PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Sagitarius »

Stvarno,ne znam šta može bit lijepo u trovanju s tim govnom od tableta.Ja sam par puta gutao te akinetone i artane,nije mi jasno kako se netko može navući na to???
Kao da sam sebi izazivaš psihičku bolest.Dop je mala beba prema tome.
To daju u ludarama psihosima kad ih ukoče haldolom ili moditenom,akinetoni služe da ih malo "odkoče".
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by selma »

Adiktusha_Totalis wrote:akineton-antiparkisonik.Daje se terapijski u kombinaciji sa Moditen depo injekcijom.
Medjutim mnogi zavisnici ga zloupotrebljavaju nakon dopa.Recimo ovde u Beogradu moze najopustenije da se dodje do akinetona bez recepta za male pare!Naime postoji MENDILEX (akineton samo makedonske proizvodnje) isto kao sto je leksilijum-bromazepam npr.
Mendileks od 2 mg.u kutiji ima 5 tabli od 10 komada dakle 50 mendileksa od po 2 mg=100mg=Artanska psihoza!
stvara jaku psihicku zavisnost,najcesca supstitucija nakon heroinske zavisnosti.
akineton-Mendilex je lek koji se cesto zloupotrebljava,izaziva zavisnost,i nezeljena dejstva su:Tremor(drhtanje),insuficijencija pluca,koma, SMRT! Stoga tvrdim da Akineton nikako ne zloupotrebljavate u apstinenciji posle fizicke krize.
Posle duze zloupotrebe akinetona (Mendilexa), dolazi do slabljenja vida, konfuznih stanja, neke vrste senilnosti (postajes zaboravan).
Ah da da ne zaboravim,konkretno vezano za Mendilex-ima strasno Gadan spust!Depresija,skoro do samoubistva.
propratna tzv Knedla,...U predoziranju dolazi do Agresivnosti.Prvih recimo sat vremena postoji euforija,medjutim kako prolazi dejstvo dolazi do potrebe dodavanja da se euforija odrzi.
Eto to je sto znam o Akinetonu,i strasno me cudi kako moze da se do njega dodje bez ikakvog recepta :?
Ko zna, zna...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by nowa »

AKINETON-glup,gluplji,najgluplji!!!Eto definicije akisa ko hoce da se puca s njim.Znam ljude koji ih gutaju po 20 god uz alkohol i naravno artane i svi su na neki nacin pukli.Prije jedno 6 godina kad sam otisla kod dr radi skidanja sa pado propisali mi akineton i trodon.Od akinetona me spucala jos zesca paranoja :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Odmah sam ih prestala piti i nakon par dana se vratila dopu :snakeman: .
Tuzno ali istinito.
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by pepeljuga84 »

Ja sam pila mendilex nakon što sam pokušala samoubistvo i završila na zatvorenom odeljenju Laze.Prepisan mi je.
Pila sam ga u malim količinama i nisam osećala kontra efekte.Pre toga sam dobijala akineton jer sam se ukočila od zloupotrebe metotena-pa posle uz largaktil...
Međutim,skoro sam nabasala na zaostalu kutiju u ormanu(mendilexa) i popila dva puta po 5 tableta-i iskreno baš mi je bilo dobro.
Znam za kontraefekte,kontraindikacije-ali čovek to ne jebe ni dva posto kad hoće nečim da se uradi...

Nowa da mi je znati ko ti je prepisao trodon za skidanje.Na njemu izričito piše da se ne sme uzimati u takvim slučajevima.
Inače jedino što ja znam da ga daju-i meni su ga dali-to je ampula muskularno u Drajzrovoj na hitnoj kad si u jakoj zikri...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Sagitarius »

nam za kontraefekte,kontraindikacije-ali čovek to ne jebe ni dva posto kad hoće nečim da se uradi...
Smisao života Monty-Pajtona(tj. okorjelog narkomana) :D
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Boban »

Danas sam se video sa Tanjom pije mendilex i Artane vec 10 godina...nije dobro.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by pepeljuga84 »

Ko je pa sad Tanja i odkud ona u priči?
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Zona Sumraka »

hahhahahahhah...Bobi Bobi, pa nisi ni ti naivan...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Boban »

Ma pepice moja nije to to :-D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by pepeljuga84 »

Nemoj mi reći da je SAMO drugarica :roll:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Post Reply