Slucaj: Stanley

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

kao da ne pricamo zajednickim jezikom...
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Slucaj: Stanley

Post by joesspappa »

Niko ovde tebe ne ubedjuje, ljudi ti pricaju iz svog iskustva... oni su sve to sto ti prolazis poodavno osetili na svojoj kozi. I PRICAMO TEBI i O TEBI, a ne o celoj generaciji... jbg... i moja je generacija bila uspesna pa sam ja postao to sto jesam... nema tu ni stereotipa ni neke posebnosti. Prihvati da si jedan prosecan mladic, koji cesto ima slobodnog i dosadnog vremena...i to popunjavas na glupave nacine... menjaj ih...
A alkohol... hm... bolest zavisnosti podrazumeva koriscenje bilo koje supstance, bilo koje aktivnosti koja sama sebi postane svrha... koja izgubi smisao... i samo trazi jos... neutoljiva glad da se rupa, cesto emotivna, popuni bilo cim... samo trpaj... da li je to TV, Internet, kocka, gudra, alkohol nema neke razlike... bit je da je tvoj mozak opterecen konstantnim trazenjem i koriscenjem istog sranja dok se ne zadovolji... i cim toga nema opet se javlja glad... a zivot prolazi... problemi se gomilaju, a ti nemozes nista da uradis jer je bitno samo da se uradis... I da, za nas je i alkohol droga. Ako ne odmah, onda je to polagano siguran put u recidiv... nisi nikad imao kontrolu nad gudrom, sto bi imao nad alkoholom... a to sto drugi piju... jbg.. oni nisu alergicni na gudru i alkohol, ti jesi... stoga da se ne bi opet razboleo izbegavaj izvor te alergije...
Poz...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

pa ortak je poneo ket hibrida i pitao me 100x da popusiimo ja sam rekao ne, posle toliko duvanja, shvatio sam da odsada kad imam jaku odluku, mogu da iskuliram, a speed mi niko ne nudi, jedino ako ja njih pitam (to se nece desiti)... videcu koliko mogu da izdrzim ovako, al cini mi se da mogu dosta, bas dosta...


sto se tice alkohola , probacu da ne pijancim puno, al od bozica mi se toliko pije, i to rakija i vino ... :drinkers: :axe: :drinkers: :rock:
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

poceo sam home workout, krenuvsi od broja 10 pa ka 1 radio sam sklekove, trbusnjake, ledja, to mu dodje po 55 od svake , kao piramida... pa cu polako da je povecavam...
smislio sam kako da popunim vreme, ici cu u skolu za jezike da ucim ruski, on mi bas lose ide u skoli zbog jebene profesorke koja je umno poremecena, a voleo bi da ga znam... mora jos da smislim sta cu, imam vreme, imam novca, ali ne znam sta mogu, hocu, i da ne zabatalim posle kratko vremena, krenuo sam da opet idem na klizanje, uzeo roces klizaljke i vozio ki zmaj :axe:
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

da ne objasnjavam sve, na brzinu iscrtah promene raspolozenja tokom vremena, nije bitno da li racunate u danima, satima, ili cak mesecima , veoma mi se brzo menjaju ambicije, zelje, zainteresovanost, el moze ovo da se ispravi nekako, ima li ovo neko ime ako je uopste neki "poremecaj" ili nesto tako, ili samo zavisi od moje licnosti, ovo je pocelo otkad sam poceo sa doticnim supstancama



:banana:
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

Image molim admine i modove da merguju prethodni post i ovu sliku, zeznuo sam se , a i nervira me ovaj default skin mnogo , al ajd....
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Slucaj: Stanley

Post by cokapeace »

Hiiiiiiiii...što?! Pa ovo je kao da si iscrtao moje promene raspoloženja :wink: ...ma Navijam za TEBE ,a ne celu generaciju!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

dobio sam pm u kojem pise da treba da govorim o roditeljima , e pa ovako:
cale radi i kad je kod kuce i kad je po gradu , jer ima svoju firmu i dve prodavnice, keva se mota po kuci i pomaze snajderci (koja sije zavese) koja je inace meni sestra od tetke, i sredjuje pomalo kucu, radi stalno ali kao da nema efekta to njeno sredjivanje, nemam pojma, oboje imaju SSS, ne svadjaju se skoro nikad, jedino kada cale kaze kevi da mnogo jede , a i jeste malo punija, pa se tu onda cimaju oko toga ko je deblji... inace vecih svadja nema... u svemu tome baba ima najveci trip a sada mora da idem
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Slucaj: Stanley

Post by Modesty »

kako se ti osječaš u svojoj kući i medju svojim roditeljima?
Koliko vremena imaju za tebe,razogvarate li?
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by heroinapg »

Stanley.nije ovo domaci zadatak:)

PRICAJ COVJECE STA OSJECAS:)
:shock: VIDIS kako smo ti svi bistri i fiini :finga:

Cekala sam, cekala sam......
Post Reply