PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Voyager »

U jbt...evo ovo je Akineton ^^^.... :?
opstipat
Posts: 5
Joined: Thu May 15, 2014 7:36 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by opstipat »

prvo dobila inzulin a poslje antiparkinsonik

anki je ottoman turkce izraz za mati

nediram mati
------------------------------------------------------------------------------------
nediram antibipolar nedostaješ nam seno dosegao inzulin
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
dekalorizacija urbantalk homogenezijom sadveć opstipat hrana implo slučaj/slušam
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ničija mati nije urban legend a nastavak ovdje među živima i ja ću preživit ponudili mi inzulin i :::

od prijatelja neumjesno menida navodim slučaj antišećeraški inzulin potom dopa rajz dopa-rise

prvo inzulin potom antiparkinsonik i to poslje pretraga intervencije i potom kemo zračenja

bez i jednog antipsihotika odgovor na treću od ove gore jasam na svojstvo haldolu implodirao u javu ove racionalne dimenzije

htio sam preskočiti inzulin i dić sebi razlog karbonizacije cigaretama iniskom dopa nivou antiparkinsonika u sitnim dozama

trećinka akinetona dnevno

pa ovom živom memorialu želim svim antiparkinsonicima : :::::::::::::::

da više nebudu okolina reagovati da netrebaju želm da nemoraju na kemoterapije

želim da im se ne intervenira na lubanji ali u svom osobnom slučaju 98% da ne a hipoteza na 1% da ne priupitujem sebe

ovo u nekom osobnom mediokritetskom slučaju

da se antiparkinsonike ne primorava nikakvim terapijama i to u svom navedenom u slučajevima gdje svjesno prisilna antiparkinsoniz-a sa slenga kantsetrrrrr...... koji neće intervencije u intervencija kemo i terapija osobno im želim lišavanje od prisilau tretmanu druge strane (bliske osobe i sl.

ili sam ja osobenjak mene su prisilno zadržavali i to pod mamcem da slavim božić na bipolar pa sam slegao na haldol i leponex u tretmanu na psihiatria se zove akademija u sarajevu ali na spratu lobija za doček pacijenata sa ljudima pod puno akademskog paradoxa za sleng o čitank-ci-ma

(autor ovog posta ovdje želi reći da u slikovnom opisu čitanka pretstavlja opis te etniče šale pod 10 godina uzroka opisa sad pijeće antipsikotičke terapije zvane - nebih nikad.

a antiparkinsonik takođe pod oćeš oćeš moraćeš propušta svakakve sarajlije pod medicinske terapije po kantonu a ukontekstu vice versa inzulini antiparkinsonici i antipsihotici to su i skidanje s droge metadoni i tome slično puno također sudioništva u antipsihotičkom paradoxu za koji bi neko mi se čudi što nebi trećinu leponexa što sam se u kolabirao kolaboracija mi je da 15 godina oću trećinku akinetona što antiparkinsonik 75% čestog slučaja rado odbija ali s tačke gledišta mog shvatanja autizma o neprihvaćanju antipsihotika po oću dopa dizač u malim količinama na šta akademija brate za nju je čuo svako početak priče u sarajevu psihijatrija koševo glasi:

bješe ljepo vrjeme kad uopšte nismo znali - e jesi čoban i saćeš piti te kestaze što smo vamačobanima namjenili ovo kad medicinska sestra bude pročitala mislim napravili od mene hrišćansku parodiju samo za jednog santa clausa sam pojeo milku od lješnika čime se ova institucija pojedincima o ljepom sjećanju evo pozdrav gospođo i ofarbana - smeh.


hehe

eheh

da.... pa eto a jedan za akineton kaže dezorjentacija pih pa sad sam se utekao o tokove vaše paradox a.. modra rjeka čitanka.. e... grade ja i ti .. sni ispod trebevića sanjali smo sne ko će ljepši biti


pihh akineton u mnogim slučajevimaneznači ljubavi mi daj i društvo prisiljeno da se nevoli ovoga i predozantkste bilderke mogu reć:

e oš da ti dam!?

ali kako sam ja eto bio zbunjen na njihovim kolabirao koktelčićima


niko naprotiv ne traži samo da svatanje antidepresiv završi sa četvrtinkom tablete akineton dnevno poslje spavanja uz slatku kaficu


ja bih volio četvrtinku osobno akinetona najmanjeg ili polanajmanjeg dnevno poslje spavanja z kafu da dignem dopu pa molim sestre i obiteljske ljekarke da najmanju dozu akinetona kao depresiv najmanju kaopola najmanje tablete s vremena na vrjeme dodaju (ovom pacijentu)

a ja činim eto 10% takvog slučaja po pesimizmu pasve to posmatra jedan od sto po pesimizmu u slobodnoj dobroj volji i oprost antiparkinsonicima što ovom razgovorom mogu ometati dobar njihov dio ili bar onaj prisilno zadržavan a nesmatram tim nikog ko samo samo sam sebe da smatra... da neiznuđujem racionalnost o neprisiljavanju ničega ko nije sam intervenisao inspiriran sam pričom slučaj prvo intervencija ukućana pa inzulin pa levodopa

to će me ovog života pratiti da ja pretstavljam prijetnju ravnopravnim osobama kojimajase mješam sad kad sam dobio antipsihotik i sa svojim specifičnim potrebama potrebujem dopa dizač prekursor zamjena za levodopu iz konteksta odgovorenu kao eko odgovor - akineton


dosta ovog mog slenga odstupa sa dopustom na shvatanje o osjećaju i osobne upućenosti ali leponex haldol prazine i ostali antipsihotici sad pijem samo miligram prosper-a dnevno ti antipsihotici su moram biti shaolin aikido meditator u misaonoj relaksaciji dase udrignem i olakšam želudac na ideju da ovo sve ima ikakvog efekta jer...

dosadan sam u razgovoru a ako će pretstavljati čobanizam akademizam ili mediokritet srednjoškolskom slengu shvatanju govora o neću padaličarenje e volio bih da se eto ako pretsavljam čobančićisticista...

da hvala gospođo hvala na sitnici o malecnoj količini dopa dizača uz kafu cigarete i video igrice

a ne prekomjerne doze mnogima a onima koji ionako mogu sitne - haldol ili metadon su stvari koje dopa boj u zgradi ne onaj koji ima nego oće: levodopa antiparkinsonik dopa dizač artan akineton ako spadaju u tu skupinu a pošto adhd ritalin onda ako je akineton trećinka ili pola male tablete dnevno da dan može početi onima koji evo relaxiran sam ali koji ekstezi oće leponex?

ja ne...

e o tom mediokritetskom shvatanju da odmorim svoj paradoxalni slučaj 1%

ja jedan na prema 10 000 od 100% ljepo nesamostalno degovorenih nesigurnosti svuda po akademskoj desecedenciji što je trebao biti prtofesor psihologije na akademiji koju sam ja uprvom akadmeije sa 7micom na ispravku da 7mica prolazi - hvala primjenio u sve sam dobro shvatio kad sam na tri jeftine antipsihotične neke neuroleptike legao na anatomiji također sa sedmicom prošao poslje te rahmetli pokojne drugarice sanje što je dobila vrlomoguće antipsihotičke u saraj parking garažama samostalan overdoz podsjetio da neću nikad više a probao samo tri tabletice i dobro prošao na šta je ova rekla samo trećinku jedne jer.... makar me rekao sam sebi usput prisiljavali a pomislio sam nedo (bog)da u nekim kulturama kažem sebi zdravo....

10 godina antipsihotičke terapije što potom me taj koji me prijavio mlađi brat poslao (leponex koekvivalent tim tableticama) sad mi razbija vrata od sobe uništava bravin zahvat za zaključavač i provaljuje sobu i izvlači sve kablove izkompjutera na insiunirano dogovor s mamom na šta ova sad više samo njemu odgovara na šta ovaj kaže ako se nejavim (a umeđuvremenu izvaljuje šarafić za staremonitore iz videokarte videokonektor nojedan pa drugi opet pali video za ovaj komp) zvaće policiju a to mi je tih 10 godina već 15 puta ili 30 ponovio evo i tebi brate i ovim medicinskim sestrama na koševu što me je poslao sa mamom bez svog prisustva a poslje posjetio da se osigura da ako živim može da me kontrolira antipsihotiziranog kao biljku već shvata da se brajbing smoki flips ne ne pomazi ;)


i nabacim sad već satim implodiran smajlić na lice na xetu o čemu ovaj pa moja je ovo pa moja je ono sve djeca sama sebi poprijavljivala npr član ukućana i tome slično ili možda neko kaže slikaj tome dali slika tome evo slika tome


teško što probao sam dopa dizač da već petnest godina nakon a 777paradox govora svako bira jednu da na akineton po drugim forumima izvolite opišite 1001 proza a za studente umjetničko remeg djelo umjetnost citat: overdozu s mobitelom o... sebi svojima i urbanoj legendi (dali buljim u nikom nisam rekao da mislim da čoban neželim da izgovorim nakon što prije toga zajeccam i promjenim smjer gledanja slobodnim osnovnosrednjoškolcima na ulici u sss intelektualizacija mediokritetske descedencije mobitel i kontrola porodične/obiteljske psihologije


nabacim smajlić na lice i leksaurin kingu kažem i ja sam jecao prohibitirane tramadole i kad su svi rekli pih antidepresivima a farma nije kriva za oldschool šta ovdje ima prozak kultura na zapadu do valijum vodovod u tokiu

četvrtinkica osminkica akineton uz kaficu čobančiću

ne ovom koji oće najmanju dozu

nego ako ja bezveze uzbunjujem onda nakon toga prihvatam izraz da se nemješamda ja to nepravim a

svim onima koji su prisilno zadržavani.........

a 2 tablete baš onima koji neće antipsihotike društvo smatra da je u svakom opsegu po tretiranima po 10% sa obje strane pa eto od prisilno zadržavanih pa do onih koji neće čuo sam ima i za koje se ne znadali ili šta oće a ima i onih koji neće 25%+ neodređenih po cjelom zdravstvenom sistemu od kojih oni koji neznaju ni šta će pretstavljaju cjelu tugu eto od tog 25% dio onih koji oće da raskinu sa svojom pripiskom


ili na liberty više a oni dobrovoljni mogu pisati bilogdje nije svako na internetu kaj god oće gdje oće ja ću sad da popijem kafu i zapalim pa molim ko king edo majka u tom stilu da popijem kafu i zapalim cigaretu.....




kukuruza kad primiš gatuza


za šta bih branio gatuza kao westernjak u dodavi ali svako ga ponekad primi čak i od imaginarnog poštovanja te preko desed godina do tada poštovane medicine ovaj moj prijestup o kritici medicine kako samja htio iskusio i šta dobio moram sad na koševo da vršim studij o svojoj blaženoj shvatanje o kako oni su dobra pedagogija a ja ću fino ako se malo smirim ovaj put da dobijem kakvog sitno prepoloviti najmanju tabletu akinetona ujutro prije kafe plus....

da me niko krivo neshvati ako sam bio čobančić koji je zajecao u patofilskom nakonsekundu: blic!


šta se prika ovdje iživljavaš pa bla bla naše mi bla bla sve dobro fini ljudi hehe


da neshvatim pogrešno šta sam napisao kao da volim tegobu i nadurenost kad volim nasmijanost i dogovorenost sa osobnim razgovorom a ne pršnju prsima o jači jača meni govorit i šo što kaj ća šta zašto i tome slično idem da popijem kafu i ispušim cigaretu






oprostite svi forsirani na razne terapije i oni koji su napadnuti sa neizgrađenim slengom nešto što diže i nešto što spusta...




ili s izrađenim ili neizgrađenim slengom kako bi formulirala medicinska sestra obiteljska ljekarka


imate li akinetona polovicu najmanje tablete dnevno da definiram osobno i dobrovoljno dozu svojim rječima i svojom upotrebom nakon dvije tri sedmice uz 5-6 dolazaka


bez prisile člana porodice obitelji ili medicinskog osoblja na neispuštanje plinova ili doprđivanje kad izletim radostan sa samoodlučivanjem ovo je kiše jesenje scenarij kad prnem poslje otoke i zajecam

(i ti brate)

(heh:)




zamisli oću da bacim smalić na lice popijem osminku akinetona i popijem kafu pa onda na xat da nabacim smajlić na lice



a ne deset godina na natipsihotiku

i tek treba da dogovorim akinetončić eto tabletu sedmično ili dvije srednje doze...




:D



kafa cigarete znači svaki dan video igrice i živili braćo bracane ajde živio i npr živio i burazere


kafa cigarete i video igrice....



a za one koji nepuše nepiju kafu i neigraju video igrice sretno ili kaj oni sviđaju vole ili ikaj etc npr po odgovoru kaj žele kaj sve o jeziku kaj filozofija a što ... što budebude.......

a kako je dobro kaj god dobro kad bude bude...



osobno i uopće
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Zona Sumraka »

Marija?
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Voyager »

Ludnica :-)
opstipat
Posts: 5
Joined: Thu May 15, 2014 7:36 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by opstipat »

sve sam ovo slagao

samo nisam oko ludnice koja ludi sarajevo ko goli otok bivšu jugoslaviju sad ovdje a i u glavi ušima i krkanke uostalom i opterećene bosanke po sarajevskim ludnicama

no međutim probao sam akineton prije neki dan

i ništa nisam osjetio

jesam li bio na haldolu i dali imam iluzije dali sam emigraciono poludio ili sam pod tim posljedicama ratne migracije sa ostalima u žargonu o tome kakvi su psihijatrijski slučajevi

međutim probao sam akineton i neosjećam nikakve efekte

mislim da nisam u pravu za sve što sam naveo gore kao razlog sigurno sam dobrim djelom imao krivo jedino što a to ovdje nije tema upozorio sve koji oće ekstezi da naprimjer zaobilaze prijave na skidanje s droge i medo zec psihijatriju jer gore primoravaju ljude da im podpišu jer su hrišćani a da bi to potpunilo razlog što su samnom ležali muslimani moguće je da izvjestan broj ljudi dobija pitanje jel klanjaš namaz da bi ih pritvarali kao mlade muslimane ili islamiste uopće nek je to deset posto odsto ljudi naprimjer ja sam mnogo nepismen pa shvatam s nekog konteksta...

to se može desiti svakom ko oće da pije naprimjer ekstezi i dobije tako haldol ali o temi akineton mogu reć da nemam pojma dali više djeluje jer sam probao samo jednu tabletu pa valjda sam depozitirao toliki taj unos haldola ili antipsihotika u sebe pa sad mnogo sam postao senilan na ovu sveopću gradsku drogeraonicu

ljudi stvarno puno leže po bolnici i kući uzimaju svakakve ljekove jer ih je obitelj vodila na lječenje zbog mnoštva nepotrebnih briga

zabrinutosti prjetnja i ostalih neželjenih primoravanja toga neki pesimisti misle ima 75% a optimisti 25% od broja pacijenata koji mogu u kantonu biti naprimjer broj 60 000 stanovnika....


ja iz konteksta smatram da sad to može biti preko 10 000 prisilno zadržavanih primoravanih ili u praksi lječenih koji to nežele a opet o akinetonima mogu reć da uopće nisam primjetio neko dejstvo valjda zbog 10godišnjeg unosa antipsihotika pa sad smatram da su ljekovi već znači oduzimanje kompjutera od društva jer broj popijenih ljekova u kantonu sad iznosi vrjednost godišnje na 50 000 građana puta marka po tableti jer mojajedna tableta košta marku

pa eto... možda dnevno 50ak hiljada maraka :D
lunatik
Posts: 2
Joined: Sun Jun 01, 2014 3:05 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by lunatik »

nije Marija?
lunatik
Posts: 2
Joined: Sun Jun 01, 2014 3:05 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by lunatik »

Marija?
opstipat
Posts: 5
Joined: Thu May 15, 2014 7:36 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by opstipat »

ignoriraj sve gore što sam napisao

to je dobro samo za izbjegavanje ludnice na planeti zemlji

ljudi pred nama je novi izazov

apeluj sve vlade da legalizuje ovaj medikament za način kako bis sebe tretirao a i svaki narkofil

bolje od kanabisa a mnogo puta bolje i od heroina

extacy

ovdje je istorija čovjeka koji je napravio extacy

vlada bi trebala brinuti o tome da naše farme i tvornice proizvode extacy za trgovinu na crnim pijacama

ovo je samo istorija nastanka od tvoraca do njegovih državnih institucija za razvoj

a na vladi parlamentu i bosnaljeku i apotekama je stvar da ga donesu u zakon prije ulaska u evropsku uniju od formule naprave tablete i distribuiraju putem apoteka u toku godine

delegat neka napusti pitanja bošnjaka a to uopće kod nas i ne postoji ovaj hd video tube pošaljite na bht i federalnu

legalizujte proizvedite i distribuirajte jeftino putem apoteka ovu novu generaciju antidepresiva

extacy

a umeđuvremenu borite se za legalizaciju i proizvodnju i festivale pa možda i prodajno mjesto na pijaci za prodavanje extacyja na crno po pijacama otoka ili nekim privatnim apotekama brend a i prohibitirajte neki dodatak prehrani ili probavi na bazi extacyja putem bosnaljek proizvodnje ili supplementom putem privatnih apoteka

osim limuntosa nikad neću kupit c vitamin a osim extacy-ja nikad ni andol to svjetu treba da bude imam 31 god zauvjek od sad nadalje i ubuduće jasno vladi medicini bosni i svjetu

pa od ovoga sad počnite i pošalji ovo svim delegatima i parlamentu potom netreba uopće da dođe do legalizacije ili zabrane

samo proizvedi i prodaj po apotekama kao food supplement ili antidepresiv ili laksativ odsad....

nemogu više rasprave kako i od koga

https://www.youtube.com/watch?v=B--z9YIr9Bk
Post Reply