Slucaj: Stanley

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

poz svima , imam 16 godina, i zivim u bg-u, idem u uglednu gimnaziju i nisam toliko los djak, reko ae da se predstavim prvim postom...

naime zanima me kako da smanjim fizicki uticaj spida na moje telo? Zanima me sta da radim pre nego sto ga konzumiram , dok sam na njemu, dan-dva posle, i kako-sta dalje (mesec dana)... uzimam jako male kolicine 0.1-0.5 grama...
sto se tice trave nju duvam svaki dan nekad 2 nekad 1 paket, kako kad...
Jedino sto znam oko spida je da treba tecnosti mnogo da se uzima, a oko toksikacije (ili kako se vec kaze) ne znam nista...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: Slucaj: Stanley

Post by raskorak »

Šta da radiš? Ništa, prestani da ga mrčeš. Tad nema šanse da se sjebeš. 100% deluje.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Slucaj: Stanley

Post by Modesty »

Rečiću ti samo za trava,baš sam maloprije negdje pisala.....pušenje marihuane,pogotovo u količina moje ti pominješ znatno smanjuje koeficijent inteligencije....speed prži mozak.....uskoro nećeš biti osrednji đak.Ako misliš da si cool pred nekim što to uzimaš,grdno se varaš a ako isto uzimaš jer ti je tako najljepše,onda ću ti reći da će te to zadovoljstvo jako mnogo koštati...znaš srećo,to zadovoljstvo ne košta samo one pare koje daš..to zadovoljstvo ćeš otplaćivati cijeli život sa kamatom kao i mi svi ovdje..............ne povodi se sa tima...vidiš oni su se drogirali i sad su se skinuli...nije to baš tako,samo mi znamo kakve muke mučimo i kroz kakav pako još uvijek prolazimo....obilježeni smo za cijeli život i posledice su nam neizbrisive i neizlječive.........prihvati se basketa,nogomete,video igrica,kakve curice.....bili šta.............toliko sitnih zadovoljstava u životu ima.
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

prihvati se basketa,nogomete,video igrica,kakve curice.....bili šta.............toliko sitnih zadovoljstava u životu ima
treniram jedan sport stalno, drugi kad imam vremena, imam dve devojke, jedna stalna , druga tu i tamo... Kad si vec pomenula video igre , igram Day of Defeat : Source , i to veoma profesionalno, sada skupljam trenutno sve aktivne srbe iz sveta koji dobro igraju pa pravimo klan... ali opet ne mogu da ne idem na rejv!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Slucaj: Stanley

Post by Modesty »

srećo moja.....pa rejv nije svaki dan a ti duvaš jedno do dva pakovanja dveno????,znaš,ovdje su ti iskusni ovisnici i oni koji se trude da to ne budu tako da smo te mi odlično razumjeli..............ne treba nam tvoje opravdanje,samo ti toplo preporučujemo da to ne radiš dok ti ne bude kasno.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Slucaj: Stanley

Post by Modesty »

zbilja bi bila velika šteta da tako jedan svestran i nadaren dječko završi kako završe svi bez izuzetka kad rade stvari koje si ti počeo da radiš i zbog kojih mi i u zreloj dobi još uvjek ispaštamo......skup je to "sport" dragi moj i plaća se životom.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Slucaj: Stanley

Post by cokapeace »

Mod draga...To ti je pubertet..ti pričaš,a on verovatno misli-"Šta mi ova kenja, pitao sam za speed kako da se Bolje uradim...." :mrgreen:

E ,pa Stanley...da te uputim malo...Ovde nećeš dobiti savet KAKO da se drogiraš-Jedino,KAKO DA PRESTANEŠ da se drogiraš...a ja ti neću pričati kako to što radiš ne valja,i vodi ka dnu(a vodi 8) ) ,Bila sam zavisnik ..ček da se setimmm :oops: - o trodonima, SPEEDU ,i dopu...sada sam čista od svega,travu pušim ponekad...a u tvojim godinama-razmišljala sam isto kao i ti....ZaključaK DONESI SAM!

Ali ako ćeš već da uzimaš speed ma šta ti mi napisali,onda se molim te potrudi bar da jedeš redovno(ako možeš :twisted: )i OBAVEZNO pij puno tečnosti.
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Slucaj: Stanley

Post by Modesty »

Lijepo si to rekla..NEK ZAKLJUČI SAM :wink:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slucaj: Stanley

Post by adam* »

A gde je jebote MDMA(ex).......vidim svi klinci pisu o Speed-u.......ja sam ga iskreno mrzeo.......ali zato mi nista nije predstavljalo takvo zadovoljstvo kao zgut' jednog kvalitetnog exa.........ljubav,boje,pozitiva,trema u stomaku,kezenje pa onda BaNg........speed je totalno praznilo na misice.........ne znam koji ce vam to Qurac??.......
Jojjjj sta bi dao da sam izbegao nekako cari "spustanja" .... ex je kita marjanova za ostavljanje ..... ja sam samo od jednom prestao da ga uzimam i nikada mi nije palo na pamet da ga jurim ili mislim o njemu..... a verujte mi uzimao sam ga sakom ...... i posle svega moram da priznam da sam najupecatljivije sekvence mog zivota doziveo na ex-u i u pozitivi.......sve je krenulo dodjavola kada sam se sprijateljio sa luciferom heroinom.......a mislio sam :"Ma samo da se spustim~~~jos samo sada"pre toga mi je godinama H bio pred nosem i nikada mi nije palo na pamet da ga uzmem........prokletstvo.......

savet:
Idi na rave i dalje jer si u ti god. i treba da vijas ribe i budis se pored njih al sve to mozes jako dobro da odradis u na 2-3 piva(veruj mi~iskustvo)....a ne da si poluosakacen na speed-u.......

P.S. pamet u'glavu & doope uza'zid.......
cucla cucla cuclica
Stanley
Posts: 25
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:23 am

Re: Slucaj: Stanley

Post by Stanley »

ja se bojim ex-a zato sto hocu da imam lepe zube.::. a brzine ih ne unistava toliko...
Post Reply