Help?

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
getto_princess
Posts: 5
Joined: Wed Sep 05, 2007 4:32 pm

Help?

Post by getto_princess »

Moj ortak je saznao da ima hepatitis C i rekli su mu da ima jos 1-2 meseca da zivi..a do pre mesec dana nije znao...Problem je sto smo mi delili probor par puta...Pa sam u zentu, a ne mogu da odem na testiranje...Da li neko zna ima li to neke simptome i posle koliko se primete? Inace ja sam vec 2 i po meseca strejt...
POZZ SVIMA
...ja ovde guram brate guracu do kraja, otvori mi kad budem zakucala na vrata raja...
"I kada sanjam snove ja cujem kako zoves, ko da mi kazes brate bolji dani dolaze, a ovi dani bole pa zato sanjam nove jer ti si reko brate crni dani prolaze!"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Koja li mu je budala to rekla da mi je znati...ccc....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
getto_princess
Posts: 5
Joined: Wed Sep 05, 2007 4:32 pm

Post by getto_princess »

Pa valjda je bio kod lekara otkud znam nisam ja to saznala od njega licno nego od njegove ortakinje posto sam ja u kucnom pritvoru Zvrky ona mi je to rekla, a ja stvarno ne znam nista od tome tako da ne moras da se podsmevas. Verujem da si prosla svasta i da znas mnogo bolje neke stvari od mene...Ova ortakinja mi je rekla da je jezik poceo da mu se ne bukvalno raspada...ma svasta...Svejedno hvala na odgovorima i to mi znaci...Pozz
...ja ovde guram brate guracu do kraja, otvori mi kad budem zakucala na vrata raja...
"I kada sanjam snove ja cujem kako zoves, ko da mi kazes brate bolji dani dolaze, a ovi dani bole pa zato sanjam nove jer ti si reko brate crni dani prolaze!"
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne podsmevam se samo mislim da je to sto ti je receno da mu je ostalo 1-2 zivota velika glupost jer to se ne saopstava tek tako,ljudi zive jako dugo sa hepatitisom a ako je bas u stadiumu raspadanja onda lezi u bolnici i pored toga mu nece reci da mu je ostalo mesec dva...Pozdrav

P.S.
Pojavilo se dosta ljudi u poslednjih par dana sa pitanjem oce li umreti pa mi i malo smesno sve to ...eto sorry
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

To te neko nalozio nevjeruj tim pricama..Dobro ti je Zvrki rekao da treba umrijeti lezao bi u bolnici a i nebi mu doktori tako rekli...Dobro mozda ga je neko isprepadao da se vise nedrogira,ako je tako neka ga je isprepadao :) On da umire za mjesec dva morao bi imati cirozu jetre to jest rak jetre a to bi vjeruj mi dosad osjetio da je imao...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dobro ti je Zvrki rekao
rekla...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
getto_princess
Posts: 5
Joined: Wed Sep 05, 2007 4:32 pm

Post by getto_princess »

Pa meni su i rekli da ima cirozu jetre...I sad su mu matorci lepo daju pare svaki dan za gudru jer mu je "ostalo malo vremena"...Dobro malo sam se oladila kad ste rekli da ne moze da bude istina sve...Znala bih ja vise nego nisam se videla sa njim, a i ne zelim...Jer otkad sam prestala sa gudriranjem prestala sam svaki kontakt sa ljudima koji su imali veze sa tim...Jednostavno zelim mirno da zivim posle svega...Jer mi i nije bas lako s obzirom da sam se skinula na suvo i ne uzimam nikakve blokatore, jednostavno imam jaku volju...Mlada sam i ne zelim da zavrsim kao moji ortaci...Kao naprimer ovaj gore pomenuti ili pokojni Mrki...Zasto se ljudi opamete tek kada se nesto lose desi...Hvala vam na odgovorima, valjda nisam zakacila nista...Ja se tesim time jer decko koji je delio iglu sa njim vece pre nego sto je ovaj saznao je zdrav (valjda) ne znam ni ja kako...
...ja ovde guram brate guracu do kraja, otvori mi kad budem zakucala na vrata raja...
"I kada sanjam snove ja cujem kako zoves, ko da mi kazes brate bolji dani dolaze, a ovi dani bole pa zato sanjam nove jer ti si reko brate crni dani prolaze!"
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Post by davor »

zvrki izvini :oops:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

pa i s cirozom jetre se zivi, moj deda ju je imao i opet je mogao 5 puta duze zivjeti nego sto jest da je prestao tada piti.
Bila ti u kucnom pritvoru ili ne, mir u srcu i dusi ces dobiti samo spoznajom ako si ok ili ne dao Bog da imas i ti nesto. Pusti prijatelje i sve ijedne njihove spike, i da cu cisti i da briju i da li imaju hep C ili ne, nikome nista ne vjeruj i aus.
Ako on vec stvrano ima hep, sve je moguce, pa cak i da ga on nema opet je sve moguce a tebi je samo znak da se pohitno testiras.


ps.ja imam scoliozu duplex, dolje oko 37% i gore isto toliko kriva ledja (ako ne i gore u medjuvremenu) i imala sam jednog jako cijenjenog i poznatog lijecnika cije ime puno ljudi nesto znaci no on je najobicniji idijot koji je meni vec sa 15godina govorio da cu do svoje 30-te godine zavrsiti u invalidskim kolicima i bit nepokretna.Da ni djecu necu imati i sta ja sve znam. No, njegov primjer mi je drukciji i stvarno ne djeluje istina. I sta je ta spika da mu se jezik raspada, to prvi put cujem??? Mozda i on folira svoje roditelje i manipulira njima da bi mu oni jadni sredjivali dop
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply