"Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Vojislav
Posts: 3
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:13 pm

"Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Vojislav »

Voleo bih da mi neko kaže, da li je nekad imao simptome slične mojima: skinuo sam se sa Trodona pre 3 godine, samo njega sam uzimao dugi niz godina. Inače, od početka uzimanja Trodona (pre 12-13 godina), pa uglavnom svaki put kad sam bez Trodona, povremeno osećam kao da mi "zmije" gamižu rukama i nogama, tj. mišićima, tako da zbog toga imam povremene jake trzaje rukama i nogama, posle kojih mi obično bude lakše, međutim to kratko traje (minut ili dva). Takođe, dešava se da ne mogu da zaspim po 5-6 dana, dok se ne odvalim bilo od alkohola, bilo od bensedina, ili bar 2 Trodona.

Od kada sam se pre 3-4 godine skinuo sa Trodona, ovi simtomi su postali veoma izraženi i učestali. Mada, ima perioda kada po mesec-dva imam normalan san i ne osećam te probleme.

Ako neko zna da li je moguće i kako ove simptome izlečiti, bio bih mu veoma zahlvalan na pomoći i savetima.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by davor »

Ja sam imao nervozu u rukama i nogama pogotovo nocu kad krenem spavati ,nekada bi se morao dizati i hodati po kuci jer nisam mogao mirovati,i meni je trajalo dosta vremenski dugo..Cak bi se nekada digao i radio cucnjeve kao da malo umorim noge....
Uvijek sam pio trodone cak i kad sam uzimao heroin,tako da mislim da je to od njih...
Mislim da raja smo pravi gore jer onda uzima razne sedative u takvim stanjima i sa vremena na vrijeme to stanje im se vraca..
Nemoj se toliko brinuti ,proci ce...
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
Visions

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Sat Nov 20, 2010 4:50 pm, edited 2 times in total.
User avatar
doktor Tramal
Posts: 16
Joined: Wed Oct 21, 2009 3:28 pm

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by doktor Tramal »

Vojislav wrote: Od kada sam se pre 3-4 godine skinuo sa Trodona, ovi simtomi su postali veoma izraženi i učestali. Mada, ima perioda kada po mesec-dva imam normalan san i ne osećam te probleme.
moguce je da si sa trodonima nesto zaebo u mozgu i u nervnom sistemu, idi kod neurologa ne zezaj se sa takvim stvarima...
(s)jeb`o pajdo..
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:32 am, edited 1 time in total.
Visions

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Sat Nov 20, 2010 4:51 pm, edited 2 times in total.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:31 am, edited 1 time in total.
Visions

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Visions »

...
Last edited by Visions on Sat Nov 20, 2010 4:51 pm, edited 2 times in total.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:31 am, edited 1 time in total.
Visions

Re: "Zmije" i nesanica kao posledica Trodona

Post by Visions »

Pa to ja pitam,kakvu to instituciju otvaras kazi nemoj da gatamo i traceve da slusamo,a za te supstancije sam cuo da imaju antiparkinsonicna svojstva ali neznam jer nemirisem ja to.
Post Reply