ovdje tako snazni i mozete djeliti savjete do besvjesti o tome kako nije dobro ovo ili ono, pa sto vas onda smeta slikica.

ana pitala sam te za sliku, jer si jako ljepa, aj pokusaj biti tako i pametna. sta ti ono znaci on je moj, mislim stvarno cudna observacija
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: Heroin na recept

Post by Falco »

hahaha,...izvini,astrid,.morao sam,..

..pa gde ti zivis??? u zemlji cuda???

...pa nre kuzis,.da je mnostvo postova ovde napisano kao zajebancija,..

....a da,.....Voyo,..ha,...covjek malo previse umislja,...ma neka ,.meni ne smeta,....ponekad ga i volim citati,..

ne sad da budes ljuta,..astrid,..pozdrav
tryin" to be the best of me,...
Post Reply