info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

User avatar
downloader
Posts: 10
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:00 am

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by downloader »

Teško mi je kada ovo sve čitam što ste napisali,ja se uspješno skidam sa dop-a i fakat mi ne pada na pamet trenutno,smanjio sam terapiju na 1.5ml u kratkom roku,radim brzi detox,savjetovali su me da uradim testove na hiv,i hepatitis,čekam nalze uskoro bi trebali biti gotovi,najgore mi je što sam se sjetio da me je jednom riba poslije ispiranja ubola slučajno svojim gun-om,i kako vraćam taj film toliko mi je opasno jebeno u glavi jer ja stvarno cijeli život držim do te sterilnosti i pravo mi je jebeno kada o tome mislim,ne znam kako ću više dočekati da odem po te nalaze jer me stvarno strah,ja ne znam kako da se nosim s tim jebote da saznam da sam zbog nekog drugog npr.inficiran jebote,znam da nije namjerno i sve to ali...riba kaže da se poslije toga 4-5 puta testirala u splitu i da bila negativna ali ja ne mogu da vjerujem đanerskoj glavi,nadam se da vam je to svima jasno na ovome forumu,slučajno sam u tim nekim zdravstvenim vodama pa se još više utripam kada znam šta je hepatitis i da postoje neki podtipovi koji su na našim prostorima česti a koji su rezistentni na terapiju,možda ga i nemam i možda bezveze paničarim ali ja sam morao ovo napisati i podijelti sa svima vama,ako se neko liječi već ovdje može li par informacija o početku terapije jer sam čuo da efekti interferona mogu biti užasni,od opadanja kose pa nadalje,suicidnih ideja i sl.Ja vam možda zvučim kao neka pička ali član moje obitelji je nosio taj virus u sebi 30g jer kad ga je dobio transfuzijom nije se ni znalo za hep C,umrla je od raka jetre,ja sam bio kraj nje do zadnjega dana,vjerujte mi da je smrt živa golgota,stvarno nešto totalno nezamislivo,nema tog morfija na svijetu koji može zaustaviti bolove te vrste,tako da mi je pravo jebeno kada pomislim na sve to,da ne pričam o vezi i kako bih to sve djevojci rekao,pa ko bi normalan danas spavao sa pozitivnom osobom a kamoli da pričamo o osnivanju neke obitelji.Još jednom molim nekoga ko se liječi za par anegdota iz svoga života ako nije problem o cijeloj proceduri,šta kako,da li si kliconoša ako zaliječiš taj hepatitis i slično,ima li neko da je muško i da je uz hepatitis začeo dijete i da li je to sve bilo u redu,vidim da je Tužna nešto pisala ali na kraju hvala Bogu i sudbini nisi bila zaražena,eto molim vas još jednom za par savjeta ipak forum tome i služi.Šaljem vam veliki pozdrav svima,čuvajte mi se
gorim,znojim se,za svoj zivot borim se...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Tužna »

Ma opusti se jeste da nije sve jedno ali prvo sačekaj rezultate.
Uostalom ako si u zdravstvenim vodama onda znaš da postoji lek za hepatitis-c a zove se Pegazis,barem ovde kod nas,moj poznanik je ušao u program koji nije baš kratkotrajan ali je uspeo da se izleči sa Pegazisom.
User avatar
downloader
Posts: 10
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:00 am

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by downloader »

tužna raja si majke mi moje,iako ne znam ništa hvala ti kontaš puno čisto na podršci,postoje momenti kad ti je jednostavno dosta svega,i prevara,i krađa i bježanja od ljudi zbog dugova,ama baš sve ti jebeno dopizdi u tom momentu,jednostavno želiš normalno da živiš,ja živim taj film već neko vrijeme,još očistio glavu od dopa,halo nov čovjek,i sada na kraju svega treba ono da budem + na neko sranje,u p materinu,a što se lijekova tiče za hepatitis nisam znao za taj lijek već sam jedino čuo za interferon čije djelovanje ovisi prije sveg individualno od organizma oboljelog pa dalje o vrsti,tipi,podtipu bla,bla,bla.Bojim se da me Bog ne kazni za sva sranja koja sam uradio,znaš ono tipa,ništa nisam razmišljao do sada,i sad kad sam našao svoj mirni kutak u životu,ono cooliranje žešće bez kriza bez ičega,a ono Bog evo ti sada za sve tvoje zajebancije pa se vuci po bolnicama cijeli život i čekaj kad ćeš se raspasti grešniče,pomalo morbidno mišljenje al mota mi se po glavi,jebiga
gorim,znojim se,za svoj zivot borim se...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Tužna »

downloader wrote:tužna raja si majke mi moje,iako ne znam ništa hvala ti kontaš puno čisto na podršci,postoje momenti kad ti je jednostavno dosta svega,i prevara,i krađa i bježanja od ljudi zbog dugova,ama baš sve ti jebeno dopizdi u tom momentu,jednostavno želiš normalno da živiš,ja živim taj film već neko vrijeme,još očistio glavu od dopa,halo nov čovjek,i sada na kraju svega treba ono da budem + na neko sranje,u p materinu,a što se lijekova tiče za hepatitis nisam znao za taj lijek već sam jedino čuo za interferon čije djelovanje ovisi prije sveg individualno od organizma oboljelog pa dalje o vrsti,tipi,podtipu bla,bla,bla.Bojim se da me Bog ne kazni za sva sranja koja sam uradio,znaš ono tipa,ništa nisam razmišljao do sada,i sad kad sam našao svoj mirni kutak u životu,ono cooliranje žešće bez kriza bez ičega,a ono Bog evo ti sada za sve tvoje zajebancije pa se vuci po bolnicama cijeli život i čekaj kad ćeš se raspasti grešniče,pomalo morbidno mišljenje al mota mi se po glavi,jebiga
Znam downloader kako se osećaš veruj mi i ja sam se tako osećala,nije sve tako jednostavno kao što izgleda,u principu što se posledica tiče ostaće ti neke sigurno da se ne lažemo,ja sam čista evo 4 godina i veruj mi da dolazim u trenutke kada mi je jako teško i kada ne znam ni sama šta ću od sebe,i posle toliko vremena u tim trenucima mi u san dolazi heroin što je najgore.
To je ono jebeno sranje sa kojim se moraš izboriti,a to je psiha.
Zato polako ništa ne brzaj i ne nerviraj se bez potrebe :wink:
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Sagitarius »

Je'l tko bio na biopsiji?
Koliko traje opravak?
Ovo mi je bitno,jer počinjem nešto fizički radit,na crno(unatoč trombozi,*ebiga).
Moram prestat s Marivariniom 10 dana prije,znam da je to mali zahvat,ali koliko traje oporavak,jer ako počnem s ovim bauštelom,neću moć na bolovanje.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Tužna »

Sagitarius wrote:Je'l tko bio na biopsiji?
Koliko traje opravak?
Ovo mi je bitno,jer počinjem nešto fizički radit,na crno(unatoč trombozi,*ebiga).
Moram prestat s Marivariniom 10 dana prije,znam da je to mali zahvat,ali koliko traje oporavak,jer ako počnem s ovim bauštelom,neću moć na bolovanje.
Oko mesec dana nesmeš ništa fizički teško raditi.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by saša-ex »

Oporavak traje dva dana...Ma kakav oporavak, čak je i smešno to tako nazvati. U to vreme sam radio u nekom magacinu, bukvalno sam sledeći dan bio na poslu.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Tužna »

Ok Sale u suštini je tako,ali nije svaki organizam isti, i mislim da se treba paziti.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by Sagitarius »

saša-ex wrote:Oporavak traje dva dana...Ma kakav oporavak, čak je i smešno to tako nazvati. U to vreme sam radio u nekom magacinu, bukvalno sam sledeći dan bio na poslu.
Znači,najbolje,da ja to probam iskombinirat u petak da mi naprave,i fino vikend preležim.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: info o HEPATITISU.....molim odgovor!!!

Post by saša-ex »

Pa u biti-da.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply